Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

BlueSan reče pred 6 urami:

V glavnm fail.

 

Tudi fail od Luke. Bo lepo igral basket pa kasiral keš. To je pa tut to. Championshipa razn v vlogi kakega support modela on ne bo videl. 

 

 

Škoda, ker je res talent in res ni bilo daleč od tega da bi bilo vse skupi magical. Sam bi rabu še en korak višje stopit pa vse vzet še mal bolj resno, ni pa nikomur dolžn, itak je car za vse kar je naredu do zdej tko, da kaj mu češ očitat, sam skos boš imel pa vrjetn v glavi what if....

A špila zadnjo sezono v nba letos? :nicjasno:

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

Sam res. :)

Kako lahko se pozabi, da so praktično vsi mojstri rabili kar nekaj sezon, da so prišli do prvega prstana.. Z malo jačimi ekipami, kot je ta fallusa. Luka bi pa po nekaterih do zdaj moral imet že najmanj tri na roki...:w00t: 

 

Mogoče res, samo pri Donketu je to problem, da je organizacija okoli njega narejena tako, da spodbuja njegovo obnašanje, lenobo itd.

 

Kidd je tko nek good guy coach, ki hoče biti bestič z Dončičem, enako Cuban, ki mislim da je top 5 najslabših GM v ligi (model je mel v 25 letih 2 generational talenta, pa so osvojili en naslov). Tale Dallas je ko mamica, ki razvaja sinčka, ki je sicer inteligenten, ampak nikoli ne pride blizu svojega potenciala :D

Povezava do prispevka

Današnje tekme bi naj bile free na league passu ker je kao NBA ID member day. Par solidnih matchupov Phoenix-Denver, Lakers-Minnesota (čeprav ta bo verjetno blocked ker je na areni, čeprav v prejšnjih dveh sezonah niso niti zatemnili teh tekem nevem pa kako je letos), Clippers-Memphis pa tudi Cleveland-New York čeprav je Randle out in ga ne bo vsaj dva tedna kar je kr velika jeba za Knickse, škoda. 

 

Edit: za denver-phoenix tekmo tudi sicer kaže da je ni na LP sporedu ampak nevem kje bi jo naj sukali pri nas ker arena je nima?

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Tut če Luka ni pravi vodja je to še vedno njegova ekipa in kot tak mora bit za vzor. Sej je že Kyrie uporabil ta izraz, his team. In kot vzor je prvo kar lahko narediš to, da si vsaj približno v formi. :D

 

Pa ne da ga dissam, sej vem da že 4 leta zgleda kot čevap in obrača nabildane črnce levo desno, ampak ta njegova nihanja v kilah so vseeno precej smešna za pro športnika. 

Povezava do prispevka

Mislim realno

ta ekipa je dva assistant coacha pa enega ne-mrtvega centra, al pa mogoče samo dva coacha stran od tega da bi pol navijačev creamalo hlače ker bi vohali vrh rednega dela sploh glede na to kak teksas je trenutno

kok se ogabno pozna da kidd absolutno nima pojma in mu je lani več kot očitno kokoškov delal praktično vse (mogoče še kak assistant coach), sploh timeout playi so lmao

jst donketu tbfh ne zamerim da s takim vodstvom pa z osebnimi problemi jemlje vse skupaj malo z rezervo

 

roster build mogoče sploh ni tako grozno slab

sam realno z "I'm just a spectator" ne bomo nikoli vedeli

Povezava do prispevka

Kidd je tam da je buddy z igralci, ne da bo pripravljal taktike. Za to rabi proper asistente ki bodo pripravli akcije, rotacije in obrambne sheme.

 

Manjka jim kader ker so v prvi postavi igralci ki bi moral prihajat s klopi.

 

Najboljša opcija je da tankajo za soliden pick, pol pa trejdajo za par solidnih igralcev.

Povezava do prispevka

Sem mislil zdaj pogledat Denver-Phoenix ampak ko sem videl s kakšno postavo so uleteli Nuggetsi sem samo preveril rezultat. :D Na koncu poraz za samo 7 pik, čeprav so celotno tekmo gladko izgubljali. 

 

Sem pa pogledal drug polčas Lakers-Wolves in je Minnesota igrala kar po vzoru najboljših Dallas failov. Pa AD-ju je spet gleženj klecnil in sem mislil najprej da je hudo glede na to kako se je zvijal, ampak je potem celo odigral tekmo do konca.

 

Also Brunson beast! :worship:

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

NBA, NBPA agree on new 7-year collective bargaining agreement

 

Se jim je celo ratalo dogovorit tik pred zdajci. 7 letna pogodba z opcijo opt-outa po šestih sezonah. Nekaj znanih detajlov:

 

- "The NBA is curbing the ability of the highest-spending teams, such as the Golden State Warriors and the LA Clippers, to continue running up salary and luxury tax spending while still maintaining mechanisms to add talent to the roster. The NBA is implementing a second salary cap apron -- $17.5 million over the tax line -- and those teams will no longer have access to the taxpayer mid-level in free agency. Those changes will be eased into the salary cap over a period of years."

 

Kao da bo s tem več priložnosti za pobiranje free agentov za ekipe z manjšimi budgeti ker bodo še tudi dodatni trade exceptioni med drugim. Haha me zanima ja kako bodo res omejili tiste big spenderje. :D

 

- "In an attempt to curb load management and lost games among star players, the NBA is tying eligibility for postseason awards -- such as All-NBA teams and MVP -- to a mandatory 65 games played. The 65-game minimum does come with some conditions."

 

Hahah tule bo že polno jokanja. 

 

- "The in-season tournament could arrive as soon as the 2023-24 season. The event will include pool-play games baked into the regular-season schedule starting in November -- with eight teams advancing to a single-elimination tournament in December. The Final Four will be held at a neutral site, with Las Vegas prominent in the discussion, sources said. Each in-season tournament game would count toward regular-season standings; the two finalists would ultimately play 83 regular-season games. Winning players and coaches will earn additional prize money."

 

What? Make it make sense?? :wacko:

 

- "The NBA and NBPA have agreed to increase the upper limits on extensions from a 120% increase on a current deal to 140%, which could have a significant impact on the futures of stars like Celtics forward Jaylen Brown."

 

Tole je kar lep dvig in ownerji so ziher zelo veseli. :rofl:

 

- "There is an increase in two-way contract slots, jumping from two to three per team. Two-way contracts were created in the 2017 collective bargaining agreement as a vehicle for teams to develop younger players. It has been seen as a success, as it's become a route to players earning long-term homes in the league, and in several cases becoming major contributors."

 

No tole pa se mi zdi kar super zadeva. Bo prišlo prav ekipam kot je Dallas ki tako rade in tako dobro razvijajo mlade igralce. :ninja:

Povezava do prispevka

Hahah to je res ja, ampak saj vemo kako jokajo za vsak dodaten milijonček ki ga morajo dat ven z denarnice. :D Me pa tudi zanima kakšen nov TV/streaming deal bodo dobili čez dve leti. Ko poslušaš Silverja pričakuje nek ogromen znesek ampak glede na gledanost lige in vse ostalo sem kar skeptičen. Ampak če jim rata sprovocirat nek bidding war, sploh med kakšnim Amazonom, Googlom in Apple-om znajo past lepi denarci v vsakem primeru. :mafija:

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 5 urami:

Pa saj to je kr neki. 5 pirov lahko ruknejo, enga pa ne smejo pržgat? lol

preveč škoduje ganja živčevju pa še bi lahk našteval. gre bol za protekcijo igralca kot asseta lastnikov, da vsaj veš da niso te stvari krive da je slab imho. vsega pa tud ne morš človeku prepovedat. vidiš pa kak je doncic od pirov rakije pa čikov, ti je tak jasn takoj. plačal mu pa bojo vseen :D

Povezava do prispevka

pa trenutno so 10. najslabša ekipa v ligi, tko da jim ostane pick in grejo v loterijo.

 

Če bi bil jaz Mavs FO, bi probal prepričati ekipo v tank, itak jim gre tankanje že samo po sebi super :D  Mislim meni kot glodalcu bi bilo bedno, ker mi je ful fun gledati playoffe, ampak v resnici z ekipo, ki je ATM tako slaba in razštelana, nima smisla neki probavati resno tekmovat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...