Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ne me jeb reče pred 7 urami:

sej ne da so celticse premagal na vseh tekmah leto

 

Zdej je play off, čist druga pesem. Je pa res, da po videnem do zdaj, ne bi mel jajc napovedat, kdo gre sploh naprej v obeh parih, kaj šele zmagovalca finala. Pred playoffom sem imel finale GSW - Boston, s tem da bo GSW zmagal Phoenixa, Boston pa Miamija. 

 

Now? Not so shure 'bout anything. Miami je podobno čvrst in zajeban kot Boston, GSW pa ni tako suveren, da ga tak Dallas kot na zadnjih dveh tekmah ne bi mogel strest. Daleč od tega.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 4 minutami:

Boljš je ko 2 ali 2.30, ni pa lih kul kot 4.00 (ali 22.00, sam jebene zahodne zda)

 

Ma ja, če je ob 4h lahko vsaj zadnjo četrtino recmo pogledaš zjutri pr zajtrku al pa poslušaš na poti na šiht. 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Jest tud mislim da bo GSW šel naprej, oni ne bodo podlegli pod pritiskom, lol.

 

Ampak sm mislu tud da ne bo šlo čez Sunse, pa da je Kidd slab trener, pa da je bil trejd za KP slab, tko da pustim možnost da se motim. :)

 

Kje mislite da bi se končal letos če bi moral dajat žogo KPju?

Jazz k bi blo 3-0 brez Lukata pol bi pa še eno že zmečkali IMO

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 17 minutami:

Jimmy legendica. Sam ga tepe, ker ne zna trojk metat. Also, kdaj je 1. tekma, v četrtek ob 3 zjutraj?

ni problem da ne zna, poškodbe so ga sfukale in ne more več

Povezava do prispevka
Stasis reče Pravkar:

 

Cisto mozno. Po drugi strani bi bilo zanimivo videt kako bi izgledal dvoboj Zinger vs Ayton, ce bi do tega prislo.

Charmin vs Cottonelle, battle for the softest

IMO ne bi prišlo ker bi Gobert ubijal KPja če bi samo razmišljal o kakih njegovih "post-upih", prebijat ga ne bi mogel, edino če bi metal trice 40+% sam smo videli kok vesel je bil lani k je stal v kornerju

s tem da ne bi blo Dinwiddija

 

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 4 urami:

Charmin vs Cottonelle, battle for the softest

IMO ne bi prišlo ker bi Gobert ubijal KPja če bi samo razmišljal o kakih njegovih "post-upih", prebijat ga ne bi mogel, edino če bi metal trice 40+% sam smo videli kok vesel je bil lani k je stal v kornerju

s tem da ne bi blo Dinwiddija

 

YA YA, sej to je jasno. Menjavo Porzingisa sem z navdusenjem pozdravljal (lahko preveris), ceprav me je zaenkrat Berthans vseeno razocaral, Dinwidicic pa je pricakovanja povsem izpolnil. Samo ce recimo primerjas Aytona in Porzingisa, bi bil zanimiv dvoboj predvsem zato ker je Ayton v obrambi popoln hlod, po drugi strani pa ima neke relativno dobre napadalne sposobnosti izpod kosa, tako da se kr malce izpolnjujeta ampak celokupno mislim da bi ga zdrav Porzingis kr lepo nadigral.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Tatuma še nikol nism vidu tko dobrega, all in all všeč so mi vse 4 ekipe, ki so ostale notri in mi je kul, da eden od njih dobi ring

Tatum je trenutno najboljši 2 way igralec v ligi... 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Nevermind, najdu 

 

Ti pisuni so en pičkin dim, sam da nekaj klobasajo in pišejo, show must go on 

 

Navedek

All 20 ESPN NBA writers are picking the Phoenix Suns to defeat the Dallas Mavericks in the Western Conference semifinals.

 

https://www.si.com/nba/mavericks/news/dallas-mavs-phoenix-suns-playoffs-espn-predictions-luka-doncic-chris-paul-devin-booker-bettind-odds#gid=ci02a02d50c0052793&pid=usatsi_18165873_168395540_lowres

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 8 urami:

Tatum je trenutno najboljši 2 way igralec v ligi... 

 

js dobivam pri njemu malo paul george vajb. ko mu ne steče met, pogosto postane zaletav in dela neumnosti. igralci kot so luka, kawhi, lebron hitro najdejo način da pridejo v svoje sweet spote, tatum pa samo trpa iz vseh možnih položajev. :D

 

je eliten na obeh straneh igrišča ampak vseeno tudi jaz verjetno postavim giannisa pred njega.

 

edit: sploh kar se tiče playmakinga je tatum naredil ogromen korak naprej v zadnjem času.

uredilo bitje wuzi
Povezava do prispevka

Miami tole kar mojstrsko speljal. Začel sicer slabo, a ujel Boston in ga prehitel v fantastični 3/4 in nadzoroval tekmo do konca. Butler spet odlično, pa še Herro pa Vincent pa je 1:0. Nekako sem več od Bostona pričakoval, pa daleč od tega da bi bili nerazpoloženi. Ok 3/4 je bil odklop, mrk s strani Bostona. 

 

 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...