Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 3 minutami:

Lebron postavlja rekorde ki jih še dolgo ne bo noben sklatu... To kar on počne pri 38 letih je nerealno in verjetno terja ogromno število ur za pripravo, pravilno prehrano, masaže iitd. Mrbit ma celo uno komoro iz Stargate filma/serije :P 

 

FwxlunJXsAMB3bd?format=jpg&name=large

 

 

image.thumb.jpeg.8b570189d1c2877db136c7ac9aac04ad.jpeg

 

Tole je postnil na IG-ju pred par meseci. :D He gonna be baaaack. 

Povezava do prispevka

Zion je mislim da še lani poleti imel videote na IG, kako ga kljub +160 kg dobesedno 360 zabija z največjo lahkoto, tako da jaz se ne bi preveč zajebaval iz dedca :D  Jaz sem ziher, da bo imel tipo v letu ali dveh brutalen comeback.

 

Drugač pa huraaaaa, imeli bomo najbolj možen gozdarski finale lige NBA. Mislim, ena od ekip ima dobesedno krampe v grbu :D:D Mogoče Miami v ekipo na brzaka stisne še koga iz 2. ruske lige ali ABA tekmovanja, raznih mega zvezd tipa Max Struss, Christian Zeller in Gabe Vincent sem se že čist preveč navadil

  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 33 minutami:

Ni še konec. Če kdo, potem lahko Boston danes zmaga in podaljša serijo. Moramo vedt, da so role playerji Miamija overachievali na vseh treh tekmah. Tako ne bo šlo v nedogled. 

pa tud če boston zdaj 2x zmaga kek

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 1 uro:

Meh. Namest, da bi evroligo špilu bo šel v ta joke od ncaa.

se strinjam iz vidika, če ne misli študija dokončat. če pa gre za 4 leta pa pol pri 22-23 v ligo ala kuzma, brunson, ... to pa je nenormalno zakon kompletna življenska odločitev. ubistvu je to edina odločitev kjer bi js osebno podpiru mlade da grejo v šport, pa ne sam basket. ampak to je ameriški sistem, tega drugje ni. pač ko te itak zbombajo oziroma ugotoviš da noben denar ni vredn modernega gladiatorstva maš pa v žepu diplomo iz enga takega faksa, greš dokler še maš vse kosti v pisarno svirat kurcu. to bi js za imaginarnega sina svojga hotu 100%. za lukata pa bi rad vidu da se takoj upokoji pa neha delat sramoto sloveniji :D:ninja:

Vide pa Ciani s temi mamo ful dobro reprezentanco lahk v bodoče. no, velik jih je tud še enih drugih, šuterjev edino ne vidim

Povezava do prispevka

Pa zdaj ko je v college športu še NIL lahko tudi tam dobi keš tako da se ne rabi nujno mudit hitro v NBA. Imo dobra odločitev v vsakem primeru. Tudi če bo šel predčasno v NBA bo šel z razlogom ker bo imel interes ekip ne pa samo zato da gre na draft. Drugače pa je vedno opcija dokončat študij kot sam praviš in je potem možnosti mnogo več. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 22 minutami:

se strinjam iz vidika, če ne misli študija dokončat. če pa gre za 4 leta pa pol pri 22-23 v ligo ala kuzma, brunson, ... to pa je nenormalno zakon kompletna življenska odločitev. ubistvu je to edina odločitev kjer bi js osebno podpiru mlade da grejo v šport, pa ne sam basket. ampak to je ameriški sistem, tega drugje ni. pač ko te itak zbombajo oziroma ugotoviš da noben denar ni vredn modernega gladiatorstva maš pa v žepu diplomo iz enga takega faksa, greš dokler še maš vse kosti v pisarno svirat kurcu. to bi js za imaginarnega sina svojga hotu 100%. za lukata pa bi rad vidu da se takoj upokoji pa neha delat sramoto sloveniji :D:ninja:

Vide pa Ciani s temi mamo ful dobro reprezentanco lahk v bodoče. no, velik jih je tud še enih drugih, šuterjev edino ne vidim

Glas, Kroflič 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 11 urami:

mogoče ni bil najboljša, je pa bila najbolj kul

 

also lol @folk da Wemby ni nič pokazal

prvi strelec, rebounder, bloker

nori statsi per 36 (sploh za Evropo)

skos se bolj hypa njegov defensive ability in dribling/hitrost (glede na velikost), ne pa shooting (ki je res zaenkrat šibka točka)

imo je, isto kot pri Zionu, samo vprašanje, ali bo lahko ostal zdrav

 

 

Folku, vključno z menoj gre močno na falus kako MVP Euroleague, en od nosilcev repke ki je bila zlata na Evropskem in da ne naštevam drugih njegovih lovorik ni bil 1. pick Wemby pa kr bo.

 

To je lol material... Jst mislm, da je pokazal že, vemo tudi da potencial kupujejo, sem pa tudi mnenja, da se bo tok zlomu v NBA da za sebe ne bo vedu. Book it

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Sej to tudi pove, da cel scouting sistem v NBA je en LOL. Nevem sploh kdo dobiva take šihte tam, ker več kot očitno imajo neka čudna merila na podlagi katerih oni ocenjujejo igralce. Ne moreš ti ocenjevati igralca zgolj na podlagi fizičnih lastnosti. Ni to jeben box pizda. Jaz sem daleč od enega experta za košarko, samo gledam pa jo cel lajf. In ko sem Donketa gledal na EP (prej sm ga par krat le sporadično, ker je v Realu igral še relativno malo), mi je bilo takoj jasno, da ta tip je v vseh pogledih izvenserijski. Spomnem se Lebrona na olimpijskih 2004, pa ni bil niti približno tako dober kot Donke v tistih letih. Pa potem tisto leto kasneje sezorna prvakov Reala, da niti ne omenjam. Večina ameriških scoutov (in športnih novinarjev) nimajo pojma o košarki. Zgleda, da so to tam precej cigu migu šihti, ki se ga loti vsak, ki ima 5 minut časa za to. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

No ja, da ne bomo pretiravali. Še vsak evropejec, ki je prišel v NBA, je rekel, da je s prihodom v NBA dojel, da je ameriški basket čisto drug pojem. In se praktično na novo 'učil' osnov. Nenazadanje dosti pove dejstvo, da najboljše reprezentance niti ne prismrdijo dejansko top ameriški, če se odločijo sestavit proper ekipo. Gap se manjša, ampak je še vedno na strani ZDA. Mogoče se določeni evropejci zdaj lažje prilagodijo, ker lahko NBA stuff spremljajo vsak dan live, še vedno pa morajo biti izvenserijski, če hočejo trgat a la Dončić. Ostali imajo ponavadi več problemov.

Povezava do prispevka
ronaldo reče pred 1 minuto:

porzingisa ni blizu imo

Se mi zdi da letos ni imel tezav s poskodbami (tolk?) pa mu gre kar dobro v Washingtonu, sej zadnjih par mesecev je tudi pri Mavsih raztural. Koga bi pa ti dal namesto njega? Valancunasa al pa Schröderja?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...