Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

MihaKihot reče pred 19 urami:

Suspendiran bo za kak teden. Drugače ga z milijoni čaka 10 drugih medijev :D

 

a ni že potrjeno, da za 2 tedna? Drgač pa itak ga takoj kdo drug z veseljem pohopsa. Škoda edin, da suspenza ni leakal Shams

 

Slick reče pred 4 urami:

Gilbert Arenas že čaka na klic Roba Pelinke :D

 

HIBACHIIIIII

 

bo mogu GOAT Caruso pošolat zgleda

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 7 minutami:

Dva sta ze prekrsla karanteno in bosta zdej po 8 dni zaprta v sobi. 

 

En ker ni ostal v sobi dva dni, drug ker si je narocu dostavo in jo sel pol iskat izven mehurcka.

 

Eh to bo pomoje itak prej al sej implodiralo. Pomoje ne bo dolg da si bo kdo kšno žensko navabu okuženo v sobo al pa skliznu v kšn klub žurat, pa bo konc.

Povezava do prispevka

Kaj mislite o Portland Trailblazers kot potencialni upset v prvi rundi PO? Končno so vsi zdravi in prisotni v Orlandu. Glede na roster ne bi smeli imeti težav s prebojem na 8. mesto preko Grizzlies in Pelicans, potem se pa začne veselica.

 

LAL v prvi rundi PO še ne bodo mogli računati na Ronda, Bradley je out. A lahko sploh kdo igra obrambo na Portlandovih branilcih? Lillard in McCollum bosta plesala, kakor se jima bo zazdelo. Portland je tudi ena redkih ekip na zahodu, ki ima dovolj velik frontcourt in dovolj mesa, da lahko parira veliki postavi LAL. Nurkić, Collins in Whiteside se lahko konkretno tepejo z Davisom, Howardom in McGeejem. Melo je shujšal 30 kil in ima še vedno sweet jab step midrange. Imajo tudi kar nekaj nedavnih izkušenj z izločanjem favoritov na papirju iz PO (2014 Rockets, 2016 Clippers, 2019 Nuggets). Komot vidim 7 tekem v tem potencialnem obračunu.

uredilo bitje Slick
Povezava do prispevka

Pomoje bodo tezko prsli na 8mo mesto ker morjo zmagat 4 tekme vec kt Grizliji, pa tud kar tezek razpored majo, tko da bo 8 tekem premal. Bolj verjetno bodo igral tiste dve temi za PO ce se jim ne bodo Pelicansi vrinli.

 

Dvomim da lahk presenetijo Lakerse. Nurkic in Collins bohve kako bosta igrala po poskodbi, LeBrona nima kdo ustavt. Ja, jim manjkajo branilci in si definitivno zelijo igrat prot komu drugmu v prvem krogu, sam dvomim na neko resno presenecenje. Jih pa bi namatrali bolj kot kterkoli drug kandidat za 8o mesto, ja.

Povezava do prispevka
Slick reče pred 55 minutami:

Kaj mislite o Portland Trailblazers kot potencialni upset v prvi rundi PO? Končno so vsi zdravi in prisotni v Orlandu. Glede na roster ne bi smeli imeti težav s prebojem na 8. mesto preko Grizzlies in Pelicans, potem se pa začne veselica.

 

LAL v prvi rundi PO še ne bodo mogli računati na Ronda, Bradley je out. A lahko sploh kdo igra obrambo na Portlandovih branilcih? Lillard in McCollum bosta plesala, kakor se jima bo zazdelo. Portland je tudi ena redkih ekip na zahodu, ki ima dovolj velik frontcourt in dovolj mesa, da lahko parira veliki postavi LAL. Nurkić, Collins in Whiteside se lahko konkretno tepejo z Davisom, Howardom in McGeejem. Melo je shujšal 30 kil in ima še vedno sweet jab step midrange. Imajo tudi kar nekaj nedavnih izkušenj z izločanjem favoritov na papirju iz PO (2014 Rockets, 2016 Clippers, 2019 Nuggets). Komot vidim 7 tekem v tem potencialnem obračunu.

nurkič je bil poškodovan eno leto, whiteside je najslabši obrambnjak lige, nevem pomojem nimajo rešitve niti za lebrona niti za adja

 

na drugi strani pomojem caruso, green pa KCP lahko čist konktretno otežujejo delo mccollumu, lillarda pa itak ne more ustavit noben v ligi on bo pač dal tistih 30+ pik v vsakem primeru

 

meni se zdi, da majo lakersi čist kul defenderje na branilcih, res da se bo poznal bradley ki zna bit kr nadležen 

 

ampak mam bolj filing, da portland nima obrambe za mcgeeja pa adja tko da bojo lakersi sam lobe metal pod koš

uredilo bitje sskj
Povezava do prispevka

@MIHA_IS_GOD Verjetno res, malo preveč sem se prepustil hypu :D Ampak ne glede na težek razpored POR do konca rednega dela, jim je 6-2 rezultat pomojem dosegljiv, če Nurkić ni ravno pozabil hoditi v tem letu dni.

 

@sskj Caruso, Green pa KCP bi znali biti preveliki in prepočasni tako za CJ kot Lillarda, ampak res nisem gledal veliko tekem LAL letos, tako da povsem možno, da nabijam v tri krasne. Whiteside je cancer in nespo, ampak je dodatno dovolj veliko in močno drevo, ki lahko mlati in nervira Davisa pod obročem kakšnih 10 minut na tekmo, če ga bodo prav motivirali. Tudi za lob deflection je ok, če se mu bo dalo. Je pa vsekakor ogromno odvisno od kondicijske pripravljenosti Nurkića.

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 8 urami:

kdaj se začne ta šov v Orlandu?

 

Dons začnejo s pripravljalnimi tekmami. Dragić z Miamijem pa Čančar z Denverjem že danes špilata, Donke pa jutr. Same uradne tekme se pa pomoje druge teden začnejo. Donke s prve prot Lebronu že jutr.

 

EDIT: sem zdejle vidu, da je Dragič v bistvu že 34 star, pismo, sej se kr dobro drži za ta leta, kljub vsem poškodbam zadnje čase. Sem mislil, da je tip tam 31, 32 max

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Gledal sem dve pripravljalni tekmi in glavni vtis so mi pustile dvorane. Zaenkrat mi je grozno gledat NBA v teh dvorana Leona Stuklja telovadnicah. A bodo v tapravih tekmah kako drugace pokrite s kamerami, ali je to to? Sprasujem, ker Summer League nisem nikoli spremljal in je verjetno isto?

 

Also, Ben Simmons vrgel in zadel corner trico, kot da ni nic.

uredilo bitje Slick
Povezava do prispevka
Slick reče pred 2 urama:

Gledal sem dve pripravljalni tekmi in glavni vtis so mi pustile dvorane. Zaenkrat mi je grozno gledat NBA v teh dvorana Leona Stuklja telovadnicah. A bodo v tapravih tekmah kako drugace pokrite s kamerami, ali je to to? Sprasujem, ker Summer League nisem nikoli spremljal in je verjetno isto?

 

Also, Ben Simmons vrgel in zadel corner trico, kot da ni nic.

Men so dvorane cist kul, dost boljs kt sm prcakval. Ajd tekme so bolj svoh ker ne gre za res, sam to se bo ze cez slab teden spremenil.

 

Menda je plan da bodo vkljucli cca 300 gledalcev na te panoje, ostali bodo/bomo lahk pa pritiskal na "hype" gumbe ki naj bi pol simuliral vzdusje navijacev. Me prav zanima kako naj bi to zgledal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...