Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Ce gre Mandaric res v prodajo po koncu sezone, bi moral bit njegov interes prodat klib, ki je prvak. Menjava trenerja se mi zdi smiselna le v tem pogledu, se prav do konca sezone imet nekoga s katerim bo mel najboljse moznosti za naslov prvaka. Menjava na podlagi osebnih zamer je idiotizem. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 17 urami:

 

sicer je to (itak) BS, ampak baje naj staremu ne bi bilo všeč, da je Hadžo javno rekel, da bi se liga morala končat za mizo. :D

Stari norec. Ko bo šel, bo tud s kantami konec, razen če ne bodo privlekli kakšnega Ačima nazaj.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 18 urami:

 

sicer je to (itak) BS, ampak baje naj staremu ne bi bilo všeč, da je Hadžo javno rekel, da bi se liga morala končat za mizo. :D

A Hadžo je to reku? Kdaj? Kakor sem jaz zasledil je rekel, da je to brezveze, da se mora vse končat na igrišču.

Povezava do prispevka
Nodi reče Dne, 19. 5. 2020 at 20:03:

Ce gre Mandaric res v prodajo po koncu sezone, bi moral bit njegov interes prodat klib, ki je prvak.

 

sicer se strinjam. ampak hkrati tud mislm, da nam je tud vsem jasno, da ni človeka, ki bi kupil Olimpijo za takšne denarje, kot jih bo hotel stari.

 

ayrton79 reče pred 6 urami:

A Hadžo je to reku? Kdaj? Kakor sem jaz zasledil je rekel, da je to brezveze, da se mora vse končat na igrišču.

 

ja, enkrat je rekel, da nima smisla nadaljevat prvenstva v takšnih okoliščinah in da bi se lahko vse dogovoril za mizo. dopuščam, da so ga pač (nalašč) narobe citirali (ker pač Ekipa), ampak tako je pisalo.

 

mimogrede, danes piše, da je Mandarić že povedal Safetu, da ne bo več trener. uradni razlog je baje ta (by Safet), da je premalo izkušen trener za igranje kvalifikacij za CL (ne, ne zajebavam se).

 

ni pa še vedel, ali to pomeni, da oddela sezono do konca, ali ga bo menjal že zdaj.

 

Orbit reče pred 3 urami:

In kaj bo, če bo kak igralec pozitiven na korono, potem pa cela ekipa v karanteno? A ni bila v Nemčiji že takšna situacija?

 

o tem verjetno nočejo niti razmišljat, ker to najbrž potem pomeni konec prvenstva.

 

ja, v Nemčiji so mislim da pri Dresdnu bili nekateri pozitivni in zarad tega sploh niso vedeli, kaj naj naredijo. 2 liga je pa ravno hotela nadaljevat prvenstvo.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

afaik je dresdenu njihova lokalna vlada naročila da se izolirajo, ostale ekipe v drugi ligi so prvenstvo nadaljevale po planu

po normalni poti se pozitivne igralce izolira, ostali pa nadaljujejo s treningi/tekmami 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka

Sicer se mi zdi ekipa24 na nivoju požar reporta, ampak če je to res in tudi

Navedek

naj bi bil odziv določene skupine nogometašev ob omembi morebitnega Ivkovićevega prihoda zelo negativen in močno odklonilen.

 

pol MM res ni pomoči. Ampak sej že če greš kupit klub kot je Olimpija in nimaš vizije za popucat vse, ki so prilimani h koritu, potem itak nisi ravno zdrav v glavi. :mafija:

 

Povezava do prispevka
dzuko reče pred 10 urami:

Sicer se mi zdi ekipa24 na nivoju požar reporta, ampak če je to res in tudi

 

pol MM res ni pomoči. Ampak sej že če greš kupit klub kot je Olimpija in nimaš vizije za popucat vse, ki so prilimani h koritu, potem itak nisi ravno zdrav v glavi. :mafija:

 

 

ne vem sicer kakšna je resnica, ampak fora naj bi bila v tem, da MM nima pojma o fuzbalu (ima pa odlične konekšne povsod), zato si navozi en kup svetovalcev, ki se pa na koncu itak izkažejo za navadne mutibariče. in tako starega nategne vsak, ki ima 5' časa.

 

kako je ta tip postal miljonar s takim obnašanjem, tega ne bom razumel nikoli. :D

 

Daffy reče Dne, 20. 5. 2020 at 20:42:

afaik je dresdenu njihova lokalna vlada naročila da se izolirajo, ostale ekipe v drugi ligi so prvenstvo nadaljevale po planu

po normalni poti se pozitivne igralce izolira, ostali pa nadaljujejo s treningi/tekmami 

 

...ko smo že ravno pri tem...

 

Navedek

Nemški nogometni drugoligaš Dynamo Dresden je sporočil, da sta se z novim koronavirusom okužila še en nogometaš in član osebja. Omenjeni osebi sta bili pozitivni na novi koronavirus kljub temu, da ekipa prestaja 14-dnevno karanteno, poroča nemška tiskovna agencija dpa.

 

:D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 15 minutami:

A ma Cime izpit? Ne verjamem!

 

heh, najboljši cajti. prišel je nazaj iz Italije, ušmekan BMW Z3, od glave do pet odet v DG, pod roko Sabina Remar, jest sta hodila pa v Šparovo menzo na Vič. :D

 

Sleipnir reče pred 7 minutami:

Kakšen je komentar mn3njalničarjev na morebitno razširitev lige na 12 ekip?

 

razširitve ne bo.

 

sem pa za, ker je ta sistem z 10 klubi in 4 krožnim igranjem res dosadan. Koper, Gorica in Nafta (nori vložki) bi morali bit v prvi ligi, Rudar bo pa itak vsak čas ugasnil.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Gorica nima za kruh

Nafta je odvisna od zunanjih interesov, se pa strinjam, da so trenutno na dobrih temeljih. Predvsem infrastrukturno

Velenje je out, Domžale, ki so rekorderke provizij agentom spet ne plačujejo plač

 

Meni je tudi sila zoprn ta štirikrožni sistem, po drugi strani pa žalostna slo realnost :/

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 50 minutami:

 

sem pa za, ker je ta sistem z 10 klubi in 4 krožnim igranjem res dosadan. Koper, Gorica in Nafta (nori vložki) bi morali bit v prvi ligi, Rudar bo pa itak vsak čas ugasnil.

 

 

plusena, ti klubi bi morali biti v 1. snl, vprašanje pa kako stojita gorica in nafta.

 

štirikrožni sistem hitro postane tečen, sam jebiga, treba najprej imet 10 resnih ekip, preden začneš razmiljat o 12ih. :D

Povezava do prispevka
dzuko reče pred 8 urami:

Jaz bi raje videl 8 ekip in unih bolj profesionalnih (da igralci ne fušajo popoldne, da imajo za kruh). :)

 

Meni je bližje tale varianta. 8 finančno vzdržnih klubov in to je to, če si lahko še 2 privoščita igranje v ligi naj jih bo 10. Kako izboljšat našo ligo nimam pojma, ampak načelno ljudje morajo hodit na tekme + klubi morajo priti čim dlje v evropskih kvalifikacijah, da si že na začetku sezone malo napolnijo žepe. Domžale v zadnjih letih so naredil par dobrih prodaj, ne vem pa zakaj vedno berem na mn3, da ne izplačujejo plač (vem da so previsoke tam). Ali imamo preveč tujcev, ki zavirajo razvoj mladih? dunno

 

Ta teden je bil Ante Guberac gost v Ofsajdu. Ga je vprašal Jaša, kako mislijo prit v vrh lige. In je rekel, da bosta itak Olimpija (Mandarić odhod) in Maribor (rekonstrukcija ekipe) oslabljena in se bodo na to šlepal, da pridejo čim višje :D

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

12 ekipo bi bilo boljše ker s tem imaš vključene vse zanimive/zgodovinsko močne klube, zmanjšaš sistem igranja na 3 krožni način, kar je pomembno ker 4x igrat z vsakim letno je res muka, pa tudi 3x je. Glede financ ne more biti nič slabše, kvečjemu boljše ker načeloma Koper in Gorica si lahko privoščita plačevat igralce. Več zanimivih klubov za dobre in povprečne igralce, obenem se pa tudi sprosti prostor za mlade igralce v drugi ligi kjer trenutno praktično ne dobivajo priložnosti. Radomlje so mogoče neka svetla izjema, Fužinar ima letos nek preblisk. Dob se pobira že 3 leta odkar so starci odhajali v pokoj.

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 12 urami:

Nafta je odvisna od zunanjih interesov, se pa strinjam, da so trenutno na dobrih temeljih. Predvsem infrastrukturno

 

Pri infrastrukturi in financah se konča. Za ostalo ni interesa, pralni stroji lažje perejo v nižjih ligah.

uredilo bitje BOCo.
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 1 uro:

12 ekipo bi bilo boljše ker s tem imaš vključene vse zanimive/zgodovinsko močne klube, zmanjšaš sistem igranja na 3 krožni način, kar je pomembno ker 4x igrat z vsakim letno je res muka, pa tudi 3x je. Glede financ ne more biti nič slabše, kvečjemu boljše ker načeloma Koper in Gorica si lahko privoščita plačevat igralce. Več zanimivih klubov za dobre in povprečne igralce, obenem se pa tudi sprosti prostor za mlade igralce v drugi ligi kjer trenutno praktično ne dobivajo priložnosti. Radomlje so mogoče neka svetla izjema, Fužinar ima letos nek preblisk. Dob se pobira že 3 leta odkar so starci odhajali v pokoj.

 

"Koper in Gorica si lahko privoščita"..kaj je zate si lahko privoščita..plača nogometaša ne more biti 600 eur. Nogometaš bi moral v karieri nabrati tolk keša, da se pri 33-36 upokoji, ne da bo potem kelnaril ali hotdoge prodajal..meni se zdi, da razen Olimpije in Maribora, pa mogoče Domžale, noben ne plačuje profesionalnih plač, ampak glih tolk, da igralci ne nehajo s fuzbalom pa grejo kej druzga delat.

 

Ne more nogometaša, ki igra kvalifikacije za evropsko ligo, živet mama pa mu prat drese, ker je ekonomat predrag v klubu. Če se mene vpraša, če ne bo (večjega) sponzoriranja državnih podjetij v športne klube (v vseh športih), bo čez 5 let samo še po 200 gledalcev na tekmah. Poglej Ljubljano, košarka, fuzbal, hokej, vse v kurcu..

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...