Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

''Gladko'' v stilu, da ne bo vprašljiva skupna zmaga v seriji. 4-1, 4-2... Imam občutek, da GSW odigrajo ravno toliko v finišu, kolikor rabijo za preobrat. Plus razmontiranje na tretji tekmi.

Se pa strinjam, Memphis je odlična ekipa, z veseljem jih gledam. Sploh glede na napovedi izpred sezone, da jih ne bo nikjer na zemljevidu.. Kot rečeno, žal naši gumpci ravno serije z Minnesoto niso ravno ujeli v prenosih..

Vsekakor ena od ekip, za katere se drži pesti; sploh, če jih zadržijo skupaj..

Povezava do prispevka

Meh jaz pa niti ne, Morant mi je ko westbrook, ne maram teh average bbiq stat padderjev.

 

Mi je pa Horfordov povratek na pota stare slave čist nora zadeva, tip šola giannisa na obeh straneh igrišča, škoda ker je tatum tolk antipatičen :D 

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Ja, Morant bo moral kmalu dojet, da se lahko več vkomponira ekipo, sploh ker imajo dobro okostje.

 

Men je blo Ala žal že, ko so ga prvič dali naprej.. Glede Tatuma pa se vedno bolj potrjuje moje mišljenje, da ni pravi vodja ekipe in da je to Smart. Osebno bi Smarta izbral pred Jasonom v 7/10 primerih. Marcus se ne boji izpostaviti, če kaj škripa in vedno pusti vse na parketu.

 

Drugače pa zasledil prejle ta zanimiv podatek 

Derrick White: 34 min, 11 pts, 4 rebs, 3 asst, 4/6 shooting, 0 turnovers, +18    :avadodo:

 

Kolk to enga nevidnega dela naredi model, pa ga kurcajo 

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 45 minutami:

Meh jaz pa niti ne, Morant mi je ko westbrook, ne maram teh average bbiq stat padderjev.

 

Mi je pa Horfordov povratek na pota stare slave čist nora zadeva, tip šola giannisa na obeh straneh igrišča, škoda ker je tatum tolk antipatičen :D 

Misliš takih volume shooter vsak napad je and1 luka don cic 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Meh jaz pa niti ne, Morant mi je ko westbrook, ne maram teh average bbiq stat padderjev.

 

Mi je pa Horfordov povratek na pota stare slave čist nora zadeva, tip šola giannisa na obeh straneh igrišča, škoda ker je tatum tolk antipatičen :D 

Al Horford :wub: Samo poglejte si te oči, trepalnice, nasmeh. Stupidly handsome.

maxresdefault.jpg

 

Eden redkih moških, k lahka reče, da je  lepši od žene (žena mu je model/miss iz dominikanske republike..pa vsi vemo, kak so lepe ženske tam :P ) 

Al-Horford-wife.png

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

No meni so izračunali s profesionalnim horoskopom, da sem bil v prejšnjem življenju peder mornar, tako da kvalifikacije imam - in mi tale tip res ni neki baš.

 

Že samo v dallasu imaš 10x lepšega latino Maxija, marrige material THJja, ghetto fukača Burka, maturantskega pussy loverja Powella itd.

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Kaj si pa zdej napisal masno laž!! Samo Dwight je tak... Treya recimo spoznaš v Šiški na žuru pri kolegu kako sam poha v sobi od mtke, razlaga ti da se ukvarja s produkcijo ampak da dela v skladišču, pol gre nekam naprej za Bežigrad kjer je bolj cool alter žur in greš zraven, na poti ti spusti par res deep lajnerjev k jih ne štekaš čist, pol te zmanjka, zbudiš se pa za štirko pa okus imaš po kurcu, brez telefona in z rahlo zlomljenim srcem

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Kaj si pa zdej napisal masno laž!! Samo Dwight je tak... Treya recimo spoznaš v Šiški na žuru pri kolegu kako sam poha v sobi od mtke, razlaga ti da se ukvarja s produkcijo ampak da dela v skladišču, pol gre nekam naprej za Bežigrad kjer je bolj cool alter žur in greš zraven, na poti ti spusti par res deep lajnerjev k jih ne štekaš čist, pol te zmanjka, zbudiš se pa za štirko pa okus imaš po kurcu, brez telefona in z rahlo zlomljenim srcem

aha! ti ziher molzeš te "fante" in potem prodajaš naprej končni proizvod, ki ima okus po kurcu. Ti si ziher molzač!!!

 

ps: po kolk prodaš :ninja:

Povezava do prispevka

Sm za foro šu gledat rosterje ostalih playoff ekip če vzameš najboljšega igralca (pa vzameš stran poškodovane). Kateri majo najboljši supporting 4 men squad

 

Imo ima Dallas za razred najslabšega. Primerjava Dallas VS

 

Spodi rosterji pa moje mnenje

 

VS Suns
DFS vs Bridges
Brunson vs Paul
Bullock vs Crowder
Powel/Maxi vs Ayton

 

VS Warriors
DFS vs Klay
Brunson vs Pool
Bullock vs Wiggins
Powel/Maxi vs Green

 

VS Memphis
DFS vs Brooks
Brunson vs Bane
Bullock vs Jackson
Powel/Maxi vs Clarke/Adams

 

VS Boston
DFS vs Brown
Brunson vs Smart
Bullock vs Horford
Powel/Maxi vs Williams

 

VS Bucks
DFS vs Allen/Portis
Brunson vs Jrue
Bullock vs Wes Mathews
Powel vs Lopez

 

VS Miami
DFS vs Tucker
Brunson vs Strus/Oladipo
Bullock vs Herro/Duncan
Powel vs Adebayo

 

VS 76s
DFS vs Maxey
Brunson vs Harden
Bullock vs Green
Powel vs Harris

 


Moja lestvica:

1. Warriors
2. Suns
3. 76s
4. Boston
5. Memphis
6. Bucks
7. Miami
8. Dallas

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...