Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ma tole umikanje v obrambi samo da ne bi naredil kakšne osebne napake, potem pa po navadi itak dobi neko nepotrebno. Ampak ko ga vidijo soigralci kako igra "obrambo" ziher v sebi totalno popizdevajo, reči pa mu verjetno ne upajo nič. :)

 

Da ne omenjam kreganja s sodniki na drugi strani igrišča pa se igra 5 na 4. :rofl:

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Jokič ima s sabo na tekmah dva brata ki sta bila garant v ene parih obtožnicah za vojne zločine, sodeč po fotkah. Luka ima pa na tekmah za support deklico z imeno "Ana(Sveta)Marija (Milosti polna)" in pomergante kužka aka čivavo s trajno.

 

Tko da mogoče bolje da prepušča ghetto thug life spore komu drugemu, recimo DFS mi izgleda en tak zamorček ki bi ga definitivno vikal in se mu zlagal da mi je Black panther najljubši film :D

Pa zabavno je bilo, kako hitro sta tale 2 brata utišala morris twins, k je ta drug začel neki sikat, da bo joker nazaj fasal naslednjič

Povezava do prispevka

Pizda ej a lahko prideta DFS in Green že nazaj da ne rabim več gledat Bullocka 30 minut na tekmo? Modela puščajo zdej že tako odprtega na trojki ko Westbricka skor no...

 

 

2x clutch stepback 3 Luka a ne more zadet jebenega prostega meta lol :rofl:

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 37 minutami:

Pizda ej a lahko prideta DFS in Green že nazaj da ne rabim več gledat Bullocka 30 minut na tekmo? Modela puščajo zdej že tako odprtega na trojki ko Westbricka skor no...

 

 

2x clutch stepback 3 Luka a ne more zadet jebenega prostega meta lol :rofl:

 

ja sej, next Lebron :D Skipu se že pen slina okol ust :D

Povezava do prispevka

carska tekma :D:D Mega napet rezultat z dvema podaljškoma, Poli z dvema clutch trojkama, fizična igra ko da igrajo v 90ih, Russel z hudo igro in cradle the baby tauntom (po katerem seveda spuši tekmo lol), do konca gnili sodniki, Bullock z brickanjem popolnoma odprtih tric za comedy factor, Spence predvsem pa Wood s top predstavama...

 

Jaz sem totalno užival, edino lahko bi bilo malo krajše vse skup, ne pa da moram podaljške gledati na firmi na mobitelu skrit za rožo ffs :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

carska tekma :D:D Mega napet rezultat z dvema podaljškoma, Poli z dvema clutch trojkama, fizična igra ko da igrajo v 90ih, Russel z hudo igro in cradle the baby tauntom (po katerem seveda spuši tekmo lol), do konca gnili sodniki, Bullock z brickanjem popolnoma odprtih tric za comedy factor, Spence predvsem pa Wood s top predstavama...

 

Jaz sem totalno užival, edino lahko bi bilo malo krajše vse skup, ne pa da moram podaljške gledati na firmi na mobitelu skrit za rožo ffs :D

najbolj hecen trenutek pa random 2 zabijanji 1x v 1. in 1x v 2. podaljšku "beasta" Dinwiddija

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...