Skoči na vsebino

[[WoreH premagal eStave]] - blog dokaznega gradiva


WoreH

Priporočeni prispevki

Pravila, ki sm jih vzpostavu in sicer pomagajo pri minimalizaciji izgube in preprečevanju odvisnosti:

 

- stavi se vsak tretji dan (10 stav na mesec)

- 0,75€ vplačilo za dobitek ~4/5 evrov (kvota ~12)

- en zgrešen vedno obklukan (če dobiš en zgrešen za nagrado lahk staviš nasledn dan - če ne počivaš 2 dni)

- dobitek se naslednji dan v celoti zapravi v trgovini (dobra karma in pomoč ekonomiji)

 

Cilj eksperimenta:

 

- kakršenkoli plus na strani WoreHa po zaključku šestmesečnega obdobja in sicer 31.12.2020, s čimer bomo po obračunu uradno lahko razglasili da je WoreH premagal eStave (verjetno najtežjega bossa vseh časov in iger)

Povezava do prispevka

ne morte počakat da zalaufa ...

nimam js za njim devat, rad bi dokazo da je teoretičn plus možn, veš kak me boli že cel dan da ne morm stavit, js bi že ob dveh kitajski basket stavu če se nebi držal programa... v soboto vrjamem da ne bomo daleč, js bom že jutr napiso, mogoč če ma kdo kak par za petek da poknem zravn. sj fora je da če pokrijem mesec pol igram do konca monster kvote, al pa kadar je en zgrešen isto

Povezava do prispevka

neki časa še je, zato še enkrat pozivam če hoče kdo popestrit mi večer, je treba sam rečt recimo domžale bojo zmagale, al pa kej za atletico .... namreč odkril se je prvi loophole v pravilih ki mi omogoča stavit tud na dneve kadar ne bi smel. stavim par od nekoga drugega, nism bil js ... js bom pa za soboto zravn nafilo

Povezava do prispevka

a ne bi blo dobr da bi šou do psihiatra, pol bi pa on tud bil ful za šport pa bi mela deep debate, napisala listke za un dnar ko sm mu dolžn, da se mi povrne če trofima. športna psihiatrija se temu reče. 

nebi blo bed no, neki za atletico ... sj nobenga ne silim, šou sm na kavico pa radensko, znam pa zagreznat ko mam 50€ v žepu

Povezava do prispevka

eh če realno sm zgubu volo vplačvat da bi kej zaslužu, js bi raj vidu da bi obstaju kak slovenski betting app game, pa razni leaderbordi da bi na ta način med sabo tekmoval za virtualne coine pa tak.

to zdej kar delam, boris se mi smeji, sam men se dejansko že pozna na denarnci,d a si ne pustim vsak dan par evrov nest na neko kozlarijo, ker se nabere, trofi se pa mal. družu pa sm se s folkom ko ma vlke probleme s tem, so prizadeti mal ne morm drugač rečt. že v osnovi se enmu ni nikol šlo da bi kej zaslužo. kadar je trofo 250€ je govoril da si je zej povrno za prejšne 3 dni. pol pa spet dalje ružo. nobene logike sam odvisnost.

 

mam pa še eno zanimivo prigodo glede estav pred kratkim, kaže na njihovo all time asshole mentaliteto. so med corono mel simulirane fuzbal lige, pa kak tedn je laufal, js sm si govoril kdor to stavi je šupak. pol je pa en dan prišla simulirana liga prvakov tekma chelsea-bayern. gledam kvote čak mal, za fix 0-0 je kvota 23 ... neviđeno ... nesem gor 1€ in je blo 0-0. js gledu simulacijo cele tekme pač text mode, uživu bol ko če bi dejanska tekma bla. sam to ni zej poanta. poanta je da so po tej tekmi ukinal možnost da staviš fixn rezultat rofl, zato ko je en woreh vzel 20€ like a goat? pa laufal so pol še 2 mesca te simulacije, nikol več ni blo opcije fix rezultata. no tak vidte kaki pedri so čeprav ste že vedl

Povezava do prispevka

dans sm pa slabe vole, nč me ne veseli, dal nule na vse pa me puste pr mir. 5/10. mal sm opustil idejo fiksne kvote iz prvega posta, verjetn se bom osredotoču bol na dva para max tri ... sam ko daš en zgrešen na dva para za razliko od štirih pol čist strmoglavi dobitek. jaka pogruntavščina, boss vedno najde neki, sj bo premagan

IMG_20200713_174402.thumb.png.05fcb612c116621ad34e2cf019b09529.png

Povezava do prispevka

re-roll 6/10. včeri so nianse odločale. sj zgleda ne, sam prvotno sm kombiniru real za en gol zmaga pa fix 1-1 na muri. sam spet neki ni blo vredu z enim zgrešenim, kvota okol 20, sam odbitek pa mnde še 4€ nebi dobo iz 75 centov ... da bi pa še en par zravn tišal se mi je zdel pa da preveč reacham. pol pa remix, sm reku real naj gre v kurac, sam itak ni šans, pa predn zveš da villareal počiva svoje nosilce ker so pač pičke je tud że prepozn. mura pa stisno sodo da se še kej druga poleg 1 1 zravn lovi, ker je kvota bla pol pr realu. uglavnem dans bom falil vse pare IMO, predlagam da kdo stavi proti men

IMG_20200717_135544.thumb.jpg.d2d8c8c1054b307f63c97a260a052658.jpg

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...