Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Lol Doncic pa Joker vzela 5, 6 metov, Kyrie, Embild in co. 20+. I guess you have to give them something at least…

 

To bo mev Skip spet field day, ko bo lapov, kako modela nista prava

moška, ker ne zahtevata žoge zase or. somethin :lol:

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 urami:

Lol Doncic pa Joker vzela 5, 6 metov, Kyrie, Embild in co. 20+. I guess you have to give them something at least…

 

To bo mev Skip spet field day, ko bo lapov, kako modela nista prava

moška, ker ne zahtevata žoge zase or. somethin :lol:

 

Lol pa saj Donkeju in Jokiću že na faci vidiš da jima bolj ne bi moglo dol viset za tole allstar tekmo. Pa Luka ko je šel na klop "I got my 2 points" haha. Pa že onidan je omenil da se glede all-starja najbolj veseli nedelje ko gre v Mehiko na dopust. :D

 

 

Skoraj tako dobra obramba kot na pravih tekmah. :D

 

 

Vsaj zabaval se je malce. :D

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 8 minutami:

 

 

Se mi zdi, da odkar je prišel Lebron na sceno, z "hey, were are all buddies" mentaliteto, je vse skupaj postalo en joke. 

nobene tekmovalnosti ni več na te tekmah, odkar je to neumno izbiranje ekip. Moral bi špilat beli proti črnim, to bi zadevo vsi resno vzel :D Ali pa vsaj američani proti ostalim, to bi se poklal pomojem.

 

Minimalno pa nazaj na East v West, to se vsaj približno resno vzame (tekmovanje katera konferenca je močnejša).

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Vincent reče pred 32 minutami:

nobene tekmovalnosti ni več na te tekmah, odkar je to neumno izbiranje ekip. Moral bi špilat beli proti črnim, to bi zadevo vsi resno vzel :D Ali pa vsaj američani proti ostalim, to bi se poklal pomojem.

 

Minimalno pa nazaj na East v West, to se vsaj približno resno vzame (tekmovanje katera konferenca je močnejša).

 

 

Sm lih hotu rečt ja, naj bo USA vs. the World, bi se vsaj mejbi še Balkanci napalili (jači od sudbine, etc.). 

Povezava do prispevka

Jst pogledam sam se trice v zivo, ker mi je edini se tak pravi, klasicni event, ki ga ne mores neki poneumit. So dodal te dodatne zoge z vecje razdalje za bonus, amapak klasika ostane, pac zadet jih mors cimvec, ni tle neke znanosti.
Me je pa presenetila "neumnost" parih tekmovalcev, ker jim je zmanjkalo casa, ker so res lagano metali, celo gledali pri daljsih metih ce bo zoga padla not, namesto takoj tekli do naslednjega stojala. Mislm wtf, event je od nekdaj, vsak lolek ve da je treba tud mal takticno natempirat vsak met....
Mi je blo pa kul da je se Dame koncno dobil, ceprov z mal srece, Hieldu se je ena mal odkotalila ven, kar bi blo dost za zmago :)

Skills challenge pogledam sam zato ker je pred tricami. Tist originalni koncept mi je bil se ok, to kar je zdej to ratalo je pa negledljivo sranje.

 

Kucanja spustim, ker noben vec nima idej kaj nardit. Med nogami zdej dela ze vsak na razne nacine. Ful pogresam mal kreativnosti, tko kot jo je zdej pokazal Mcclung (hudi dunki drgac :avadodo:). Mislim res mi ni jasno, po YT se najde en kup hudih dunkov enih random amaterjev, modelckov iz geta, z res atraktivnimi zabijanji, potem ti pa nbajevci servirajo boring shit kot so ga ostali trije poleg Mcclunga. 

 

Allstar tekma pa skoda besed. Ne gledam sploh ze vsaj 10 let :D

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Take oblike metanja tric nihce ne trenira in jim totalno zjebe ritem ze to da morajo sami jemat zoge z vozicka, casovna omejenost pa je pika na i. Podnobno je pri zabijanju problem da se vecini sploh ne da s tem ukvarjat, se pripravljat, se izpostavljat, riskirat poskodbe za en prazen nic, tako rekoc. Ni prestiznosti ni zadostne denarne kompenzacije. Ce bi imel eno ali drugo, bi imel vec resnih konkurentov. Sej vsako leto imas mogoce enega ali dva resna konkurenta, ostali pa pridejo lih tolko da so zraven. Sej ze to da so pripeljali enega iz G lige je letos izjemna poteza ki se je izkazala za dobro saj so nasli cloveka ki iz hoce pokazat v upanju na boljso pogodbo.

 

Kar se tice all star tekme pa ne bo nikoli vec tako kot je bilo nekoc ker enostavno ni vec unega rivalstva med ekipami in konferencama. In to se je zacelo z upadanjem lojalnosti fransizam in idejo da si igralci sami krojijo svojo usodo, kar je seveda dalec od slabega, samo pol tak format hitro nima vec smisla. Osebno sem gledal predvsem zaradi sova pred tekmo, pol samo tekmo sem prespal, haha.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...