Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ampak toliko kot se sodniki sedaj vmešujejo v tekmo z nepravičnim sojenjem, se niso nikoli. In to, med drugim, ljudi odbija in imajo tudi zato tako mnenje.

 

Vem tudi zakaj se to dogaja, ker v ozadju vsega tega je denar in to se obračajo težki milijoni in je zelo priporočljivo, da pridejo določene ekipe v finale in tako naprej..

 

Zdaj sem pogledal posnetek tekme in sploh v prvi četrtini so res par kapitalnih napak naredili. Pri teh osebnih napakah ni prišlo niti do dotika pa takoj piskajo.

Ker če je LeBron tak mojster bi moralo biti še obrtno pa naj se dokaže... in če pride tudi s pomočjo tega do naslova z mojega vidika ta naslov nima take teže.

 

Pa ne vem ali noben sodnik ne pogleda posnetkov za nazaj ali je pač to že nek standard ratal.

Povezava do prispevka

Men predvsem ni jasno, kaj je včeraj delal AD, da je imel samo 2 skoka. K nek perimiter player ...

Vsakič k gre na polno fizično dominira ...

 

Denver sigurno ima šanse in kot glavni razlog bi sam dal, da LA nima konstantnega 3rd optiona. Kuzma to ni (Slenderman Ingram we miss you), tud se pa ne vsakič enmu odpre. 

Sicer sam še vedno verjamem v napredovanje LAL, razen če Denver dobi obe naslednji tekmi.

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 1 uro:

niti približno lol

koliko medijske mašinerje je imel in ima Jordan za sabo in koliko ima kdorkoli drugi je enormna razlika

Jordan je bil dobesedno chosen one NBAja (in Nike) v eri k se je le-ta začela spet premikat v globalnost, naslednik pa ni bil James ampak Kobe

zdej maš pa itak milijon brand superstarov in je vse skupaj precej razvodenelo

NBA in Nike sta dost vec denarja in truda zmetala v LeBrona.

 

Nike danes ne bi obstajal ce ne bi blo Jordana.

 

NBA je pa dobu mednarodno prepoznavo spet ravno zarad Jordana. Ce ne bi blo njega, potem bi o NBA danes vecina sveta vedla tolk kt ve o bejzbolu al pa ameriskem fuzbalu.

Povezava do prispevka
Matic33 reče pred 17 minutami:

Fantje, djmo to lebron jordan na stran. Ker itq ni primerjave... Me zanima, Denver sedaj 1:2. Z malo sreče bi Denver vodil z 1:2. Mislte da ma Denver šanse da obrne serijo?  In pa potem danes tekma Miami:Boston,, bo 2:2 ali 3:1 za Miami po današnji tekmi?

 

Z malo sreče pa z objektivnim sojenjem bi bilo 2:1 za Denver ja. Mislim, da majo šanse in je po moje  kakšnih 45%, da jim uspe.

 

Za danes napovedujem izenačeno tekmo, ter zmago Miamija.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...