Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

reder reče pred 17 minutami:

Mnogi pišete, da je tudi v takem stanju dovolj dober kar je sicer res ampak pomislite kako dober bi bil šele, če bi bil fizično top pripravljen?

Nikjer ni korelacije, da bi glede na njegovo postavo imel boljšo stamino, če bi bil fizično še bolj pripravljen, telo izklesano, ni da ni. Pri nekaterih se pri večjem povdarku na vadbi začnejo težave, ki se potem potencirajo pri kontaktih&padcih med tekmami. Ne pravim, da ni možno, da ne bi bil še boljši kot je trenutno - valda možnost je, ni pa to absoluten fakt. Ne mi pa govort, da so basketaši leni, ker niso.

 

Lahko bi bil malo boljše pripravljen, sure, to bodo najboljše trenerji v Dallasu vedli. Ne rabiš pa pretiravati s tem, ker vsak nima genov a la Giannis, da je lahko tak fizičen beast in da se mu redko dogajajo poškodbe. Samo o temu koliko je pripravljen / zakaj igra igrce i kadi šišo namesto da telovadi, to je pa smešno. Teli modelčki imajo večino dni dvojne treninge ali pa trening + tekmo. Če bo Donke hotu prstan bo šel ven iz Dallasa, dvomim pa da bi Barkley osvojil prstan, če bi bil bolj fit, dvomim da bi Shaq bil ful boljši igralec, če bi imel manj kil, .. itd. Tok je enih različnih parametrov preko katerih pridemo do uspeha... dejmo sodit Lukeca na koncu kariere, ne zdej.

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Če si plačan milijone (kaj šele 200 mio) je minimum minimuma, da si vsaj telesno pripravljen tako kot se za profesionalca spodobi in to Luka praktično ni že skoraj od Reala naprej in z takim načinom življenja ter z takim telesom je zeeeeelo verjetno, da ga bodo poškodbe uničile, če se ne spravi v red. Mnogi pišete, da je tudi v takem stanju dovolj dober kar je sicer res ampak pomislite kako dober bi bil šele, če bi bil fizično top pripravljen?

 

v playoffih je že večkrat dokazal da je sposoben carryat mavse do zmag z ogromno minutažo in usage ratom, kar je edino kar šteje.

to da luka zgleda kot tisti sošolec iz osnovne, ki smo ga dali v gol na fuzbalu, je nizko na trenutni listi problemov mavsov.

uredilo bitje wuzi
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Mnogi pišete, da je tudi v takem stanju dovolj dober kar je sicer res ampak pomislite kako dober bi bil šele, če bi bil fizično top pripravljen?

 

Weraziel reče pred 53 minutami:

Nikjer ni korelacije, da bi glede na njegovo postavo imel boljšo stamino, če bi bil fizično še bolj pripravljen, telo izklesano, ni da ni.

 

se ti pridružujem pri pomisleku, Wera.  sicer nisem strokovno podkovan, sem se pa v življenju dovolj resno ukvarjal s športom, da razumem pomen genetike.

 

tudi s specialnim tonamenskim treningom ne verjamem v močno povečanje njegove stamine, ki bi mu omogočila relativno spočitost v končnici tekme. klub, trener, predvsem pa on SAM bo(do) moral(i) dojet(i), da takšen način forsiranja njegove igre ni niti pameten, niti dolgoročno vzdržen.

 

OK, ne bo imel statistike nekje v rangu tripldabla, bo pa lahko napet kot puška čakal na trenutke, ko se tekma/sezona v resnici lomi. samo ne s tako ekipo.

 

ampak OK, to je že itak debata o fukarjenju z manekenko (finale), medtem ko je realnost Mirela iz Štepanca (1/2 krog playoffa & out).

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Nikjer ni korelacije, da bi glede na njegovo postavo imel boljšo stamino, če bi bil fizično še bolj pripravljen, telo izklesano, ni da ni. Pri nekaterih se pri večjem povdarku na vadbi začnejo težave, ki se potem potencirajo pri kontaktih&padcih med tekmami. Ne pravim, da ni možno, da ne bi bil še boljši kot je trenutno - valda možnost je, ni pa to absoluten fakt. Ne mi pa govort, da so basketaši leni, ker niso.

 

Lahko bi bil malo boljše pripravljen, sure, to bodo najboljše trenerji v Dallasu vedli. Ne rabiš pa pretiravati s tem, ker vsak nima genov a la Giannis, da je lahko tak fizičen beast in da se mu redko dogajajo poškodbe. Samo o temu koliko je pripravljen / zakaj igra igrce i kadi šišo namesto da telovadi, to je pa smešno. Teli modelčki imajo večino dni dvojne treninge ali pa trening + tekmo. Če bo Donke hotu prstan bo šel ven iz Dallasa, dvomim pa da bi Barkley osvojil prstan, če bi bil bolj fit, dvomim da bi Shaq bil ful boljši igralec, če bi imel manj kil, .. itd. Tok je enih različnih parametrov preko katerih pridemo do uspeha... dejmo sodit Lukeca na koncu kariere, ne zdej.

 

Ja je fakt, da bi imel boljšo stamino, moč, okretnost in bil manj dovzeten za poškodbe, če bi to maščobo pretvoril v mišice. Pa ok, vem da nikoli ne bo imel postave kot Giannis ali Lebron ampak še Jokić je bil pred leti zavaljen pa je shujšal in sedaj hara še bolj. Če bi Dončić imel postavo kot na Eurobasketu 2017 sem prepričan, da bi bil še veliko boljši. Vem, da mnogi težko sprejmejo kakršnokoli kritiko Luka ampak enostavno ni dovolj profesionalen in to ga tepe že sedaj, kaj šele bo. Tam nekje do sredine dvajestih let z takim načinom še gre saj je telo dovolj mlado, da na to ne vpliva toliko potem pa sledi strm padec.  Meni se na popolnoma amaterski rekreaciji zelo pozna, da sem izgubil par kil, kaj šele na top nivoju kjer vsaka sekunda in gram štejeta. 

 

Shaq je bil boljši igralec dokler je imel manj kil, pomisli še iz sveta fuzbala na kakega Ronalda, Hazarda, Ronaldinha, ki so v drugi polovici dvajsetih strmo padli, IMO največ zaradi neprofesionalizma in viška kil. Ga ni športnika na svetu, ki bi mu višek maščobe pomagal razen sumo borcev in metalcev kladiva. Vprašanje koliko je Luka sploh ambiciozen v tem trenutku glede na to, da je očitno zadovoljen v tej smeti od franšize in nič ne kaže, da kaj zaropotal in/ali odšel. Sicer načeloma cenim lojalnost ampak tu uspehov očitno ne bo. IMO je on popolnoma zadovoljen, da je v klubu bog in batina, živi lepo življenje v Dallasu brez velikega pritiska in igra tiste igrice, objavla tistega cucka, žre svinjarijo in nabija Šabana v avtu. Mu ni za zamerit ampak nekaj hudo ambiciozen mi pa ne deluje. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Lej, bomo vidli. Američani mu bojo že hitro metali polena, če ne bo več na istem nivoju. Jaz vztrajam pri dveh stvareh - 1. Donke nima dost kvalitete v ekipi in mora storiti preveč stvari sam 2. je nekaj posebnega v košarki, kar pa ne pomeni da je na nivoju Lebron/Kobe/MVP Rose kvalitete

 

Malo preveč pričakujete od njega glede na to, da je košarka ekipni šport. Genetsko bo vedno bolj izgledal kot nek chunky boi, kako je izgledal kot 17letnik nema veze. Sem fix, da dovolj vadi, da ne bo res postal kot kak zavaljen Brazilec pri fuzbalu, samo pri takem športu kot je košarka lahko hitro pride do izgorelosti.

 

No, kot smo rekli, dejmo malo počakat, preden ga obtožujemo lenobe in slabe pripravljenosti. Ako se zredi in gre njegova produktivnost dol, potem sem precenil vadbo v NBA centrih :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 28 minutami:

Lej, bomo vidli. Američani mu bojo že hitro metali polena, če ne bo več na istem nivoju. Jaz vztrajam pri dveh stvareh - 1. Donke nima dost kvalitete v ekipi in mora storiti preveč stvari sam 2. je nekaj posebnega v košarki, kar pa ne pomeni da je na nivoju Lebron/Kobe/MVP Rose kvalitete

 

Saj to, da je neprofesionalen in debel ne izključuje tega kar si napisal, se glede tega strinjam.

 

In ne, če bi manj jedel ne bi izgledal chunky razen v faco kjer so fotrovi geni premočni ampak to itak ni pomembno. Manj naj je in bo problem rešen, je zelo enostavno. Saj sploh ne vem kako mu ob vseh teh tekmah uspe ne-shujšati, to mora biti res prehrana za ubit, da ne pokuri vsega. 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 minuto:

Ne vem, se dve leti nazaj so bli luknja, tipo niso vidli playoffa dvesto let, zdej pa kar drugi :) kot mulc sem bil fan, ma zadnjih dvajset let ne vem ce so bli kdaj relevantni

 

Pedja&Divac ftw

 

Prav imaš, še kako leto nazaj so veljali za najslabšo franšizo, sedaj pa kaže, da bi bilo bolje da bi oni draftal Donko. 

Povezava do prispevka

Lanski trade kateremu smo se mnogi posmehovali zgleda deluje ja. :D Je pa tudi res da je zahod trenutno v totalnem kurcu zaradi vseh poškodb in ostalega. Jim pa vsekakor privoščim uspeh ker sem podobno kot kmjr tudi sam bil fan njihove igre tam v late 90's / early 00's. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 2 urama:

dobro ekipco majo, fox, sabonis, kessler, murray, heurter, barnes, monk, pa zdej vidim da je notri tudi alex len

Največji problem teh igralcev je, da imajo skoraj 0 playoff izkušenj. Se mi zdi, da znajo ravno zaradi tega hitr letet ven, je pa itak mega uspeh, da se bodo prvič po sezoni 2003-04 uvrstili v playoff.

uredilo bitje El Jefe
Povezava do prispevka

Jst grem vsake toliko brati njihov reddit in je treba priznati da tako cinične, zabavne, prijazne, samokritične in vseeno mega lojalne fan baze nima nobena ekipa. Res so kralji, al neki :D  Toliko tauntanja samim sebi ni niti na wallstreetbets lol.

 

Pa tisti njihov main banner "Welcome to baskeball hell" me zmeri ubije :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Jst grem vsake toliko brati njihov reddit in je treba priznati da tako cinične, zabavne, prijazne, samokritične in vseeno mega lojalne fan baze nima nobena ekipa. Res so kralji, al neki :D  Toliko tauntanja samim sebi ni niti na wallstreetbets lol.

 

Pa tisti njihov main banner "Welcome to baskeball hell" me zmeri ubije :D

Haha hudo. Kot navijači so res imeli smolo do letos :D

 

To me spomne kako je na Interjevemu forumu stalno neka depresija kljub temu, da se je osvojilo prvenstvo dve sezoni nazaj, stalno se pričakujejo porazi, imamo teme a la Suicide Hotline, Which players are a fever dream?, Bullshit thread,...

 

Prou uno k so navijači vdani v usodo, da je nekaj narobe s klubom, ne samo iz strani organizacije, tud to da je club cursed. Evo, Kingsi so isti :D

Povezava do prispevka
shure reče pred 7 urami:

Itak, da lahko tudi Donke izgleda fit in suh, poglejte med lockdown playoffom in igre takrat. Ne Giannis level (res Greek god), ampak non chubby, razen v lička, ki bi jih vsaka babica ščipala.

 

 

Dej dej, tale slika desno je klasični face swap. Vsi vemo, da je resnična slika tale: 

 

 

donke2.jpg

 

Kje si pa že vidu, da bi mel Donke Jack&Jones majco. Tip fura Gucci, ne pa ta CityPark jajca.

uredilo bitje dilar
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka

Ker zgleda ni nobenega Lakers fana tule bom pač jaz tole prilepil. 

 

 

Šele 12. igralec Lakersov ki ima upokojen dres, nekako sem mislil da jih je več tbh. Vsaka čast legendi! :worship:

 

 

Haha vuja. :lol:

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 23 urami:

Ne vem, se dve leti nazaj so bli luknja, tipo niso vidli playoffa dvesto let, zdej pa kar drugi :) kot mulc sem bil fan, ma zadnjih dvajset let ne vem ce so bli kdaj relevantni

 

Zahod je v težki krizi. Razen denarja so vsi ostali v krizi, imajo poškodbe, odsotnosti all pa so enostavno 50% ekipa. Od 3, 4 do 13 je vse ena velika žalost.

 

 

Povezava do prispevka
BigBadWolf reče pred 20 minutami:

 

Zahod je v težki krizi. Razen denarja so vsi ostali v krizi, imajo poškodbe, odsotnosti all pa so enostavno 50% ekipa. Od 3, 4 do 13 je vse ena velika žalost.

 

 


kako hitro se obrne - zahod je zadnje desetletjw bil od oka stopnicko nad vzhodom. 
 

nba je najbolj fer liga, hehe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...