Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Pester dan v pisarni Šulerja. Pripeljal dve okrepitvi danes: prva Marko Alvir (pred leti igral tudi v Domžalah) na enoletno posojo s možnostjo odkupa ter Danijel Šturm (iz NK Bilje) se je dokazal na preizkušnji in dobil pogodbo do 2025.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Tijuana reče pred 26 minutami:

Nisem spremljal Tabora. Je res dober ali sarkastično misliš? :D

 

Torej novi vezist. Verjetno zdaj ob poplavi vezistov Maher spet na novo posojo. Mutavčič mam pa občutek, da ga planirajo za desni bok.

 

Dejansko je res dober, hiter, tehnično zelo dober, dober pregled... V slovenski ligi igra samo zato, ker je imel hudo poškodbo in dolgo ni igral, meni osebno odlična okrepitev, se pa potrebuje še napadalec. Je pa možno tudi, da odhaja Repas, ampak je tukaj Antoine pa Alvir še v prvo in bo pokalo :D

Povezava do prispevka
Navedek

Pred dnevi se je zgodil odurno spolno nasilje nogometašev kluba Olimpija. R. Bosić, Ž. Frelih in M. Perović so na pripravah na Bledu skupaj posilili punco. Ta skrajni akt nasilja je v javnosti ponovno potaškan in nenaslovljen. Redke medijske objave so bile zapisane v stilu rumenega tiska, poročalo se je o "spolnem odnosu brez privolitve". Posilstvo nikakor ni spolni odnos, ampak je spolno nasilje. Tako h grozovitosti seksistične agresije doprinesejo še novinarska poročila, ki s svojimi »igrivimi zbadljivkami« nadaljujejo z nasiljem v besedi, v javnosti pa vzbujajo občutek, da je posilstvo le lahkotni incident med fanti in puncami.

http://komunal.org/teksti/655-stop-posilstvu

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

Meni se zdi da je klub reagiral pravilno, suspendiral je osumljene igralce in silenzio stampa dokler se stvari ne raziščejo. Definitivno se je nekaj zgodilo, najmanj 'pobegnili' so iz karantene saj jih je klub uradno kaznoval zaradi kršenja pravil na pripravah. Torej iz hotela so definitivno pobegnili. O ostalem pa naj se izjasnejo za to zadolženi.

Povezava do prispevka

Jaz tudi dam kar prav Olimpiji. Klub jih je suspendiral zaradi kršenja  klubskega disciplinskega pravilnika. Pristojni organi niso javli klubu, da bi šlo za kakšno kršitev, če jim bojo bo pa klub sodeloval z njimi.

 

Sicer pa ja so nedolžni dokler se jim ne dokaže krivda.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

Frelih zapušča Olimpijo.

 

vse jasno. :)

Za sekundo si me prehitel. Sporazumna prekinitev ja. Ekipa, ki ma v naši ligi kar dobre informacije je tudi pisala pred dnevi (23.7), da je Bošić prekino s Olimpijo. 2/3 sta prekinla. Očitno so res sranje naredili cepci....

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ovi mu da rumenega za simuliranje. Obradović pa niti blizo žoge ni bil. Totalno ga je pokosil. Nwm kaj je VAR delal.

 

Od Olimpije je pa posnetek kar slab ampak zgleda se ga je branilec Aluminija minimalno taknil napadalec pa izkoristil s simuliranjem kot bi pomoje vsaki. Zame to ni penal samo ni za zmerit, ker kot sem rekel vsak napadalec bilokiri dres bi imel bi isto naredil.

 

Sem pa vesel, da nima več Planet pravic, ker ovi so kar spreminjali temo ko je bila kaka sodniška napaka in sploh omenjat nič niso hoteli.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...