Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 40 minutami:

 

Sej Morris pomoje kr velik tric zmeče, na NBA piše da jih je 350 zmetal letos, procent za trice ma pa skor 50%. 


Sej to je isti Morris, ki je z Dragicem igral pri Sunsih, al se motim? Ne spomnim se ga kot nekega snajperja. :/

 

MihaKihot reče pred 36 minutami:

mislim, da je v nba še neka fora v pravilih s tem fauliranjem

 

Bom pogooglal, ker me zanima ce gre za nepisano pravilo. 
 

MIHA_IS_GOD reče pred 23 minutami:

No hotl so preprect da bi Kawhi metal. Sej pred tem so ga prislil v TO glede na to da ne blesti ravno kt podajalc. Je pa ostal Morris sam, jebiga.

 

Mene pr Carlisleju moti ta ISO na koncu. Zdej ne vem a je to namerno da sili Lukata metat zadnje mete kt trening za prihodnost, al samo nima boljsih idej? Ker glede na razmerje prejetih in danih tock bi moral bit po rednem delu nekje na tretjem mestu, da niso je samo zato ker zgubljajo tekme ki so blizu.


Jaz si to razlagam z nekosarkarskimi motivi in deloma logiko, da je pomembno samo prit v PO, ker ce hoces bit prvak moras itak premagat vse (podobno kot ravna ITA reprezentanca v nogometu na mednarodnih tekmovanjih). Sam to so moja ugibanja, ki nimajo nujno neke realne podlage. :))

 

IMO bo serija zakljicena po 6 tekmah, kdor dobi naslednjo, bo napredoval s 4:2. IMO je paiholoski moment na strani Mavsov, samo pri njih itak nikoli ne ves :))

Povezava do prispevka

Se strinjam, po mojem je tale tekma klipse dodobra psihološko dotolka. In kdor zmaga naslednjo, bo verjetno šel naprej.

 

Donke, če bo še tako napredoval, bo čez par let  lahko sam prišel do naslova.

 

Porzingas pa če ne uspe sestaviti ene jebene sezone, bi se jaz vprašal, če bi ga še imel v ekipi z max pogodbo. Poleg tega mi gre na kurac, ki ne igra nič v postu in četudi zadane dosti košev in skokov v tekmi se ne pokaže kot dominantna sila. In zato potem tudi tekme vseeno pušijo, kljub njegovi dobri statistiki.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 43 minutami:

 

 

IMO bo serija zakljicena po 6 tekmah, kdor dobi naslednjo, bo napredoval s 4:2. IMO je paiholoski moment na strani Mavsov, samo pri njih itak nikoli ne ves :))

 

Waslich reče pred 29 minutami:

Se strinjam, po mojem je tale tekma klipse dodobra psihološko dotolka. In kdor zmaga naslednjo, bo verjetno šel naprej.

 

 

 

 

Bolano je to, da vsaj en od dvojice KP Donke manjka konstantno :D

Da sestavijo za naslednjo tekmo oba se zna tehtnica prevesit, me je pa bolj strah da ma dons donke gleženj kot lubenico, KP pa če je koleno verjetno tut nemore bit 100% fit 

Povezava do prispevka

Alora drzimo pesti, da se tudi to z zdravjem poklopi. Sinoci se mi ni zdelo, da jim Porzingis manjka. Niso jih luknjali pod kosem, Bobi je solidno oddelal svoje minute (plus enga udarca po roki mu niso piskali pri zicerju), pri PnR z Doncicem obramba LAC zmrzne, edino met s polrazdalje me skrbi, da ne bo laufal vedno kot je vceraj. 
 

Komaj cakam jutri al kdaj je tekma :D 

Povezava do prispevka

Clippersi še vedno izgledajo kot da so predvčerajšnjim imeli šele prvi skupni trening ever. Trije undrafted igralci Dallasa so včeraj bili skupaj na parketu in delali razliko, come on. :D Burke je ključen člen pri tem uspehu in je zame povsem isto zaslužen za zmago kot Luka. Še vedno ima Dončič problem, ko zadane eno stepback trojko in potem naslednji napad vrže še eno posiljeno iz 9 metrov in imaš 3 airballe na tekmi, ampak ok.

 

Na vzhodu pa že sedaj finale pred finalom, BOS-TOR. :w00t: 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 1 uro:

Pa PG je dobesedno smet, tip ma resne probleme s PO tekmami 

Rabu bi psihologa, ker glede na fizicne sposobnosti bi mogu razturat.

 

Travme iz preteklosti ko sta mu LeBron pa Lillard vstopila v glavo. Prvo tekmo serije prot Dallasu je se dobr igral, pol pa ena slaba in se je folk zacel delat norca, kar mu je zgleda obudil slabe spomine :D

 

Povezava do prispevka

sam men je res škoda, da oba, oz. predvsem Skip pač igrata te persone, kjer že vnaprej točno veš, kaj bosta rekla

obviously spet bolj to leti na Skipa

Sem ju dost gledal, ker sta mi bila res carski entertainment

sam sem zaradi tega + "insiderskih" bruk Broussarda, ki mi je vsaj analitično bil res carski, pač nehal

in zdej res sam še, če je na tapeti Luka :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...