Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Momci, poba ima 22 let. Itak da se ima za novega Jordana. Bo že dojel. Oz, mu bo počasi coach razložil. Mali je dober. Take tekme; pa tudi že eno obdobje v rednem delu, ko so bili brez njega, pa mu morajo počas pokazat, da ima tudi dobro ekipo, na katero mora računat, če čjo vzet kak prstan. Sam ne more zmagat ekipne igre. Tudi Jordan ni.

Povezava do prispevka
svaljek reče pred 1 uro:

Njegova igra je idealna za redni del in večjo gledanost/obisk, zato je model zlata jama za njihov front office.

 

Ma poba je drugač super sam mediji ga mal overhypajo pa tud kolena pomoje tega njegovga načina igre ne bodo zdržala... Bi pa blo super imet tazga poba v Dallasu sam kaj kurac ko je Dallas takrat imel tako smolo v žrebu... iste šanse so imel ko Memphis in NOLP izžrebal so pa 10. pick lol 

 

Josh Green namesto Desmond Bane pa sploh boli... Z njim bi bli dejansko že letos realno v finalu in model je dejansko hotel igrat poleg Lukca v Dallasu lol. 

Povezava do prispevka

 

Ejga reče pred 20 urami:

Nej sploh ne bi bil ta prav tale pa se to menda, da jo je nekdo drug samo potapkal po rami mamo od cp. Kako hitro gre internet lincat nekoga brez dokazov ...

 

Ne sam to na tega mulca sej je CP3 drl take stvari da bi moral fasat kazen od NBA tbh... 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 57 minutami:

So pa grizzliji zaenkrat ista ekipa z njim al pa brez njega.

 

Malo pretiravas. Te nisem gledal, jim je pa v zadnji minuti prejsnje tekme konkretno zmanjkal en ki je zmozen avtomatskih polaganj in en Ja bi definitivno prevagal rezultat.

Povezava do prispevka

Še vseeno sem prepričan v napredovanje GSW. Ni šans da oni 3x zapored izgubijo. Dans so se pač malo šparali da zmagajo doma naslednjo tekmo pomoje. Hočem pa da gre GSW naprej zato ker so pomoje bolj sposobni da premagajo te antipatične Sunse in upam da bo Green Bookerja konkretno na gobec vsaj 1x da se bo lahko z razlogom pačil :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

ajde ne seri, če bi bil slovenec bi bil pa najjači v NBAju, mali je čist hud, tko k Donke

 

 

Ahem... :)

Gogy reče pred 3 urami:

Momci, poba ima 22 let. Itak da se ima za novega Jordana. Bo že dojel. Oz, mu bo počasi coach razložil. Mali je dober. Take tekme; pa tudi že eno obdobje v rednem delu, ko so bili brez njega, pa mu morajo počas pokazat, da ima tudi dobro ekipo, na katero mora računat, če čjo vzet kak prstan. Sam ne more zmagat ekipne igre. Tudi Jordan ni.

 

 

Nič bat, tudi meni je všečen. Z veseljem sem spremljal Memphis letos, sem že napisal, še toliko bolj sem bil vesel, ker jih pred sezono nihče ni uvrščal niti blizu playoffa, pa so vsem j... m...  Ja, ker je praktično še mladič, mu tudi pogledam skozi prste ta njegova včasih pretirana carinjenja žoge. :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

Še vseeno sem prepričan v napredovanje GSW. Ni šans da oni 3x zapored izgubijo. Dans so se pač malo šparali da zmagajo doma naslednjo tekmo pomoje. Hočem pa da gre GSW naprej zato ker so pomoje bolj sposobni da premagajo te antipatične Sunse in upam da bo Green Bookerja konkretno na gobec vsaj 1x da se bo lahko z razlogom pačil :D 

 

Nisem sicer gledal tekme danes; če bo zneslo, jo pogledam popoldan, ampak, imam občutek, da GSW niso šli na polno, se strinjam. Niti ne rabijo. V domači dvorani bojo oddelali svoje in šli v finale zahoda.

Povezava do prispevka

to me spominja na tist, k je nekdo reku, da bi Kobe osvojil 3 naslove več če bi več podajal

 

jbg, vsak ima svojo pot

 

 

eyyo, GSW so sprva šli na polno, fakin Green je zafukal ene 5 napadov in pol ko se preveč zgubljal so pa itak posadil nosilce na klop

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 urami:

Josh Green namesto Desmond Bane pa sploh boli... Z njim bi bli dejansko že letos realno v finalu in model je dejansko hotel igrat poleg Lukca v Dallasu lol. 

 

On ali Saddiq Bey. Bey je itak bil choice polovice FOja in pol fanbase-a vključno z mano. Bane pa isto, s tem da kot si rekel, mu je še Dallas bila prva želja, je bil na treningu pri njih pred draftom in še sam je rekel, da odlično paše v ekipo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...