Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Rad bi videl da se znebijo vsaj enega od dvojice Bullock/THJ ker tej ekipi resno samo še škodujeta in kradeta minute Greenu. Raje vidim da izgubljajo ko Green dela napake in s tem napreduje kot pa da ta dva idiota zidata hiše iz opek hkrati pa tudi v obrambi ne naredita ničesar koristnega. Wood bo imo ostal. Pickov ne bodo trejdal do poletja tako da jaz kaj pretresljivega ne pričakujem. Tole sranje bo treba gledat do konca sezone se bojim in do Allstar vikenda se zna zgodit da bodo padli krepko pod 50% in na 13. mesto zahoda...

 

Potem bo pa Luka med Allstar vikendom počival ter se zabaval z Jokićem, šel na počitnice in spet z kakim neverjetnim nizom potegnil to sranje od kluba iz greznice da se spet ne bo nič spremenilo. Sam bi raje videl da letos zgrešijo končnico ker edino tako bo morda Kidd letel na cesto...

 

 

:whistle:

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Aang reče pred 15 minutami:

Dajmo rečit kakšno o trejdih za Mavs. Zaenkrat je vse še tiho. Jaz imam občutek da Wood definitivno gre. Da vsaj nekaj dobijo nazaj. THJ tudi je velik kandidat, vsaj upam. 

No saj tipični Dallas. Wood bo šel, prišel bo nekdo na nivoju culley-steina. COME NEXT SEASON pa bo imel DAL na voljo kar 4 al 5 pickov, ki jih bodo porabili zaaaaa

 

nikogar.

Povezava do prispevka

Js sploh ne vem kaj se matrajo? Itak nima Dallas trenutno nič za ponudit. Ornk so se zajebal v zadnjih letih.

 

Zamenjava par igralcev, ki so še kar OK za enega "zvezdnika" ala LaVine ne bo kj dost rešila, če nimaš ogrodja ekipe. Najprej bi morali okoli Luka spravit skupaj 5 do 10 dobrih igralcev, nato pa še kakšenga izvenserijskega. Cubanu pa je itak glavno samo da molže popularnost enega izmed najbolj priljubljenih igralcev na svetu.

 

 

Čez par let bo Donke pač šel k Lakersom, Warriorsem ali Heatu... in lovil prstan.

Povezava do prispevka
Aang reče pred 1 uro:

Image

 

Evo neki zanimivega. Vsaj mislim da bi bilo zanimivo. 

 

Issac dve leti ni igral resnega basket plus model je non-shooter. Zakaj bi trejdal Bambo za expiring Powella?

 

In zakaj bi Cavsi si zjebali salary cap in nazaj dobili slabso verzijo LaVerta?

 

Magici nimajo glih salary cap problemov in lahko lepo sprobajo Issaca ne rabijo se vec expiring pogodb. Ma kurc głup 2k trade je tole.

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 50 minutami:

 

Issac dve leti ni igral resnega basket plus model je non-shooter. Zakaj bi trejdal Bambo za expiring Powella?

 

In zakaj bi Cavsi si zjebali salary cap in nazaj dobili slabso verzijo LaVerta?

 

Magici nimajo glih salary cap problemov in lahko lepo sprobajo Issaca ne rabijo se vec expiring pogodb. Ma kurc głup 2k trade je tole.

 

Ja vsaj znebili bi se dveh hlodov. Drugače imaš prav. Ampak vseeno ni to toliko slabo. Pač ne daš ne vem kaj. Dobiš pa nekaj vsaj potencialno zanimivega. Ne pričakovati, da bodo Mavsi dobili kaj kvalitetnega nazaj. Pač igralci katere imajo se res slabi. Razen tistih ki jim pogodba poteče pač niso zanimivi. Lažje bi bilo skozi trajde dobiti kaj, kot pa fa, ker vemo da za Dallas ne bo noben podpisal. 

 

Baje jim je THJ zanimiv, sicer ne vem iz kakšnega razloga. 

uredilo bitje Aang
Povezava do prispevka
Aang reče pred 13 minutami:

 

Ja vsaj znebili bi se dveh hlodov. Drugače imaš prav. Ampak vseeno ni to toliko slabo. Pač ne daš ne vem kaj. Dobiš pa nekaj vsaj potencialno zanimivega. Ne pričakovati, da bodo Mavsi dobili kaj kvalitetnega nazaj. Pač igralci katere imajo se res slabi. Razen tistih ki jim pogodba poteče pač niso zanimivi. Lažje bi bilo skozi trajde dobiti kaj, kot pa fa, ker vemo da za Dallas ne bo noben podpisal. 

 

Baje jim je THJ zanimiv, sicer ne vem iz kakšnega razloga. 

 

Pa dobro samo tole ni 2k kjer bodo ekipe trejdale potencial za indijance. Orlando tud ni neka meka za FA (pomoje je bil TMac zadnji) in morajo graditi na pickih in poceni odpadkih (Bol Bol recimo)

 

Povezava do prispevka

Naj Dallas meltdowna in Luka forca izhod, mislim da je Cuban pokazal vse kar je mel za pokazat. Pripeljal napačnega superstarja, od drugega najboljšega igralca iztržil baksuz, role playerji so za kurac, že 4 leta razvijajo iste 3&D igralce pa še vedno ni nič od njih, še najbolje zgleda Cwood ampak vseeno brez nekega napredka. 

 

Priznam da nisem vedel dosti o Dallasu ko je lukec prišel tja, sem pa bral razne analize kok je bolje za njegov razvoj da gre v Dallas kot pa recimo v PHO ali Kingse, ampak mi zgleda precej podoben joke of a club. 

 

V #lyfetimu gledam več nogometa kot basketa, tako da mi dejte povedat: kok proste roke ima košarkaš ko hoče izsiliti prestop? V nogometu imajo ogromno moč, ko enkrat pride do te točke, da je igralec tok nezadovoljen da ga hoče prodati tudi klub, v večini primerov nogometaš pride v klub kamor je hotel iti. Medtem ko mi v NBAju izgledajo bolj kot vreče krompirja, ti greš tja, ti greš tja... Je Luka že dosegel nivo ko lahko forca izhod v klub, ki je vsaj približno po njegovi želji, ali je to da odide max kar lahko doseže, celotna izbira naslednjega kluba pa je potem v rokah Dallasa? 

Povezava do prispevka

Tole je kompleksna zadeva. Pogodbe v NBA so tatamata (no ja, velja za vse usa major lige), če si krompir. Če si Luka, LeBron, ali kdo od superzvezdnikov, si na malo boljšem, ker se vedno najde franšiza, trg, ki te lahko odkupi... Poglej si, koliko časa je rabil Davis, kao superzvezda, da se je spravil iz New Orleansa... Vsekakor pa bi imel Dallas veliko pri tem, kam bi spustili Luko - seveda najbolj pogojeno s tem, kaj bi jim kak klub ponudil zanj...

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Luka who? :D Kva je pa Spence jedel pred to tekmo, wat da fak :D VSE mu je šlo notr, vključno s stepback trojkami od 20 metrov, za extra cheese po faci publiki enkrat še celo od table :D :D legenda!!!

 

Gatsu reče pred 50 minutami:

Fak jaz res ne razumem Aytona. Model je tako jebeno talentiran a se hkrati v napadu očitno boji kontakta in gre na koš ko ena jebena pička. Po drugi strani se pa z lahkoto ravsa za odbito žogo....

 

a ne??? kakšen siromak je ta model ej. PHX fani ga bodo enkrat zaštihali pred dvorano ob takihle predstavah. Res uno BEAST od zamorca, močen ko bik, visok, atletski, pri skoku je razmetaval Dallasove igrače ko da igra proti izbrani ekipi foruma Jocker Mnenjalnik... 

 

...pol ko dobi pa žogo v roke

tiny-kitten-feathers-feature.jpeg

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Naj Dallas meltdowna in Luka forca izhod, mislim da je Cuban pokazal vse kar je mel za pokazat. Pripeljal napačnega superstarja, od drugega najboljšega igralca iztržil baksuz, role playerji so za kurac, že 4 leta razvijajo iste 3&D igralce pa še vedno ni nič od njih, še najbolje zgleda Cwood ampak vseeno brez nekega napredka. 

 

Priznam da nisem vedel dosti o Dallasu ko je lukec prišel tja, sem pa bral razne analize kok je bolje za njegov razvoj da gre v Dallas kot pa recimo v PHO ali Kingse, ampak mi zgleda precej podoben joke of a club. 

 

V #lyfetimu gledam več nogometa kot basketa, tako da mi dejte povedat: kok proste roke ima košarkaš ko hoče izsiliti prestop? V nogometu imajo ogromno moč, ko enkrat pride do te točke, da je igralec tok nezadovoljen da ga hoče prodati tudi klub, v večini primerov nogometaš pride v klub kamor je hotel iti. Medtem ko mi v NBAju izgledajo bolj kot vreče krompirja, ti greš tja, ti greš tja... Je Luka že dosegel nivo ko lahko forca izhod v klub, ki je vsaj približno po njegovi želji, ali je to da odide max kar lahko doseže, celotna izbira naslednjega kluba pa je potem v rokah Dallasa? 

dej umiri se človek. brezveze tldrjaš. na luka dallas relaciji ne boš doživel nobenih premikov.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Fak jaz res ne razumem Aytona. Model je tako jebeno talentiran a se hkrati v napadu očitno boji kontakta in gre na koš ko ena jebena pička. Po drugi strani se pa z lahkoto ravsa za odbito žogo....

Dobil je max extension, pol pa par let ni treba več igrat...

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

Tole je kompleksna zadeva. Pogodbe v NBA so tatamata (no ja, velja za vse usa major lige), če si krompir. Če si Luka, LeBron, ali kdo od superzvezdnikov, si na malo boljšem, ker se vedno najde franšiza, trg, ki te lahko odkupi... Poglej si, koliko časa je rabil Davis, kao superzvezda, da se je spravil iz New Orleansa... Vsekakor pa bi imel Dallas veliko pri tem, kam bi spustili Luko - seveda najbolj pogojeno s tem, kaj bi jim kak klub ponudil zanj...

pa še to je Davis uspel pa upal nardit samo zato ker ga je supportal major market LA in si je lahk privošču zamerit čist vsem ostalim.

na drugi strani mamo pa lukata. človek toži svojo mamo za denar. že celotno kariero se izogiba vsakemu konkretnemu vprašanju, vsaki poziciji, vse da bi ohranu maksimalno pozicijo nevtralnosti, kar so mu že v mladih letih vbil v glavo da to prinaša sponzorje pa priložnosti za denar. mi ga večinsko podpiramo ker je slovenc, drugače pa še v zgodovini ni blo takega brezvoljnega brezveznega športnega zvezdnika. 

 

pa ne mislim niti zgolj prek medijev da je tak brezvezn, prek medijev bi kemik mogu to spoznat pa nebi pisu takih gluposti ... luka niti v ekipi svoji ni pripravljen konkretno pa iskreno debatirat pa trenj povzročat da bi se kej izbolšal. čeprav za kej takega nima niti znanja jezika. tip gleda stran pa itak ve da bo izpadu nakonc najmanj kriv. žalostno je to fejst

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 32 minutami:

pa še to je Davis uspel pa upal nardit samo zato ker ga je supportal major market LA in si je lahk privošču zamerit čist vsem ostalim.

na drugi strani mamo pa lukata. človek toži svojo mamo za denar. že celotno kariero se izogiba vsakemu konkretnemu vprašanju, vsaki poziciji, vse da bi ohranu maksimalno pozicijo nevtralnosti, kar so mu že v mladih letih vbil v glavo da to prinaša sponzorje pa priložnosti za denar. mi ga večinsko podpiramo ker je slovenc, drugače pa še v zgodovini ni blo takega brezvoljnega brezveznega športnega zvezdnika. 

 

pa ne mislim niti zgolj prek medijev da je tak brezvezn, prek medijev bi kemik mogu to spoznat pa nebi pisu takih gluposti ... luka niti v ekipi svoji ni pripravljen konkretno pa iskreno debatirat pa trenj povzročat da bi se kej izbolšal. čeprav za kej takega nima niti znanja jezika. tip gleda stran pa itak ve da bo izpadu nakonc najmanj kriv. žalostno je to fejst

In kaj bi ti namesto njega naredil?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...