Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 1 uro:

Dejansko mi je čedalje bolj legit scenarij 11. mesto za mavse. Utah sicer ni motiviran, pelikani bodo pa menda spacali še par dobrih tekem :D 

 

Dejansko so 2 poraza od 11. mesta, če prav vidim

zfqSx4.jpg

 

 

Imajo pa res svinjsko lahek razpored

3Q1Xxo.jpg

 

 

So pa po drugi strani brez Polija in Dolfija. Pa vibe, ki ga daje ekipa na igrišču, bi lahko dajali v piksne in ga prodajali kot bojni strup, ffs.

 

Ne vem no, dejansko so čist legit šanse da niti v play-in ne pridejo :D :D :D 

Povezava do prispevka

eh narrative se premika, ker je folk prizadet. Počas bom verjel, da Joker zanalašč slabš igra, ker ma poln kurac tega konstantnega teženja. Skoz neke primerjave in youtube kompilacije Jokičevih defensive playev vs Embiidova obramba. Res prizadeto do jaja, upam da tanka do playoffa, pol pa vzame prstan.

Povezava do prispevka

Ma saj on itak dobro igra, ampak vseeno nekako pušijo. Bi se pa smejal Embiidu če bi na koncu dali recimo Giannisu MVP. Ma saj ne da ne bi privoščil Embiidu ampak od vseh teh superstarjev daleč najbolj joka glede te nagrade, sploh v primerjavi z našimi Evropejci. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

eh narrative se premika, ker je folk prizadet. Počas bom verjel, da Joker zanalašč slabš igra, ker ma poln kurac tega konstantnega teženja. Skoz neke primerjave in youtube kompilacije Jokičevih defensive playev vs Embiidova obramba. Res prizadeto do jaja, upam da tanka do playoffa, pol pa vzame prstan.

 

Pa dej no Embiid je pa v obrambi dober al kva? Dončič se je dobesedno norca iz njega delal na zadnji tekmi lol... Noben od teh težjih centrov nima šans proti najboljšim branilcem.

Povezava do prispevka

Giannis je prvi recimo na lestvici od KOC. Best player, best team, don't overthink it.

 

So pa začel narrative pošteno premikati proč od Jokič, mal verjetno da dobi imo

 

Here are my NBA MVP rankings with four
weeks remaining. Giannis stays at #1 for
now. But Embiid shifts to #2 ahead of Jokic
It's still a 3-man race.
Kevin's rankings:
1. Giannis Antetokounmpo
2. Joel Embiid
3. Nikola Jokic
4. Jayson Tatum
5. Luka Doncic
What would you change?
https://twitter.com/KevinOConnorNBA/status
/1636009354158637058

Povezava do prispevka

Memphis Grizzlies star Ja Morant has been suspended eight games without pay for conduct detrimental to the league, the NBA announced Wednesday.

 

The suspension covers the six games he'll miss, including Wednesday at Miami. Morant is eligible to play on Monday against Dallas, the same day that he's able to rejoin the Grizzlies in the team environment.

 

Torej bo igral že hitro. Moram rečti da dokaj pričakovana poteza lige. Kot je rekel Wera itak da mora igrati v playoffih, imajo pa tudi dosti plausible deniabilitya v celi situaciji:

 

The league said it concluded the gun Morant was holding in the video did not belong to him, was not brought to the nightclub by him and was not “displayed by him beyond a brief period.”

 

The NBA found Morant didn’t possess the gun while traveling with the Grizzlies or in any NBA facilities. 

 

:lol:

 

 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Nisem vedel, da ima Donke kar svoj radio v Slo (Best fm). Kakopak imajo zapovedano, da vrtijo samo čefurjado, zraven pa z članki promovirajo pač balkansko estrado in vse kar je povezano s tem.

Kot športnik je genialec, kot človek pa seljačina težka. Naj vsak posluša kar želi...vendar pa, glede na to, da je vzor miljonom mladim, je kar velik fail, da tako očitno podpira tovrstno sceno, sploh se mi pa to zdi zelo žaljivo do Slovenije. Me zanima kako bi Srbi reagirali, če bi Jokić financiral radio, ki vrti samo govejo musko in promovira tovrstno kulturo. Bruh.

uredilo bitje Bog in batina
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Če dons pušnejo Spurse, ki so 3. najslabša ekipa v Ligi in potem, da jih v petek še Lakersi v Crypto areni nažgejo, bo to res lahko že mal kritično.  Recimo, da se v petek Irving in Donko vrneta.. in spet postavita stvari na svoje mesto. Bolj moje želje :mellow:.

 

Pa ja seveda navijamo za Mavse.. tko kot nekdo rekel, kdaj bo spet naslednjič šansa, da bo en Slovenc key player pri eni ekipi v NBA.. dvomim, da v mojem življenju. Lahko smo sitni, lahko kritiziramo, tudi precej upravičeno, ampak, ko bomo čez 15 let gledali dokumentarec na Netflixu o Lukatu iz Ljubljane, bomo šele vidli, kaj smo imeli.  Ok razen če se tip res ne poredi, odigra še eno srednje dobro sezono in potem presedi veči del nba karire na klopi zaradi poškodb in z anamarijo sprehaja pse in ma svoj overwatch kanal :D. Se pa bojim, da res ni tip igralca kot LeBron, ki do 37 let drži konstanto tak nivo igre in telesne pripravljenosti.  Tako da v naslednjih 5 -7 letih mora nekaj sproducirat (beri prstan). 

 

Sicer pa, kdo bo letos prvak? Bi stavili na koga? Zdi se mi, da je kar gužva pri vrhu. Od Denverja, Bucksov, Bostona, GSW,  76ers, Suns.. 

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 15 minutami:

Nisem vedel, da ima Donke kar svoj radio v Slo (Best fm). Kakopak imajo zapovedano, da vrtijo samo čefurjado, zraven pa z članki promovirajo pač balkansko estrado in vse kar je povezano s tem.

Kot športnik je genialec, kot človek pa seljačina težka. Naj vsak posluša kar želi...vendar pa, glede na to, da je vzor miljonom mladim, je kar velik fail, da tako očitno podpira tovrstno sceno, sploh se mi pa to zdi zelo žaljivo do Slovenije. Me zanima kako bi Srbi reagirali, če bi Jokić financiral radio, ki vrti samo govejo musko in promovira tovrstno kulturo. Bruh.

 

Ko sem bil nazadnje na tekmi v Dallasu, je sredi tekme zadonel nek balkanski narodnjak.. :D :blink: Jebat ga, očitno to Lukatu da zagon. Da bi zdaj zaradi tega se šel nek nacionalizem je res brezveze,. V Dallasu težko še koga spoznaš, ki ne bi vedel kje in kaj sploh je Slovenija. To mi čist zadostuje. Če pa mislite, da bi en Teksačan ločil med neko Lepo Breno in Janom Plestanjakom pa se motite.. 

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 31 minutami:

Nisem vedel, da ima Donke kar svoj radio v Slo (Best fm). Kakopak imajo zapovedano, da vrtijo samo čefurjado, zraven pa z članki promovirajo pač balkansko estrado in vse kar je povezano s tem.

Kot športnik je genialec, kot človek pa seljačina težka. Naj vsak posluša kar želi...vendar pa, glede na to, da je vzor miljonom mladim, je kar velik fail, da tako očitno podpira tovrstno sceno, sploh se mi pa to zdi zelo žaljivo do Slovenije. Me zanima kako bi Srbi reagirali, če bi Jokić financiral radio, ki vrti samo govejo musko in promovira tovrstno kulturo. Bruh.

 😂😂😂

 

Kokr ti je že nekdo rekel, če je pa angleško neko random sranje pa vse ok. Tip lahko vrti na svojem radiu kar želi in če je ugotovil (pravilno), da je balkan najbolj popularen v Sloveniji ima vso pravico to zapovedat za uspeh svojega radia. Mislim da vsi več kot uspešni koncerti balkanskih umetnikov vsako leto dokazujejo svoje. Mal si nestrpen do balkanskih bratov. Ampak nr skrbi na srečo imamo zakonodajo ki skrbi za določen % slovenske glasbe, tko da boš lahko tut to ujel na best fm. 

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 29 minutami:

Nisem vedel, da ima Donke kar svoj radio v Slo (Best fm). Kakopak imajo zapovedano, da vrtijo samo čefurjado, zraven pa z članki promovirajo pač balkansko estrado in vse kar je povezano s tem.

Kot športnik je genialec, kot človek pa seljačina težka. Naj vsak posluša kar želi...vendar pa, glede na to, da je vzor miljonom mladim, je kar velik fail, da tako očitno podpira tovrstno sceno, sploh se mi pa to zdi zelo žaljivo do Slovenije. Me zanima kako bi Srbi reagirali, če bi Jokić financiral radio, ki vrti samo govejo musko in promovira tovrstno kulturo. Bruh.

 

Kolikor se spomnim so ga Srbi in Španci kar konkretno lovili da bi igral za njih. Njegov odgovor je bil da je Slovenec in bo igral za Slovenijo. Tedaj je zame bila zaključena ta zgodba in mi je čisto vseeno kakšno muziko si nabija in če konzumira zgolj pljeske in čevape. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...