Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Nodi reče pred 12 urami:

KD spet out 

 

Vsaj je nova (blaga) poskodba in ne povratek prejsnje. Imajo par res sranje letos ... Zanimivo kako so skrajsali sezono in efektivno nabili vec tekem skupaj kot lani, fak, res jim ni jasno. Ceprav lahko letos tudi legalno pocivajo igralce, se vedno se izkaze da je prevec nafilan urnik za normlano regeneracijo tekom sezone. Zalostno tole, sploh ker se pol na teh napol pomembnih tekmah razjebejo zvezniki ki manjkajo ali so slabsi v koncnici ko se gre za res in je lepo gledat tekme.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 47 minutami:

Aprilske tekme Dallasa so praktično negledljive. Res me zanima kaj se dogaja v slačilnici ampak s takole igro letos 100% ne bo playoffa, kaj šele da bi napredovali na 6 mesto...  Najprej jih bo v playin premagal Memphis potem pa še GSW pa bo Luka imel čas da se posveti reprezentanci...

 

Dej samo da ne pride nazaj v Slovenijo na poliko in zaprte telovadnice.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 38 minutami:

Dallasovo ekipo je najbolje opisal reddit komentar v smislu

 

This team is full of likable guys who i don't want to see next year

 

Sam dejansko je vprašanje a je orkester zanič al dirigent. Men se zdi kot da Donnie Nelson in Rick nebi bila na isti valovni dolžini. Dej pokaž mi še kako ekipo kjer od 15 igralcev igra 90% tekem samo 7-8 komadov in to brez da bi bil kdo na bolniški. Zadnjič ko Rick ni vodil ekipe sem prav upal da bo model dlje časa odsoten ker me je zanimalo kako bi zgledalo če bi ekipo malo vodil Mosley...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 55 minutami:

 

Sam dejansko je vprašanje a je orkester zanič al dirigent. Men se zdi kot da Donnie Nelson in Rick nebi bila na isti valovni dolžini. Dej pokaž mi še kako ekipo kjer od 15 igralcev igra 90% tekem samo 7-8 komadov in to brez da bi bil kdo na bolniški. Zadnjič ko Rick ni vodil ekipe sem prav upal da bo model dlje časa odsoten ker me je zanimalo kako bi zgledalo če bi ekipo malo vodil Mosley...

 

 

image.png.174b5b13710eb30e20c819b48165f75c.png

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Mhm, če bodo sploh :D 

 

vs GSW jih lepo ogret in naoljen Curry sam fukne ven

 

pol pa nabašejo še na kakšen extra napaljen Memphis, kjer jim ne bo šel notri floater na eni nogi z eno roko v zadnji sekundi in je to to

 

pesa božo, Slovenija šampion, schwartzwaldska palačinka z višnjami

Povezava do prispevka

lebron v teh letih bi carryju te "olupke" dallasove lagano v finale, tak da ne stalno pluvat po pebih. če majo kej mavsi majo vedn next man up pa vsi so nekak bolši od povprečnega playerja ker cuban ve keri so pač ničvredneži in se jih izogiba, za razliko od kakga GM Jordana al pa knicksov. tud kobe pa marsikdo bi več nardil. cifre so vesoljske, igra je drugačna. tud če ma cifre, niti en mu ni prpravlen na veliko sledit pa neki krvavet, tak ko za lebrona un pesek od igralcev v clevelandu. razumem da je analfabet ameriške kulture luka, nima v seb nekga ognja da bi kogarkol motiviru, še sebe komi motivira če smo čist iskreni. low effort low dedication :no: na stara leta nam še bo sramoto delu ko bo ratu preplačan pa zavaljen, prišl bojo pa sami taki ko je on. vsaj mogl bi ker to je genetika enostavno, to ni noben presežek same ideje športnika. človek zavaljen pride na začetek sezone tako genetiko ma, boli ga kurac, mene je že zdej sram

 

to je balkanska/španska mentaliteta. ko ti nardiš ekipo samih špancev al pa balkan allstars ne rabiš tu velik razmišlat o karakterjih. to so 90% same alfe, ti poskrb za sebe, js bom za sebe, pa un ko bo najbolj zajebu ga bo cel narod klel. ko negritosi nardijo ekipo, oziroma ko se v ameriki ekipa nardi pa so to sami preračunljivci. ko je blo manj denarja so še igral zdej pa ... marsikdo je v ekipi zarad denarja, zarad agentov pa da se zračuna v keri vlogi bo dobil največjo pogodbo. če s takimi igralci nimaš tu liderja na treningih tipa brontolo, jordan, ko ti gre na jok kak se trudi vsak dan pol to ni za navijat sploh

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

kdo bo respectu človeka brez sarkazma če mu je sam genetika. stari dončič realno je bol medved ko človk no. pa si neke manekenke najdejo pa je takle. ne čudn gledat ko bo 50 dončičev čez 10 let. bron james se je z neko ful neatletsko žensko poročil pa mu bo sin vseen v nba. da bi bron trpo mirijam jao

Povezava do prispevka

nope, je on track za top3 pick with ease. velik igralcev je pametnih in grejo celotn kolidž čez, tu pa majo prednost juniorji, seniorji. bronny trga, čak en let pa bo major hype. shareef o neal se je bol zgubil če bi že nekoga mogu vržt pod avtobus, pa tud on bo verjetn še zravn

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 13 minutami:

Shareef je mel operacijo na srcu. 

vem, bol po nekih intervjujih mi ni zgledu da bi rad bil košarkaš sploh. lahk da se motim. vidu sm da neko minutažo kasira zdej na koldižu pa se ok drži. upam da tako pot gre bronny da bo izdelan igralc vsaj 2 leti v ucla al kam bojo to šli. bronny je all in mentalno za bit NBA player napram shareefu, iz tega pogleda sm mislu. @Berbasecks ne morm zle linkat ko sm dial up, najd si recent IG dunke bronnyja itd. človek je 16 in eksponentno beasta. highschool tekm noben ne bo gledo, ranking pa je random zaenkrat pa še vseen 25 je lepa cifra za random rank igralca ki sploh nima še pozicije in raste

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 11 minutami:

 IG dunker = Top 3 draft pick :rofl::rofl:

foter je Lebron Raymone James ... šlo bo za zakladnico znanja o košarki. edino vprašanje je blo a bo mel pravi body. američani majo čudne razmere zarad tolk izjem, bojo rekl da je bronny late bloomer, za nas je nenormalna žival pr 16ih ki bi jutr pr olimpiji bil v prvi petorki. luka pr 16ih = brony pr 16ih, kar se potenciala tiče, zdej je sam razlika kako šolo košarke je fasu luka, kako bo pa bronny ta ključna tri leta ki sledijo.

Povezava do prispevka

jp jp

 

Igrati na 1 zmago proti ekipi, ki jo vodi ultra izkušen igralec s 3x osvojenimi prvenstvi, rekorder v doseženih trojkah, +40 % metu za 3 kljub temu da ga obramba lomi s stolom po faci in ki je znan tudi po tem, da se mu lahko dobesedno sfuka in ti nažge 50+ pik iz polovice igrišča

 

what could go wrong 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...