Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

To ne izpodbija moje teze, ki jo Habib osporava. Jaz sicer nisem rekel, da jih bo Dallas nabil v playoffu, ampak samo da Phoenix ne bo prišel dlje od konferenčnega finala. Booker je pička, Paul je washed + nizki igralci so zaradi večje fizikalnosti v playoffu ponavadi "exposed". Durant pa vemo kakšen je, kakšne so njegove prednosti in slabosti. Poleg tega, da ni več mlad.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 5 urami:

To ne izpodbija moje teze, ki jo Habib osporava. Jaz sicer nisem rekel, da jih bo Dallas nabil v playoffu, ampak samo da Phoenix ne bo prišel dlje od konferenčnega finala. Booker je pička, Paul je washed + nizki igralci so zaradi večje fizikalnosti v playoffu ponavadi "exposed". Durant pa vemo kakšen je, kakšne so njegove prednosti in slabosti. Poleg tega, da ni več mlad.

 

Katere slabosti ima Durant? Tako na hitro mi nič ne pade na pamet razen tega da so se mu poškodbe začele malo nabirat. Pa drugače tudi sam precej dvomim da bo Sunsom ratalo prit v finale pa čeprav imajo zdaj s KD-jem ubitačno prvo petko.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

 

Katere slabosti ima Durant? Tako na hitro mi nič ne pade na pamet razen tega da so se mu poškodbe začele malo nabirat. Pa drugače tudi sam precej dvomim da bo Sunsom ratalo prit v finale pa čeprav imajo zdaj s KD-jem ubitačno prvo petko.

itak si je izboljšal statistiko PO poškodbi z ahilijevo tetivo lol. Kaj folku pomaga da vejo kakšne so njegove prednosti in slabosti. Sej tudi vsak ve da Messi gre 90% časa na levo z isto finto, pa vseen ne pridejo do žoge. Poleg tega je clutch in ima glavo kjer je treba. Pri sunsih je bolj vprašanje kakšna bo klop in ali jih bojo zjebale kake poškodbe. Boljše prve petke v ligi ne vidim.

Povezava do prispevka

Najbolj tragično bi blo, da bi ta bedak toliko časa tryhardal in sral naokrog s pištolo, dokler res ne bo po nesreči pihnil sebe ali pa koga drugega. Ali pa bo naletel na kakega trigger happy policista ali pa na pravega thuga, ki ne bo vedel da ima opravka z 2 m visokim otrokom.

 

Ajme Bože, Ja, kaj ti je tega treba no :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...