Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 26 minutami:

Ma ja dej prestavte te svoje izpade v Belo tehniko. sej mate tm tisto temo ameriški imperij a kva je že. 

 

tako kot sem napisal par strani nazaj, šport ni dobro mešati s politiko. in ravno v to so se spustili košarkaši in to je sedaj tema, namesto ali bo Dallas sčaral kakšno presenečenje.

Povezava do prispevka

Kot ljubitelj kosarke sem seveda razocaran nad tovrstnim mesanjem sporta in politike, ker bi rad se naprej uzival v tem kako se multimiljonarji potijo v areni za moje razvedrilo in zabavo, pa dajejo vse od sebe, da zasluzim kak dinar, ce vplacam stave, a po drugi strani, kot clovek razumem njihovo zeljo po tem, da izkoristijo svoj vpliv za to, da dodatno opozorijo na nek problem za katerega niso sami krivi. 
 

Kot komunist uzivam v tem, da amerika gori in si zelim, da bi igralci odigrali sezono do konca, prejeto placilo pa namenili za donacije crnski skupnosti, ki bi denar porabila za orozje s katerim bi na terenu izbojevala zmago v nasilni, oborozeni revoluciji. 
 

Kot realist se zavedam, da so temnopolti miljonarji v nba pod pritiskom dela javnosti naj storijo kaj, ker dejansko sodijo med premoznejse in vplivnejse pripadnike skupnosti, a hkrati imam obcutek, da se za skupni cilj temnopoltih niso pripravljeni odreci cemu vec kot drobizu in naprimer svoj denar zastavit za skupno stvar, ampak bodo poskusili (kot zeli L’bron) izsiliti od drugih naj to storijo s svojim denarjem. Mislim, da na dolgi rok pljuvajo v lastno skledo ceprav bodo sami imeli korist od tega (izoadli borci za njihovo stvar in se okitli z moralnimi medaljami) vse na racun slabsega polozaja kosarkarjev, ki za njimi vstopiko v ta nba cirkus (al pac gladiatorsko areno). 
 

Tudi taboljsi gladiatorji so v Rimu bili multimilijonarji, tudi miljarderji, pa se njihovi upori in nepokorscina ponavadi zelo slabo koncali zanje in za njihovo skupnost. Edini ucinkovit in moralno neoporecen upor crnske skupnosti v zvezi z basketom (in ostalimi sporti) bi bil ta, da se popolnoma nehajo ukvarjat s kosarko, al pa ustanovijo svoj nbba (en od b-jeb je za black). Vse ostalo je pesek v oci njihovi skupnosti aka politikanstvo. 
 

Prikriti rasist v meni pa pravi: “STFU nigga, dobil si milione za to da nabijas zogo in me s tem zabavas, mrs nazaj na delo - jaz in podobni te placujemo z nakupi dresov, najkic in league pass-a al narocnino na TV programe, ki prenasajo tekme. Zaradi mene lahko ves ta denar das BLM-ju, dokler me zabava z igranjem kosarke, ampak med tekmo tega ne mislim prenasat.”

 

Skratka, pogledov je vec, kateri je najbolj legitimen naj presodi vsak zase. Lebron kot kosarkar mi je top, kot druzbenopoliticno angaziran tip mi je ljigavac (sluzko) in do kraja antipaticen in hipikritski, da ne recem hinavska pizda. O druzbenopoliticnem angazmaju bi se lahko ucil od Nemanje Vidica, ce zeli biti kaj vec. 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 35 minutami:

Kot komunist ...
 

STFU nigga, dobil si milione za to da nabijas zogo in me s tem zabavas, mrs nazaj na delo - jaz in podobni te placujemo z nakupi dresov, najkic in league pass-a al narocnino na TV programe, ki prenasajo tekme. Zaradi mene lahko ves ta denar das BLM-ju, dokler me zabava z igranjem kosarke, ampak med tekmo tega ne mislim prenasat.”

A si ti siguren da si komunist?

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 10 minutami:

A si ti siguren da si komunist?


To sta dve plati iste medalje. Oziroma 2 od 6, pac kocka princip. En objekt, 6 plati :)) Salo na stran, zunanje dogodke, sploh vecplastne, lahko opazujem iz vec perpsektiv. Ipak trenutni problem neigranja NBA kosarkarjev/ekip ni zgolj enoplasten in nisem zagovornik ene ultimativne resnice. Zadeva terja malo vec premisleka. :)

 

V komunisticni NBA bi vsi igralci morali igrat enako minut na tekmo, btw :D  

 

 

Povezava do prispevka
kmjr reče Pravkar:


To sta dve plati iste medalje. Oziroma 2 od 6, pac kocka princip. En objekt, 6 plati :)) Salo na stran, zunanje dogodke, sploh vecplastne, lahko opazujem iz vec perpsektiv. Ipak trenutni problem neigranja NBA kosarkarjev/ekip ni zgolj enoplasten in nisem zagovornik ene ultimativne resnice. Zadeva terja malo vec premisleka. :)

 

V komunisticni NBA bi vsi igralci morali igrat enako minut na tekmo, btw :D  

 

 

 

pa malce manj bi bili placani, potem bi mel vsaj razlog za javkanje

Povezava do prispevka
Islam ima prav glede žensk reče pred 10 minutami:

 

pa malce manj bi bili placani, potem bi mel vsaj razlog za javkanje


To debato lahko preseliva v temo na gnoju, tu bom pustil samo trditev, da se to zaprte poklicne lige v Severni ameriki precej komunisticno organizirane. Od placilnega sistema, sindikalnega zastopanja, organizacije nabora in podobno. Bolj kot v Evropi kjer denar resi vse :))

Povezava do prispevka
AtÍka reče pred 27 minutami:

 

Pa da samo za svoj state lahko igrajo, vsaj do 28 leta.  Tko kot je bilo v Jugi. (Dončič bi danes igral za kako CZ ali Jugoplastiko)


Nekaj podobnega bi uvedel za vse sporte. Ves kolko mocnejse drzavne lige bi imeli v “revnejsih” drzavah :))

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 14 minutami:


Nekaj podobnega bi uvedel za vse sporte. Ves kolko mocnejse drzavne lige bi imeli v “revnejsih” drzavah :))

 

Ja nič, pol pa še za znanstvenike, zdravnike, SAPovce in ostale nižje kaste. "Nema posla izvan rodne zemlje," dokler ne oddelaš primeren level doma.

 

 

Povezava do prispevka

Mislim, sej to kar se po ZDA dogaja res ni OK in ni kul ampak da bi pa zato NBA obstal je pa smesno.

 

Na konec se bodo pa zmenli za en skupen statement, igralci bodo na dresih, cevljih, Insta racunih pokazali da so neki nardili in procesija gre dalje.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 32 minutami:

Cak, bom LeBrona poklical kaj se je odlocu.


Poglej, da poklices tapravega:

 

3-AB91-BB2-0-B2-C-4556-9389-22-E1663-DEE

 

 

Mutombo reče pred 32 minutami:

Ne vem kako si lahko kaj prebral glede na to da je sestanek danes ob 5 popoldan po EU času. Do takrat če ni ravno novica od Woja ali Charnie ni vredno pol k nič. 

 

Alora nic :(

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...