Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Boštjan Jeglič je po zaostali tekmi 20. kroga državnega prvenstva med Aluminijem in Celjem napadalca Harisa Kadrića kaznoval s petimi tekmami prepovedi igranja, ker je ta nasprotnika ugriznil v ramo.

 

https://www.rtvslo.si/sport/nogomet/prva-liga/kadricu-zaradi-ugriza-v-ramo-pet-tekem-prepovedi-igranja/570180

Povezava do prispevka

Bogatinov bi bil lahko kvečjemu trener, to da je bil ŠD je bilo meni čisto mimo. Camoranesi ni pokazal nič, uletaval s 3-4-3 postavo, na naslednji tekmi pa 4-4-2. Zjebal je tudi par igralcev, Mlakar npr. izgleda katastrofalno. 

 

Miran Srebrnič je prost, kot gasilec do konca sezone bi bil ok. V soboto je derbi, Olimpija ima veliko priložnost se odlepit za naslov. Na koncu bo Manda izpadel genij z postavitvijo Stankoviča, tokrat je pravi čas menjal trenerja :rofl:

Povezava do prispevka
Jude reče pred 8 minutami:

Bogatinov bi bil lahko kvečjemu trener, to da je bil ŠD je bilo meni čisto mimo. Camoranesi ni pokazal nič, uletaval s 3-4-3 postavo, na naslednji tekmi pa 4-4-2. Zjebal je tudi par igralcev, Mlakar npr. izgleda katastrofalno.

Bogatinov niti trener Maribora nebi mogo bit. Kaj šele Športni direktor. Že kot trener Aluminija povprečen. Kot nogometaš povprečen igralec Celja.

Povezava do prispevka

OK, če prav razumem zaporedje dogodkov...

 

- pred odhodom v Turčijo Bogatinov (na pobudo koga iz NK Maribora?) kot vezni člen med prvo ekipo in njim privleče Šulerja

- 'priprave' v Turčiji so zaradi očitnega prava katastrofa

- Šuler si iz Bog ve katerega razloga dovoli pred/po tekmi s Celjem nagovorit slačilnico brez vedenja Camoranesija/Bogatinova

- Šuler pravi, da je za ogromno stvari kriv sam ('če je treba na koga pokazat s prstom, sem to sam')
- Bogatinov suspendira Šulerja

- NK Maribor naslednji dan odpusti Bogatinova in Camoranesija

 

:rofl:

 

vprašanje #1; kdo ima trenutno komando v Mariboru?

vprašanje #2; je to Zahovićevo maslo (vsi njegovi intervjuji so bili zgolj pljuvanje po Bogatinovu in Camoranesiju - ne trdim, da neopravičeno, ampak vseeno)

vprašanje #3; ali ni bil ravno Šuler tisti 'namišljeni' kapetan moštva pred leti, po katerem je Zahović pljuval in povedal, da je kapetan lahko samo Tavares

vprašanje $4; ali ni bilo vedno tako, da kjer je bil Šuler, je bila običajno pizdarija?

 

groza kaj je samo v nekaj mesecih ratalo iz kluba. to je počasi že v rangu Lolimpije.

 

sicer pa, hmmm, Šimundža, anyone?

 

@Jude; močno dvomim, da bi Srebrnič pristal odit kamorkoli iz primorske (plus to, da je ostal 'zaposlen' v NK Koper). še v Olimpijo ni hotel prit igrat za trikratnik goriške plače. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

@hawa meyta Tale zgodba s Šulerjem je nora, še v včerajšnjem Ofsajdu je bilo rečeno, da je Šuler trenutno predsednik NK Dravograd, v Mariboru pa deluje kot nek zunanji sodelavec na svetovalni pogodbi. 

 

Trenerji ne stojijo v vrsti, da pridejo v NK MB. Težko bodo kakšnega pametnega dobili. Vse skupaj res izgleda kot nek slab B movie v katerem se glavni junak ZZ Top vrne kot rešitelj.

 

Zdaj je vprašanje le še ali je Olimpija sposobna pripeljat to sezono do konca, čisto na vseh položajih imajo boljše igralce kot Maribor :D

Povezava do prispevka

ko je Bogatinov pripeljal Šulerja v Maribor, so bili pomisleki glede na njegovo zmožnost usklajevanja obeh njegovih funkcij.  na to je Šuler odgovoril, da je predsedovanje Dravogradu itak zastavljeno na način, kjer on ni potreben v vsakodnevnih operacijah. :D

 

itak bomo verjetno že ob imenovanju novega trenerja precej dobro videli, kdo stoji zadaj. Šulerjeva izbira bo zelo povedna.

 

tudi sam sem takoj pomislil na Zahovićevo roko, ampak po vseh intervjujih je trdil, da se mu ne da več, da nima volje, želje, energije...poleg tega so v klubu še vedno 'moteči elementi', ki mu niso bili po godu in zaradi katerih je baje tudi odstopil.

 

kar se pa Lolimpije tiče, pa...oba veva kako in kaj. :D

Povezava do prispevka

Koliko jaz razumem oziroma si predstavljam situacijo je moral bit nek spor na relaciji Bogatinov - Šuler in klub je pač potegnil s slednjim.

 

Meni se je ta suspenz že takoj zdel nesmiseln. Šuler je glih mesec dni v klubu. Priprave v kurcu zaradi situacije povsod po svetu in ni Maribor edini klub, ki je trpel zaradi tega. Še Šuler je vmes med pripravami bil v samoizolaciji, ker je bil pozitiven. Da je krivdo prevzel nase v medijih in poskušal pogovoriti z igralci, da razreši situacijo. Po mojem bi pa to itak moral narediti Camoranesi kot trener ampak je vsako tekmo bolj zgledal kot da mu je vseeno in igra Football Managerja.

 

Bogatinov pa tak ni bil nedorasel funkciji. Pripeljal dva zanič trenerja.En izmed njiju niti čez amaterje v evropi ni moral it.

 

Povezava do prispevka

 

Jude reče pred 8 urami:

@hawa meyta Tale zgodba s Šulerjem je nora, še v včerajšnjem Ofsajdu je bilo rečeno, da je Šuler trenutno predsednik NK Dravograd, v Mariboru pa deluje kot nek zunanji sodelavec na svetovalni pogodbi. 

 

Trenerji ne stojijo v vrsti, da pridejo v NK MB. Težko bodo kakšnega pametnega dobili. Vse skupaj res izgleda kot nek slab B movie v katerem se glavni junak ZZ Top vrne kot rešitelj.

 

Zdaj je vprašanje le še ali je Olimpija sposobna pripeljat to sezono do konca, čisto na vseh položajih imajo boljše igralce kot Maribor :D

 

olimpija ima dobesedno samo enega napadalca v ekipi, vombergarja. pa na zanjem veznem so tanki, pungaršek ni pravi DM, ostrc in elšnik še manj. bomo videli kako bo izgledal valenčič po poškodbi.

 

kar se tiče maribora, škoda da še edini resen klub pri nas vleče klovenske poteze v zadnjem obdobju. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 10 urami:

ko je Bogatinov pripeljal Šulerja v Maribor, so bili pomisleki glede na njegovo zmožnost usklajevanja obeh njegovih funkcij.  na to je Šuler odgovoril, da je predsedovanje Dravogradu itak zastavljeno na način, kjer on ni potreben v vsakodnevnih operacijah. :D

 

itak bomo verjetno že ob imenovanju novega trenerja precej dobro videli, kdo stoji zadaj. Šulerjeva izbira bo zelo povedna.

 

tudi sam sem takoj pomislil na Zahovićevo roko, ampak po vseh intervjujih je trdil, da se mu ne da več, da nima volje, želje, energije...poleg tega so v klubu še vedno 'moteči elementi', ki mu niso bili po godu in zaradi katerih je baje tudi odstopil.

 

kar se pa Lolimpije tiče, pa...oba veva kako in kaj. :D

 

Moteči element lahko kar povem kdo je, Uroš Jurišić, ni ravno skrivnost, da se ne marata najbolj.

 

Glede na to, da Šulerja Zaho ni hotel komentirati, medtem ko je na Bogatinova in Maura skočil ob vsaki priložnosti se mi zdi vse skupaj kar malo čudno. Je pa Šuler baje dost zajeban, tako da če bo uspel porihtat zvezdice se ne bom sekiral.

 

Trener pa kaj vem, Srebrniča si ne želim, potreben je en trener, ki ne bo samo bestfriend igralcem, tega je bilo dovolj. Kruno Jurčić! (hecam se sicer, ampak ja, ne vem kdo bi lahko bil...)

Povezava do prispevka

Res  trenerjev res ni na voljo nekaj, še posebej dobrih. Meni edini na pamet pride, ki bi mogoče lahko vzeli je Djuramovic. Bivsi igralec Maribora. Lani prevzel res zanič Domžale in jih rešo izpada. Letos tudi dokaj vredi dela z njimi.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 15 urami:

Camoranesi in ekipa out,  Bogatinov out, Šuler je nov ŠD Maribora... Nov trener bo znan v "najkrašem možnem času" medtem bo ekipo seveda vodil Gajser, kdo pa drug.

:ododava:

 

je pa res neverjetna ta mentaliteta, da moraš imeti kult osebnosti, da lahko zadeva fura, kakor Tito Zaho gre, pride takoj 100 grup hijen, ki se začnejo trgati za pogačo, ki jo je zamesil in spekel diktator, dokler ni pač vse uničeno in potem jovo na novo z nule

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

Absolutno. Ampak zgodba 2007-2017 in redno nastopanje v evropskih ligah je pač vseeno "nekaj", kljub vsem bedarijam. Ampak namest, da bi se na tem gradilo dalje oz. vsaj ohranjalo doseženo stanje, je treba vse razfukat do konca in potem bo moral nekdo spet z nule štartat.

 

Predvsem pa, ko en vulgarni pijanc v 10 letih doseže isto ali celo več, kot je uspelo celotni preostali nogometni srenji v 100 letih, se morajo ostali zamisliti nad sabo, kaj in kako počnejo stvari.

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

Tale Marko je precej ambiciozen tip. Ze ko je bil nastavljen za pomocnika sem bratu rekel to je samo prvi korak. In evo ga. Je ze SD.

 

Me sploh ne cudi, iz dveh razlogov, prvi, tip je res ambiciozen in kot drugo v MB ima nek status. Nekako logicno je, da uprava potegne z legendo kluba in ne z SD in trenerjem, ki se vede kot da ga boli kurac za vse, se najbolj pa za klub, ki ga trenira. Bogatinov je pa tut bil kot ena pojoca travica in dajal nikakrsne samozavesti in obcutka, da ve kaj dela.

 

O sposobnostih novega SD ne bom razglabljal in ugibal, poznam pa cloveka osebno in sem imel z njim kar nekaj interakcij v lajfu, dovolj da vem, da ga ni za podcenjevati.

 

Si pa skoraj upam trditi, da tukaj zadaj ni Zahota. 

Povezava do prispevka

Meni je vse skupaj "meh"... Se bojim, da so kaksne zakulisne igrice, ki se ne bodo dobro koncale. Pomojem je bila to malo preuranjena poteza. Jeseni smo zgledali kar ok, priprave so ble v kurcu, kar deloma razlozi slab start. Sicer zgledali smo obcasno kot da prvic vidimo zogo, kar najbrz ne more bit povezano s korono, so pa gladko spet kake igrice. Nasi placanci majo kar zgodovino bojkotiranje trenerjev. Sicer pa, kaj bos s takim kadrom, ki ga ima MB? Mnogim potecejo pogodbe in vedo, da nove ne bodo dobili, itak se jim jebe, tudi meni bi se na njihovem mestu. Me je pa Mauro iritiral s tem svojim lahkotnim odnosom, sploh ni deloval kot da dojema resnost situacije v kateri se je znasel in tu bi mu pomojem moral Bogatinov malo razlozit situacijo, ampak pac kdo je Oli, da bo svetovnemu prvaku kaj razlagal. Pa tudi vecini igralcev, ki imajo boljso kariero kot jo je imel sam. Jaz sem razumel,  da je Suler bil pripeljan ravno s tem namenom, zato mi ni cisto jasno cemu bi ga Bogatinov suspendiral ker je pocel ravno to. Much confussion.

Kakorkoli, Suler ima jebeno sluzbo. Upam, da ne bo zacel pit :)

Povezava do prispevka

Šuler je potrdil konflikt z Bogatinovim, več od tega javnosti ne bo predočil. Kronaveter in Klinar definitivno ostajata v klubu, obeta se še nekaj podaljšanj pogodb preostalim.

 

trener bo znan po tekmi z Olimpijo in to mesto bo zasedel nekdo, ki pozna specifičnost mariborske situacije. izbira kandidatov je omejena na Slovenijo oziroma Balkan.

 

Povezava do prispevka
Navedek

"V slogu nekaterih drugih zapisov se moram tudi sam posuti s pepelom, saj sem kriv, ker sem v letu 2021 pripeljal v klub pomočnika, ki je ob močni podpori konstantnih sil, ki delujejo izven uradnega dela kluba, v slačilnico vnesel nemir in porušil red. Novemu športnemu direktorju želim, da tisto, kar bo sejal, bo tudi žel. Klubu pa, da uspešno nadaljuje z zastavljenimi smernicami in začrtani poti."

Bogatinov povedal :D

uredilo bitje Vilinec
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...