Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ja v obrambi definitivno, zelo moška igra, zelo srednja šola Litostroj, se čist strinjam. Je pa vseeno Ayton bolj potenten v napadu in se bodo zdaj lahko še bolj fokusirali na Drisko / KD-ja. Plus enega centra bodo imeli manj v rotaciji pri Sunsih :) 

 

No sej po drugi strani bo pa tud orenk sprememba, če ne bo Jamala pri Denverju.

Povezava do prispevka

7 tekma bo za PHI in BOS. Tatum je takoj po tekmi izjavil, da je eden najboljših igralcev na svetu 🤡. Vseeno raje vidim Boston, da zmaga, PHI mi je še bolj antipatičen. Skoraj takšna izbira, kot na volitvah.

 

Zdaj pa pesti drzat za Denver.

uredilo bitje narodno
Povezava do prispevka
narodno reče pred 3 urami:

7 tekma bo za PHI in BOS. Tatum je takoj po tekmi izjavil, da je eden najboljših igralcev na svetu 🤡. Vseeno raje vidim Boston, da zmaga, PHI mi je še bolj antipatičen. Skoraj takšna izbira, kot na volitvah.

 

Zdaj pa pesti drzat za Denver.

 

Težka ja. Ampak dajmo Philly

 

Na drugi strani vsej Nuggetsi očitno bodo zaključili zgodbo.

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Triple double exit sunsov, lepa 😂 čakam na g7 gsw, tam pa samo da hobo jimmy pride do finala proti jokicu 

 

Res mi gre na živce da je tok mal tekem ob normalni uri, ker je nba res svetlobna leta pred ostalimi ligami po kvaliteti (logično) 

Povezava do prispevka

Saj bo KD zdaj podpisal z Denverjem pa bo.

 

Hvala ku*cu, da ni PHX napredoval. Zdaj lahko v miru razpadejo.

 

Finale na zahodu bo paša za oči, ne glede na to, koga dobi Denver. Raje sicer vidim LA v finalu, ker sem že od 2005 LBJ fenboj, ampak eni in drugi bodo tam zasluženo.

 

Na vzhodu pa je itak samo Đimi, ostali me ne zanimajo. Nimajo karakterja.

Povezava do prispevka

Denver Denver Denver!! :w00t: Haha Sunsi pa dve leti zapored sramotno na elimination tekmi. Ajde Nuggetsi letos je treba it do konca. 

 

Lol Sixersi, kakšni jebivetri so to. Končno preobrnejo tekmo v svojo korist potem pa malo tako ležerno ma saj bo, ampak bo kurca če je na drugi strani Tatum šel od bedaka do junaka s tistimi tricami in 16 pikami v zadnji četrtini. Doc Rivers special sledi! Model samo niza zapravljena vodstva v playoff serijah. :rofl:

Povezava do prispevka

ESPN NBA analyst Mark Jackson apologized Thursday for saying he mistakenly left Denver Nuggets superstar Nikola Jokic off his MVP voter ballot. :rofl: :rofl:

 

"One thing I live by, you make a mistake, you own it," Jackson said in an interview with SiriusXM NBA Radio's Justin Termine and Eddie Johnson. "Absolute mistake made by me... In thinking how did I make that mistake: you can tell I put one center, two forwards and two guards. So I wasn't even thinking.

 

"I apologize to the Denver Nuggets. I apologize to Nikola Jokic, who is not only in the MVP discussion and deserved to be on my ballot but he is one of the greatest players in the history of this game and a top-10 center of all-time. So I own it. If you want to take away my vote or do whatever, more than welcome. I made a mistake."

 

"I would have still voted for Joel Embiid the MVP," Jackson said. "But with Giannis and Joker, second and third. They deserve that. Incredible year by him. He continues to make history. I own the mistake and I apologize."

 

Hahahahahhahahahaha. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 28 minutami:

Boston je itak smešen že nekaj let, pa še kar jim ne klikne da morajo razbit ta dvojec. :rofl: :P :D 

 

Ta dvojec je že ok, nehte ga srat. Rabijo pa res nekoga, ki bi v ključnih trenutkih vzel balon in glede na situacijo poštimal vse skup. Brogdon mi deluje kot tak in je tudi letos parkrat dokazal, da JE tisti člen, ki zna naredit piko. Je pa na žalost še premalo časa pri Keltih, da bi kar vzel ključe. Smart tudi že dokazano nima kvalitete za kaj takega, ne glede na to, da bi nekak moral bit lider te bande, ne glede na vse.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 34 minutami:

 

Ta dvojec je že ok, nehte ga srat. Rabijo pa res nekoga, ki bi v ključnih trenutkih vzel balon in glede na situacijo poštimal vse skup. Brogdon mi deluje kot tak in je tudi letos parkrat dokazal, da JE tisti člen, ki zna naredit piko. Je pa na žalost še premalo časa pri Keltih, da bi kar vzel ključe. Smart tudi že dokazano nima kvalitete za kaj takega, ne glede na to, da bi nekak moral bit lider te bande, ne glede na vse.

Oba sta isti tip igralca in to da noben od njjiju ne more bit najboljsi igralec na igruscu v finalih pomen da je boljs da trejdajo enega od njiju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...