Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kendrick Perkins claims Nikola Jokic, Dirk Nowitzki, and Steve Nash secured MVP honors only because they were 'white’

 

Ker gnoj, ajde mogoče si je kdo bolj zaslužu kukr Steve Nash vsaj eno od sezon, ampak Nowitzki in Joker si pa nista tega zaslužila

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Kendrick Perkins claims Nikola Jokic, Dirk Nowitzki, and Steve Nash secured MVP honors only because they were 'white’

 

Ker gnoj, ajde mogoče si je kdo bolj zaslužu kukr Steve Nash vsaj eno od sezon, ampak Nowitzki in Joker si pa nista tega zaslužila

Vsak, ki quota Perka, si zasluži vsaj nekak dnevni ban imo. Tip je pač čist irrelevant in mora nekaj "kontroverznega" zint, da ga sploh registrirajo. Še bivši soigralci ga ne marajo.

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 14 minutami:

Vsak, ki quota Perka, si zasluži vsaj nekak dnevni ban imo. Tip je pač čist irrelevant in mora nekaj "kontroverznega" zint, da ga sploh registrirajo. Še bivši soigralci ga ne marajo.

ej veš da skos govorim Lordfebotu da je pedofil pa me ignorira, čakam na nek ban že kako leto

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 3 urami:

V zadnji cetrtini so jih spet nabil za 12 pik pa Donkey in Irvy sta mogla dat po 40 pik da je sploh slo. Obrambe pa ni haha

 

Ker clusterfuck

Na začetku zadnje četrtine so rezervisti Phile naredil v 2,5 minute 15:0 delni izzid in je moral Luka prit nazaj v igro da se je to sranje ustavilo... Irving bi moral kontrolirat igro ko ni Luke na parketu ne pa da igra offball ffs...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

hoho kera huda tekma, zelo nice, pa kak atomski napad ma Dallas zdaj z Kyrijem, đizs. Ko sem videl prvo postavo od 76s sem že skor nehal gledat pa se tekma še začela ni, pol pa takle odlom po faci. Tudi ful boljšo energijo so imel. Ne vem kako to da se enkrat vlečejo ko polži od prve minute dalje, enkrat pa pridejo res uno hyped and ready to fuck.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

hoho kera huda tekma, zelo nice, pa kak atomski napad ma Dallas zdaj z Kyrijem, đizs. Ko sem videl prvo postavo od 76s sem že skor nehal gledat pa se tekma še začela ni, pol pa takle odlom po faci. Tudi ful boljšo energijo so imel. Ne vem kako to da se enkrat vlečejo ko polži od prve minute dalje, enkrat pa pridejo res uno hyped and ready to fuck.

 

Josh Green efekt. Sicer zadnje časa dela cel kup neumnosti ampak model je res ko leteča gazela na igrišču in ga je vsepovsod polno.

 

Sam fak no Luka v Dallasu ni imel še enga centra vsaj približno na nivoju kot jih je imel v Madridu za Evroligaške razmere... Pizda tam je imel lepo  Reyesa, Ayona in Tavaresa tukaj pa dejansko še ni igral s proper centrom... Če polet ne rešijo te pozicije nej grejo resno v kurac.

Povezava do prispevka

Kidd > Doc. The game of coaching retards. :D Še dobro da so Mavsi izenačili lasten rekord v doseženih trojkah in jim je res šlo ogromno not ampak takšno ofenzivo vidimo pri njih tam enkrat na pet tekem mogoče? 76ersi pa tudi kar razočaranje, proti Bostonu in Milwaukeeju nimajo kaj iskat, imo jih še Cleveland in Miami nabijeta če se malo sestavijo. In other news:

 

:mafija:

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

hoho kera huda tekma, zelo nice, pa kak atomski napad ma Dallas zdaj z Kyrijem, đizs. Ko sem videl prvo postavo od 76s sem že skor nehal gledat pa se tekma še začela ni, pol pa takle odlom po faci. Tudi ful boljšo energijo so imel. Ne vem kako to da se enkrat vlečejo ko polži od prve minute dalje, enkrat pa pridejo res uno hyped and ready to fuck.

Ko mečejo 50+ za 3 je vedno fajn energija.

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 4 minutami:

Dej prosm ne me smejat. Phoenix jih bo ze v rednem delu odlomu kot nic kaj sele v koncnici. 

 

 

V phoenixu so softiči. Regular season bodo že dobro sfurali, močno dvomim pa da bodo v playoffu prišli dlje od konferenčnega finala. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...