Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Jude reče pred 2 urama:

A je Razdrh vedel, da prihaja Camoranesi v Sežano? 

 

dokler beli (tko klicejo Razdrha :D) ni odsel iz Sezane, ni bilo nobenih spekulacij.  niti ni bilo potrebe, ker so igrali res dobro in rezultati so bili OK.

 

me pa zanima, kaj tocno se dogaja v Domzalah. imeli so odlicno postavljen sistem (delo z mladimi, njihovo forsiranje v prvo ekipo, flikanje z zares kvalitetnimi tujci), zadnjem letu in pol so pa totalno zamenjali filozofijo...

 

mimogrede, prva izbira za novega trenerja je Slavisa, sicer pa verjetno prevzame eden izmed dvojca Javornik/Djuranovic.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 urami:

 

dokler beli (tko klicejo Razdrha :D) ni odsel iz Sezane, ni bilo nobenih spekulacij.  niti ni bilo potrebe, ker so igrali res dobro in rezultati so bili OK.

 

me pa zanima, kaj tocno se dogaja v Domzalah. imeli so odlicno postavljen sistem (delo z mladimi, njihovo forsiranje v prvo ekipo, flikanje z zares kvalitetnimi tujci), zadnjem letu in pol so pa totalno zamenjali filozofijo...

 

mimogrede, prva izbira za novega trenerja je Slavisa, sicer pa verjetno prevzame eden izmed dvojca Javornik/Djuranovic.

Slaviša ni bil nikoli v igri (bo pa verjetno šel v BG)

Kot sem napisal zjutraj Djuranović je bil fix

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 urami:

Bogi Safete upam da ne bo spet prsu nazaj kot lassie cim bo Mandarina naslednjega v rit sunu

 

nekje sem prebral tekom dneva (pa zdaj itak ne najdem kje), da je Safet že tretji po številu odvodenih tekem v Olimpiji od osamosvojitve naprej. pred njim sta samo Jedinko Perica in Bojan Prašnikar.

 

Sleipnir reče pred 48 minutami:

Slaviša ni bil nikoli v igri (bo pa verjetno šel v BG)

Kot sem napisal zjutraj Djuranović je bil fix

 

ideja naj bi kao bila, da Djuranović odvodi do konca sezone, potem pa prevzame Stojanović, če ne bo imel službe. ampak ja, Bolgarija je verjetno zanj večja verjetnost.

Povezava do prispevka

Rudar ima poimensko kar dobro ekipo (Džinič, Pušaver, Trifkovič, Radič) ampak očitno so se odločili, da bodo čim več zaslužili s stavami. Skoraj vse njihove tekme (proti na papirju primerljivim nasprotnikom) se končajo z zmago nasprotne ekipe & over 2.5, over 3.5 goals. Kvote med 3.00 in 5.00. 

 

Podaljšali so že dosti igralcev za naslednjo sezono in tudi za 2022, očitno mislijo, da bodo po enem letu že nazaj v prvi ligi. 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
sskj reče pred 12 urami:

ja verjetno tudi vsi igralci so se z lahkoto strinjali s tem, ker nobeden nima nobenih športnih interesov

 

Poglej si skupna vplačila na tekmo Rudar - Bravo in jih primerjaj s skupnimi vplačili na "derbi kroga" Olimpija - Celje.

Povezava do prispevka

...da se ne pozabi;

 

Navedek

A ne samo to, Mandarić zeleno-belim napoveduje dolg, malodane zgodovinski niz naslovov. "Pojavlja se opcija, da bom predsednik do konca leta. Vem, da je med navijači bojazen, da bi po mojem odhodu razpadel sistem, toda zagotavljam, da ne bo, ker bom izbral primerne investitorje. Po mojem odhodu bo Olimpija še pet let državni prvak," je dejal po poročanju Večera. 

 

Povezava do prispevka

Meni je bilo kar vsec. Edina katastrofa, ki sem jo videl je bil sodnik. Kako grobijanstvo Olimpije in prakticno brez kartonov :sick: Par faulov je bilo pomojem zrelo za civilno tozbo lol. Ampak, zelo zanimiv potek dogodkov v ligi. Letos se zna Olimpija sama fatalno vstrelit v koleno, namrec ce MB danes zmaga, bo psiholoski moment zelo mocno na njihovi strani in znajo se kje res nest kanto, kljub temu, da smo ze vsi obupali nad tem...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...