Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Seth reče pred 3 urami:

Ja itak da nekako ni fer delat zaključka po tej seriji ampak pač lažje je dat supermax obema če bi recimo bili prvaki in si rečeš ajde dajmo 600 mio za oba in mogoče še pride kak prstan. Ampak zdaj sta že tolikokrat skupaj igrala v finalih konferenc in je bilo več failov kot uspeha tako da bo tale malo težka. Kar velika odločitev čaka Boston v naslednjih mesecih ja, bo pa seveda dosti odvisno tudi od tega kakšne morebitne offerje bodo dobili. Pa tudi vprašanje a obstaja kakšna cifra pod maxom ki bi jo Brown sprejel ali ne? 

Če ne bo supermax bo pomoje Brown lepo šel drugam. Ker navaden max mu lahk da katerakoli ekipa.

 

Glede na to da je buddy s Kyriejem, bo v tem primeru verjetno podpisal z...

 

 

 

 

 

 

...Lakersi

Povezava do prispevka

Js bi tud rekel, da ne moraš kar odpisat Miamija. Nekaj imajo posebnega v končinici: kemijo, grit, borbenost, prikazano marijo... drugače ne bi prišli do finala. Verjmam in upam pa na zmago Denverja in na prstan  drugega najboljšega slovenca v ligi :P

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Mene samo zanima, kaj da fak bo ta četica brezzobih klošarjev naredila proti Jokiču? Proti Jamalu, ki ima poleg insane ofenzivnega potenciala tudi konkretnega tiča? Kaj bo ko bo Gordon zadušil in zaprl Jimmyja in se mu poscal na kitaro? Po koliko bodo čevapi, ki jih bo pekel Porter, potem ko bo pol ure sam na trojki zaradi podvajanja/potrajanja Jokiča?

 

Dej res no, nasilje nad otroki mi je odvratno, da bi pa še gledal to po TVju je pa faking kaznivo dejanje.

sori, sam tisti kurc je v black guy krogih precej averažen ... čak od jimmyja posnetek :sorcerer:

 

 

  

HaBiBiAmish reče pred 8 minutami:

Tyler Herro bi znal biti pripravljen za game 3

rip miami

uredilo bitje Sovicha
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Če ne bo supermax bo pomoje Brown lepo šel drugam. Ker navaden max mu lahk da katerakoli ekipa.

 

Glede na to da je buddy s Kyriejem, bo v tem primeru verjetno podpisal z...

 

 

 

 

 

 

...Lakersi

MacMahon je pred dnevi twitnil, da Dallas ne namerava ponuditi Irvingu sign and trade opcije.

Povezava do prispevka

toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo mi deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 

 

Legendarno. Pogledu tekmo. Stari Martin se bo še razvil v tem Miamiju v dobrega igralca. Eric je tok carski coach :worship::worship::worship:

 

Carski finale. Navijam za underdoge iz Miamija. Jokič bo mel še 10 šans. Jimmy ne, plus vedno sm bil za fight for your life pristop

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Mi je fajn ta Miami ekipa in sem upal, da bo prišla do finala. Buckets je car in Spoelstra je čudodelec, kar mu vsako leto uspeva pridobivat iz nedraftanih olupkov. Nedvomno najboljši trener v ligi after Pop. But in the end,  je itak vedno treba navijat za balkanskega chubby chubsterja. Če ne enega pa drugega :D

Povezava do prispevka
Amare reče pred 3 urami:

Še en zanimiv stat za našega casual post 2018 fana Galkota:

What is the lowest-scoring NBA game in the 2000s?

Since 1999-00, the Denver Nuggets have produced the fewest points by a team in a match (53) against Detroit Pistons on 16th November 2002. Miami Heat nearly broke the record during their 54-96 defeat to Toronto Raptors.

 

Zanimivo.Denver ma rekord tud za highest scoring game.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...