Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

haha, bogi Safete. in zdaj obtozujejo jemanja provizij modela, ki ni zelel vzet 10k Mandariceve nagrade za osvojitev pokala, ces, rad pomagam svojemu klubu. :avadodo:

 

ni vredno komentarja. cim prej naj gre, Olimpija bo pa verjetno tako ali tako zaradi njegovih rabot spet primorana startat v nizjih ligah.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Navedek

Hm, zelo spoštujem Duleta, ampak ... Ja, bo razočaran," je v pogovoru za Siol brez zadržkov dejal 45-letni Cimerotic.

 

Navedek

"Celju pomaga tudi remi, a si ne morem predstavljati, da Olimpiji ne bi uspelo. Kakovost je še vedno na strani Olimpije. Igra se le še 90 minut, a sem prepričan, da bo zmagala Olimpija. Nanjo bi stavil 100 evrov. Takoj bi označil dvojko," je dal Jermanis nasvet tistim, ki morebiti razmišljajo, na koga staviti v današnjem obračunu.

 

iskrene cestitke Celju za naslov.

Povezava do prispevka

Nice, cestitke, vec kot zasluzeno, v tej cudni sezoni so odlicno izkoristili svojo priloznost (taksne imo dolgo ne bo vec imel noben nefavoriziran klub) in igrali verjetno najlepsi fuzbal. Sem vesel, da ni cancerous Olimpija nesla kante, ceprav sem bil pred tekmo 80% ziher, da bo Celje choknilo in ni bilo dalec od tega vceraj :D Je pa bilo hudo malo tock potrebnih za prvaka letos, ogromno kiksov vseh...

uredilo bitje kola
Povezava do prispevka

Ja, komaj je premagal Triglav, potem pa so se znesli nad Rudarjem, kar pa ni ravno merodajno. Maribor nas je šetal po igrišču, pa smo ga srečno premagal z enim strelom na gol, Domžale pa v zadnji sekundi tekme. To je bila sama sreča in čisto nič drugega. Akcije nobene.

Ampak ker sreče ne moreš imet na sedmih tekmah zapored je hitro prišla realnost. Napad je deloval tako jalovo, da sem prav trpel ob gledanju tekem. Kdor je včeraj stavil na Olimpijino zmago verjetno tekem pod Skenderjem ni gledal.

 

Iskrene čestitke Celju!

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

Osuji ni dovolj za premagat Triglav. Ni dobro zgledala Gorica, morali bi igrati več prijateljskih imo. 

 

Also:


"Sem v dilemi, kaj naj naredim," je za Sport klub dejal izkušeni poslovnež iz Združenih držav Amerike in nadaljeval: "Imam nekaj prijateljev, ki so pripravljeni, da se mi pridružijo, postanejo partnerji in finančno pomagajo Olimpiji. S tem bi zadovoljili vsem potrebam, da v naslednji sezoni popravimo letošnji neuspeh, osvojimo naslov in se poskušamo prebiti v ligo prvakov. To je bil vedno moj glavni cilj. Če ne bi bilo tako, se ne bi spustil v ta nori nogometni ples. Obstaja tudi druga možnost, da Olimpija dobi nove lastnike, saj obstaja skupina podjetnikov, ki jo je pripravljena kupiti. Nisem poraženec, bolj se nagibam k odločitvi, da Olimpijo najprej vrnem na vrh slovenskega nogometa in se nato poslovim."

Povezava do prispevka

Mislim da je bil v NK Maribor selekciji U17, potem so ga vrgli ven pa se je skregal Krof z Zahotom. Potem je še nekaj igral v Celju in nižjih ligah. 

 

Bil je tudi v Domžalah (?) kot kondicijski trener pa tudi v Triglavu kot piarovec se mi zdi. 

 

Dobro je komentiral, ima vse pogoje da bo nadaljeval dinastijo komentatorjev Obrez. 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 5 urami:

Sem v dilemi, kaj naj naredim," je za Sport klub dejal izkušeni poslovnež iz Združenih držav Amerike 

 

heh.

 

vprasanje je, ce ni na ta nenadni zasuk vplivala (nepricakovano) izgubljena tozba proti Popovicevi mamici za miljoncek, ki naj bi ji ga posodil in ga baje ni vrnila.

 

verjetno mu je prioriteta zakljucit vse preostale 'poslovne' stvari, preden dokoncno potopi Olimpijo.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...