Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Galko reče Dne, 11. 3. 2023 at 0:36:

Jst grem vsake toliko brati njihov reddit in je treba priznati da tako cinične, zabavne, prijazne, samokritične in vseeno mega lojalne fan baze nima nobena ekipa. Res so kralji, al neki :D  Toliko tauntanja samim sebi ni niti na wallstreetbets lol.

 

Pa tisti njihov main banner "Welcome to baskeball hell" me zmeri ubije :D

Iz najbolj full retard vlade divac ekipe, do ene najbolj simpatičnih :D Ubije me tud light the beam chant, najbolj random stvar ever, sam za njih pa pali 100 na uro :D upam da razvalijo šupak sunsom v playoffu, ker z dallasom ne kaže baš neki :D

 

https://www.reddit.com/r/nba/comments/vqygi1/kings_fan_after_going_20_in_the_summer_league/

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 3 urami:

Wood benched, prednost Kleber in Powell

 

Mavsi majo nov logo

 

 

Depth????? Kaj temu Kiddu ni jasno. A mogoče še vedno pije?! Pa saj je vsakemu jasno da se niti malo ne marata in da je to glavni razlog za neigranje. :lol:

 

 

Kastor reče pred 29 minutami:

Iz najbolj full retard vlade divac ekipe, do ene najbolj simpatičnih :D Ubije me tud light the beam chant, najbolj random stvar ever, sam za njih pa pali 100 na uro :D upam da razvalijo šupak sunsom v playoffu, ker z dallasom ne kaže baš neki :D

 

https://www.reddit.com/r/nba/comments/vqygi1/kings_fan_after_going_20_in_the_summer_league/

 

Sem že začel pisat nekaj v smislu wtf tista Vlade ekipa je bila top za gledat za mladega ljubitelja košarke kot sem bil tedaj itd. in mi je valjda komaj pol kliknilo da misliš Vlade the executive oz. bolj executioner Kingsov v tistih letih ko je imel prek ekipo. :D

Povezava do prispevka
seattle reče pred 7 urami:

 

Haha upam da se jim je splačalo prodat te slike ampak verjetno kak nezadovoljen uslužbenec v solo akciji. :lol:

 

Lakersi spet fail, come on AD. :huh: Kako pa je zahod tam okoli play-in mest izenačen. :blink:

 

image.thumb.jpeg.3c6d00fd4dc6c92bc4c900dc4c7abb3f.jpeg

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

 

Haha upam da se jim je splačalo prodat te slike ampak verjetno kak nezadovoljen uslužbenec v solo akciji. :lol:

 

Lakersi spet fail, come on AD. :huh: Kako pa je zahod tam okoli play-in mest izenačen. :blink:

 

image.thumb.jpeg.3c6d00fd4dc6c92bc4c900dc4c7abb3f.jpeg

 

Uvrstitev v uvrstitveno tekmovanje bodo ocitno odlocale zadnje tekme. Glede na trend, Dallas niti do tega ne bo prisel.

Povezava do prispevka

Najprej bi moral resno letet tist k je mislu da bo Frank nadomestil Brunsona v vlogi ballhandlerja. Vse težave mavsov so izhajale iz tega problema tbh. Breme na Luki je bilo že od začetka preveliko. Ker ni več zmogel je bil vedno manj zainteresiran v obrambi kar je imelo domino efekt. Hkrati sta enormno nazadovala v obrambi Bullock in Dorian. Poškodba Klebra, stalno menjajoče rotacije, predolgo forsiranje McGeeja, Wood naredi napako dve in je kaznovan itd. Skratka Kidd nima istih pravil za vse igralce in to je imo sesulo slačilnico med drugim.

Povezava do prispevka

No ja, vezano na Brunsona - enako problematično kot to da je bil Luka praktično edini shot kreator polovico leta je tudi to, da Brunson deluje PRECEJ boljši leader kot je Luka. Ful resen, zavzet, znal je inspirirati in motivirati soigralce, kljub mladosti in glavi v velikosti manjšega stanovanjskega bloka je imel dejansko ful močno prezenco, tko ko en mini peer coach je bil na igrišču. Luka nima nič od tega, jebi ga. Pač nima. Kyrie kljub svoji norosti po komaj 1 mescu deluje bolj povezovalen in motivatorski od Poliča. Mogoče Luka niti nikdar ne bo nek motivatorski povezovalen leader, pač boš imel god tier soigralca z norimi skillsi, ki se pač drži bolj zase in ni tisti ekipni leader kot je Lebron, Kobe, MJ, Garnett itd... Durant mi recimo deluje tukaj ful podoben Lukatu po karakterju. 

 

Ostalih leaderjev po odhodu Brunsona pa tudi nimaš, ajde mogoče je Dwindiddie imel nekaj tega leadershipa. Pa tudi njega zdaj ni več. Kar se IMO ful ful podcenjuje. Ne da bi bil nek psiholog, ampak trenuten vibe, ki ga daje ekipa, je tako v pizdi da bolj ne bi mogel biti.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

No ja, vezano na Brunsona - enako problematično kot to da je bil Luka praktično edini shot kreator polovico leta je tudi to, da Brunson deluje PRECEJ boljši leader kot je Luka. Ful resen, zavzet, znal je inspirirati in motivirati soigralce, kljub mladosti in glavi v velikosti manjšega stanovanjskega bloka je imel dejansko ful močno prezenco, tko ko en mini peer coach je bil na igrišču. Luka nima nič od tega, jebi ga. Pač nima. Kyrie kljub svoji norosti po komaj 1 mescu deluje bolj povezovalen in motivatorski od Poliča. Mogoče Luka niti nikdar ne bo nek motivatorski povezovalen leader, pač boš imel god tier soigralca z norimi skillsi, ki se pač drži bolj zase in ni tisti ekipni leader kot je Lebron, Kobe, MJ, Garnett itd... Durant mi recimo deluje tukaj ful podoben Lukatu po karakterju. 

 

Ostalih leaderjev po odhodu Brunsona pa tudi nimaš, ajde mogoče je Dwindiddie imel nekaj tega leadershipa. Pa tudi njega zdaj ni več. Kar se IMO ful ful podcenjuje. Ne da bi bil nek psiholog, ampak trenuten vibe, ki ga daje ekipa, je tako v pizdi da bolj ne bi mogel biti.

 

Se absolutno strinjam glede Luke in vodstvenih sposobnosti. V Realu je bil leader Rudy Fernandez. Ne rabi bit najboljši igralec leader. Največji problem Dallasa pa je da njihov trener ni videt leader. Me sploh ne briga kaj on dela ko ga ne vidimo. Na tekmah zgleda ko da mu dol visi in na tiskovkah po tekmi enako. In dejansko tudi igralcem vedno bolj dol visi razen dvema mulcema ki seveda igrata tud za svojo prihodnost.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

No ja, vezano na Brunsona - enako problematično kot to da je bil Luka praktično edini shot kreator polovico leta je tudi to, da Brunson deluje PRECEJ boljši leader kot je Luka. Ful resen, zavzet, znal je inspirirati in motivirati soigralce, kljub mladosti in glavi v velikosti manjšega stanovanjskega bloka je imel dejansko ful močno prezenco, tko ko en mini peer coach je bil na igrišču. Luka nima nič od tega, jebi ga. Pač nima. Kyrie kljub svoji norosti po komaj 1 mescu deluje bolj povezovalen in motivatorski od Poliča. Mogoče Luka niti nikdar ne bo nek motivatorski povezovalen leader, pač boš imel god tier soigralca z norimi skillsi, ki se pač drži bolj zase in ni tisti ekipni leader kot je Lebron, Kobe, MJ, Garnett itd... Durant mi recimo deluje tukaj ful podoben Lukatu po karakterju. 

 

Ostalih leaderjev po odhodu Brunsona pa tudi nimaš, ajde mogoče je Dwindiddie imel nekaj tega leadershipa. Pa tudi njega zdaj ni več. Kar se IMO ful ful podcenjuje. Ne da bi bil nek psiholog, ampak trenuten vibe, ki ga daje ekipa, je tako v pizdi da bolj ne bi mogel biti.

 

Gatsu reče pred 3 minutami:

 

Se absolutno strinjam glede Luke in vodstvenih sposobnosti. V Realu je bil leader Rudy Fernandez. Ne rabi bit najboljši igralec leader. Največji problem Dallasa pa je da njihov trener ni videt leader. Me sploh ne briga kaj on dela ko ga ne vidimo. Na tekmah zgleda ko da mu dol visi in na tiskovkah po tekmi enako. In dejansko tudi igralcem vedno bolj dol visi razen dvema mulcema ki seveda igrata tud za svojo prihodnost.

 

 

Točno to. In tu se sedaj tudi lepo vidi, zakaj je Slovenija 2017 vzela kanto in zakaj bo z Luko kot 'liderjem' to problem. Enak problem je s Tatumom v Bostonu. In potem bi folk prodajal Smarta, ko udari po mizi in pove par dejstev in znori po kakih bednih ključnih porazih. Prava ekipa mora imeti razdelane vloge in primarna stvar v vsaki ekipi je lider with mojo, ki bo znal udarit z roko po mizi. Fallus takega pač nima.

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 13. 3. 2023 at 9:23:

Če bo posledica letošnje katastrofe vsaj to da bo Kidd fasal orenk brco v rit potem bo vsaj ena korist drugače pa nas čaka drugo leto še večja kalvarija imo... 

Da bi Kidd letel zarad rosterja in igranja določebga folka bi bila meni neumnost.

 

Also Powell je en tak vodonoša igralc ki pridno posluša trenerja. Kidd rabi takefrende v ekipi. Luka pa itak neresen. Al se pizdi al ga pa boli poli salama. Ful carki leadership

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Jaz navijam za Spurse ampak kaj naj sploh o njih v zadnjih sezonah? :rofl: Čaka se na Wembanyamo zdaj itak. :D Drugače pa sledim itak Mavsom zaradi Luke kot mnogo ostalih, enim se zdi to krneki meni pa to nikdar ni bilo nič takšnega, gledal sem recimo tudi mnogo tekem Kingsov ko je še Udrih igral za njih. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
coupet reče pred 34 minutami:

dejansko tuki kdo navija za mavse, al ka si tolk k srcu to jemljete?

 

Jaz isto kot zgornji zamorec Seth (Curry), gledam zaradi Poliča ker mi je nekako jasno, da v času mojega življenja Slovenci v ekipnih športih ne bomo imeli več takega talenta, sploh pa ne v mojem najljubšem športu. In pol valda da želim, da gre tudi njegovi ekipi dobro, da z veseljem odpreš TV in si pogledaš hudo tekmo s spektakularno igro.

 

Tole letos je pa tok prijetno kot ko ženski poližeš topljeno čokolado s tangic pol pa izveš da že 5 let ni jedla čokolade. Tudi priokus je podoben.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...