Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 59 minutami:

@Tijuana; če se ti da, pojdi brat moje komentarje ob njegovem imenovanju. za tipom garant stoji mafija, sicer si ne znam razložit, kako lahko njegovo delo kogar koli prepriča. :avadodo:

 

also, Rožman, trener 15x državnih prvakov, večkratnih udeležencev CLja in ELja, prelaga pritisk na Muro, ker ima starejše in IZKUŠENEJŠE moštvo!

 

BLEFER.

 

also, najboljši igralec 1 SNL za letošnjo sezono je oseba, ki zaradi svoje starosti koleba med zaključkom in nadaljevanjem kariere.

 

BEAT THAT, EUROPE!!!1

Ima odličen CV.

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 33 minutami:

Škoda edino da je na Planetu, ker bo ziher on glup Cuder

Boljše kot Protega+Laurečnčič

Zupan verjetno pije ker je Celje ostalo v prvi ligi.

 

Je pa carsko ko so končno lahko navijači na stadionu. Čist drug filing.

Povezava do prispevka

Čestitke Muri. Privoščim Prekmurcem, res.

 

ayrton79 reče Dne, 19. 5. 2021 at 17:36:

Osebno menim da Olimpija lahko doseže max 4 točke. Max.

:avadodo:(ta optimistična izjava je bila mišljena za zadnji dve tekmi).

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

Danes je na Bonifiki finale pokala, kakšnega velikega zanimanja za tekmo ni. Začne se ob 20:45 s prenosom na SK1. 

 

Celje je v naletu, jaz bi njim dal več možnosti za kanto, kljub temu, da so večni poraženci v finalih pokalov (1 zmaga, 8 porazov).

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 21 minutami:

tip od tete (bivši dragons) mi je pa rekel, da je razprodano :)

To verjamem, mislim sem bolj medijsko pokritost in zanimanje med splošno populacijo. 

 

A dragonsi morajo tudi izpolnjevati PCT zahteve ali kako se reče :D

Povezava do prispevka

Nič nisem preveč spremljal foro s konferečno ligo ampak zakaj pa so nam skenlslal kvalifikacije za Evropsko ligo?.

Kolk zj vidim ima prvo mesto kvalifikacije za Ligo prvakov, drugo, tretje in četrto pa kvalifikacije za konferečno ligo.

 

Drugače pa, če prav mislim bi sedaj moglo bit lažje se uverstit kam v evropo, če si prvi. Če (neprehitro) izpadeš iz kvalifikacij iz UCL lahko greš v kvalifikacije UEL pa tam dalje konferečna liga.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Koper tudi. Bili so četrti, fuknali so Srebrniča čeprav je bil dokaj vredi. Vzeli Vanolija na koncu pa skoraj izpadli. 

 

Čeprav bi bila prava komedija, če bi izpadli. Sem vesel, da niso, ker liga je bolj močnejša s Koprom kot Krko.

 

Edino starcev se naj losajo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 4 urami:

Vprasanje ce je "bolj mocnejsa". Bi pa komot enkrat koncno dali ligo recmo na 12. Gorica in Krka recimo s notri. Tudi Nafta bo kmalu kandidat.

1. SNL je definitivno boljša s Koprom kot neko jebeno Krko. Samo solidnega trenerja rabijo ne pa nekega italjanskega klovna. S Sreberničem so bili četrti. V mestih za Evropo. Prvi del so bli dobri. Nevarni. Olimpiji vzeli štiri pike, Mariboru piko.

 

Trenerja, da pripeljejo solidnega pa par mladih, da začne igrati namesto veteranov pa bojo spet nevarni.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

da je Koper v prvi ligi je zelo pomembno za abnormalen bazen lokalnih perspektivnih mladih igralcev.

 

sicer je res, da potem raje igrajo z odsluženimi veterani in podpovpreč tujci, ampak v Sloveniji tako ali tako ne moremo imet nič lepega, zakaj bi bilo v tem primeru kako drugače. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Ekipa24 piše, da je Šuler v Maribor pripeljal Roka Sirka in razmišlja o Gaberju Dobrovoljcu. Sirk je tak katastrofalen na Poljskem, posodli so ga v drugo ligo, kjer je bil še slabši. Klasičen primer povprečnega igralca. Gaber Dobrovoljc je pa isti primer kot Martinović. Kakšen Aluminij mu je nivo. Če to res pride v Maribor je pa to sama žalost. Šuler pa nevem meni se vedno bolj zdi, da je še en sfaljen športni direktor.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

No ja dvomim, da sta Sirk in Dobrovoljc mišljena kot igralca za prvo ekipo sicer, glede na ogromno odhodov in na dejstvo, da se je lanska sezona igrala s praktično enim napadalcem zaenkrat recimo da je ok. Bo pa treba pripeljat kakšne resne okrepitve ja.

Povezava do prispevka

Mah raje bi, da se pripelje neke resne okrepitve. Mlakar, če gre bo pizdarija. Klub rabi enega, ki zabija. Za na klop ne rabiš Sirka. Maš Vipotnika. Mlad, talent, dovolj dober za na klop. Občutek tudi imam Tavares, da bo podaljšal in je lahko tretji napadalec.

 

Za štoperja pa tudi rabiš enega dobrega za prvo postavo zraven Mitrovića. Za na klop sta komot lahko Martinović ter Obreht. Namesto Martinovića bi pa raje res vido Dobrovoljca v ekipi kot povprečnega tujca.

 

Zato mam občutek, da je to kr mišljeno za prvo postavo.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 9 urami:

Šuler pa nevem meni se vedno bolj zdi, da je še en sfaljen športni direktor.

 

bomo sodili po koncu prestopnega roka, ampak občutek imam, da se bodo tvoje besede uresničile. že tako je težko, če ni denarja za (resne) okrepitve, ko moraš pa dopolnit praktično polovico enajsterice in pri tem nimaš izgrajenega niti ogrodja ekipe, je pa to naravnost jebena situacija.

 

v nastalih razmerah bi IMO še Zahović scal kri, pa je tip za Šulerja iz drugega planeta.

 

Tijuana reče pred 7 urami:

Mlakar, če gre bo pizdarija.

 

Občutek tudi imam Tavares, da bo podaljšal in je lahko tretji napadalec.

 

kakor sem sam razumel, za obstanek Mlakarja ni nobenih možnosti. zaenkrat izgleda kakor da je njegova najboljša opcija posoja v Hajduk.

 

za Tavaresa sem pa zadnjič iz Šulerjevih besed med vrsticami razbral, da bo podaljšal še najmanj za eno leto.

 

medtem pa pri Olimpiji totalno mrtvilo. glede na to, kako tujci hitro zapuščajo klub (saj ne, da je nepričakovano), se bojim kakšnega razsula. edino @Luka$ove insiderske informacije me še nekak pomirjajo...:D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...