Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Navedek

1. SNL; glavni sodnik: 545 evrov; pomočnika: 273 evrov; četrti sodnik: 200 evrov; VAR sodnik; 350 evrov; asistent VAR sodnika: 250 evrov

2. SNL; glavni sodnik: 230; pomočnika: 160

3. SNL; glavni sodnik: 195; pomočnika: 130

1. SML; glavni sodnik: 146; pomočnika 73

1. SKL; glavni sodnik: 104; pomočnika: 52

2. SML; glavni sodnik: 83; pomočnika: 52

2. SKL; glavni sodnik: 63; pomočnika: 41

U15; glavni sodnik: 63; pomočnika: 41

SŽNL; glavni sodnik: 107, pomočnika: 73

 

Do povračila potnih stroškov so na podlagi veljavnih predpisov upravičeni: - sodniki in delegati na tekmah 1. SNL, 2. SNL, 3. SNL, Pokala Slovenije, Superpokala, SŽNL in Ženskega pokala, če potovanje v obe smeri presega 30 km; - glavni sodniki in delegati na tekmah 1. SML in Mladinskega pokala, ki na tekmo potujejo ločeno, če njihovo potovanje v obe smeri presega 150 km

 

Navedek

K temu dodajmo, da stroške za VAR sodnike v celoti pokriva NZS iz sredstev Fife in Uefe.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Za Rožmana pa vedno bolj mislim, da sem kar prav mel glede dvomov in strahov glede njega preden je prišel v Maribor. Vsako tekmo se mi bolj useda. Mislim, da bo kot sem rekel in se bo počasi iskalo novo rešitev za klop Maribora. Samo vprašanje, če bo Šuler preživel to ali se bo iskalo tudi novega športnega.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Mja samo ne vem kdo bo Šulerja menjal, težko mu gre kaj hudo očitat, Rožman je oač očitno pogorel, zakaj je šel Kačičnik itak noben ne ve itd... Jaz sem po menjavi kofetarja bil za to, da Kruno pride pokazat če kaj zna in sem še zdaj zato. Rožman mi je sicer takrat bil všečna izbira, ampak enostavno trmari z nekimi odločitvami, pa enkrat je Kronaveter drugič ne, Kotnik po tisti sramoti na klopi namesto Vipotnika... Ne vem, proti Muri bo katastrofa jao.

Povezava do prispevka

Ker rabiš 2 leti ob taki spremembi ekipe, da se vidi kaj, ne pa 3 mesece; pa naj bo kdorkoli trener; exactly my point - nima okostja ekipe, pa saj ni on športni direktor, ki izbira igralce, lahko daje priporočila, sam kaj pa Šuler in ostali pol naredijo je pa drugo

 

Rožman pa ima kaj za pokazat v svoji karieri

 

Navedek

Also, imo ni problem v trenerju, teh smo menjali vec kot dovolj

exactly

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

Problem med Rožmanom in Šulerjem se zdi kot da sta rivala in ne sodelavca, že to s Kačičnikom ni ravno ok, dvomim da je Rožman rekel da ima dovolj dolgoletnega sodelavca :D. Najprej se morajo dogovorit kaj sploh želijo in uskladiti cilje, ekipa sama pomoje ni tako slaba, razen tega da manjka še en DM zraven Vrhovca.

 

Najprej pa bosta morala Šuler in Rožman začet sodelovati, drugače pač bo moral en it, in sem ziher da bo to Rožman. Je pa to bedarija ja.

 

 

Povezava do prispevka

Ob 13.00 novinarska konferenca.

 

Kotnik suspendiran zaradi mahanja proti navijačem. :D

 

Navedek

Konec tekme, poraz. Kljub razočaranju podpora moštvu s strani navijačev, edini, proti kateremu je bilo izraženo nezadovoljstvo, je bil Andrej Kotnik. Ob odhodu z igrišča pa se je odzval z neprimerno potezo do navijačev na vzhodni tribuni, ki je poteza nedostojna vrednotam vijol’čnega dresa in klubskega grba.

 

“V trenutku, v katerem smo, se absolutno od vseh pričakuje, da je pripadnost klubu, navijačem na prvem mestu. Poteza po tekmi proti navijačem je poteza proti klubu. Takšno vedenje je nesprejemljivo, nešportno in neetično ter bo tudi sankcionirano. Po nedopustnem ravnanju se moramo odzvati, Andrej Kotnik je do nadaljnjega v suspenzu, ker nihče, ne igralec, ne funkcionar nikdar ni bil in more biti nad klubom. Kotnik je odstranjen od prve ekipe, sledila bo tudi finančna kazen,” je sklep pojasnil športni direktor Marko Šuler.

 

https://nkmaribor.com/novice/?id=10756

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 1 uro:

Rožman menda nogiran iz Nk Maribor.

 

Jap, že uradno.

 

Klubsko sporočilo za javnost: Simon Rožman ni več trener NK Maribor! Ponudil je odstop, ki je bil sprejet in sklenjen je dogovor o sporazumni prekinitvi pogodbe.

 

Po ustoličenju v Ljudskem vrtu 20. marca je Simon Rožman vodil 23 tekem: zapisan bo ostal izkupiček na vijol’čni klopi deset zmag, trije neodločeni rezultati in deset porazov. Moštvo je v vmesnem tekmovalnem obdobju zabilo 29 golov, prejelo pa jih je 30.
 

https://nkmaribor.com/novice/?id=10757

 

huh, nisem vedel, da je imel tako slabo statistiko 

Povezava do prispevka

haha, danes sem naletel na tale biser...

 

Navedek

Pri tem pa so se navijači spomnili njegovega 'epskega' govora pred začetkom sezone. "Pred nami so štirje cilji: prvenstvo, pokal, Evropa in prodaja igralca! Če ne bomo izpolnili niti enega, bom raztrgal trenersko diplomo. Če ne bomo izpolnili niti enega, bo odletela moja glava! Gremo po vse štiri. Če bomo izpolnili tri cilje, dobro. Če bomo dva, tudi v redu. Če ne bomo nobenega … Potem končam! Ne z Mariborom, ampak trenersko delo. Če ne bom izpolnil niti enega cilja, potem trenerski posel ni zame!" je takrat povedal Rožman in mnogi navijači Maribora so zdaj prepričani, da Rožmanu ni uspelo uresničiti nobenega od teh ciljev. No, Maribor je poleti sicer prodal Aljošo Matka, a je, kot je priznal tudi Marko Šuler, ta prestop zelo specifičen, saj je bil nogometaš tisti, ki je želel oditi in zamenjati okolje.

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
hawa meyta reče pred 16 urami:

 

@Vilinec; Olimpija je imela najslabšo ekipo/je najslabše igrala takrat, ko je bil Rudonja ŠD. :D

Rudonja je bil ŠD pod Biščanom. Ekipa je bila precej solidna takrat :)

 

Sicer pa Mandarić ne bo pobasal vseh pet milijonov, nekaj gre za poplačilo dolgov, itd. Naj bi si povrnil znesek ki ga je plačal Rastoderju, plus kar so pač izcuzali iz kluba v teh letih :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...