Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Pa z busom bodo šli tja, tako da bodo Irci bolj spočiti najbrž. 

 

Also: 

Ajdovci so včeraj gostili sežanski Tabor, tekma s prvoligašem pa je imela nepričakovan razplet. Kraševci niso potrdili statusa favorita, od sedmih zadetkov so se štirih veselili domačini in zmaga je ostala v Ajdovščini.

 

Za Primorje sta po enkrat zabila Leban in Kopatin, dva gola je prispeval Džuzdanović. Na drugi strani so bili uspešni Ristić, Babić in Stare.

 

Primorje – Tabor 4:3

Leban, Kopatin, Džuzdanović 2x; Ristić, Babić, Stare

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

pa se domaco tekmo morajo igrat na Madzarskem. :unsure:

V bistvu je to dogovor med kluboma in veliko loozerstvo Celja. Irska Slovenijo uvršča na "rumeni korona seznam držav" in naj bi imel Dundalk težave pri vračanju domov. Zato sta se kluba dogovorila za igranje na nevtralnem terenu (wtf). Iz nikjer ni razvidno, da naj bi bila to komanda UEFE. 

 

Jaz bi rekel so what, prednost domačega terena, organizirajte se kot veste in znate. Najbrž tudi TV prenosa ne bo itn. Bi/bosta Dinamo in Zvezda tudi svoje domače tekme igrala v covid varnih državah, imo ne. 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

Olimpija je pripeljala 2 igralca. Iz Širokega napadalca Dražena Bagarića (18 tekem / 6 golov prejšnjo sezono). Iz CSKA Sofije levega beka - Angel Lyaskov (14 tekem / 0 golov). Kolega Bolgar mi je povedal, da je to slab igralec, tudi za BG ligo preslab. Na trialu je tudi nek 19 letni Srb (ex CZ mladinci). 

 

Po "zanesljivih" informacijah iz kluba odhaja Vidmar, predvsem iz razloga ker je razpičkan na Skenderja, ki nima pojma kako vodit ekipo. Dobil naj bi solidno ponudbo za grško ligo in tudi zaradi tega se je lažje poslovit. 

 

Trenutno poteka žreb za EL pare Olimpije, Mure in Maribora.

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

Maribor vs. Coleraine / La Fiorita

Olimpija vs. Vikingur Reykjavik 

Nomme Kalju vs. Mura

 

Vikingur je trenutno po polovici odigrane lige na 7. mestu ampak zna vseeno izločit Lolimpijo. Maribor freewin, Mura bi pa kljub temu, da igra v gosteh, morala izločit estonske stavničarje. 

 

Olimpija je že napisala, da bo njihova tekma odigrana na nevtralnem terenu. Vse države nas imajo na rdečem seznamu? Thx Jonsha

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
Jude reče pred 17 urami:

Iz nikjer ni razvidno, da naj bi bila to komanda UEFE. 

 

heh, celo tako? iz vcerajsnjega clanka sem namrec med vrsticami razbral, da je to v prvi vrsti maslo UEFE...

 

MihaKihot reče pred 2 urama:

A bo slo tokrat cez? To le ni Vaasa

 

fun fact; pred kaksnim mesecem in se nekaj drobiza zraven sem slucajno gledal njihovo tekmo na SKju (bil je prenos v zivo ob neki poznovecerni nedeljski uri brez drugega omembe vrednega sporta) in lahko povem, da to sploh niso fuzbalerji, ampak rugbi pretepaci, ki lahko tecejo in tecejo in tecejo. :D

 

skladno s situacijo v Olimpiji in zgoraj izpostavljenima dejstvoma, je to lepa priloznost za obrnit dinarcek ali dva na stavah, za kaksno vecerjico bo pa ze.

Povezava do prispevka

Ne prevec presenetljivo ima Olimpija baje 3 pozitivne (kar je sokantno visok odstotek, glede na popolnjenost kadra), prvenstvo na pavzi.
Bullshit. Ce ima kdo pozitivne igralce, naj se jih da v izolacijo, dnevno testira ostale in gremo dalje, drugace ne razumem kako bomo to speljali.

 

Also, zacela se je nova sezona Ofsajda: https://soundcloud.com/ofsajd/ofsajd-221-tridesetka

uredilo bitje kola
Povezava do prispevka

Gorica bi nabila Olimpijo če bi igrali, Cvijota so pripeljali nazaj, garantirano bi imel 2 assista na tej tekmi. 

 

Naj dajo te igralce stran in se igra naprej, še minister za zdravje pravi, da je treba živeti s tem, samo dr. Crack in Radenko serjeta s temi 14 dnevnimi karantenami. 

 

Also a kdo najde Nostradamus za 20/21 sezono na RTVju, jaz ga ne. Bi kdo igral PLTS fantasy? Protip: Tjaš Begić stane 4.5 mio hehe. 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
Navedek

Odbor za nujne zadeve Nogometne zveze Slovenije je po današnjih rezultatih obveznega testiranja na novi koronavirus odločil, da se začetek tekmovanja v Prvi ligi Telekom Slovenije prestavi na 22. avgust. Vse tekme pod okriljem NZS bodo do nadaljnjega brez prisotnosti gledalcev.

 

Odbor za nujne zadeve je odločil, da se zaradi okužb z novim koronavirusom tekmovanje prične 22. avgusta, sprejeti pa so bili tudi sklepi za tekmovanje v Prvi ligi, ki po vzoru tujine predvidevajo minimalno število na COVID-19 negativnih nogometašev posamezne ekipe, da se tekma kljub posameznim okužbam lahko odigra.

 

Odbor za nujne zadeve pa je sprejel tudi odločitev, da se vse tekme pod okriljem NZS, začenši z jutrišnjim dnem, odigrajo brez prisotnosti gledalcev. Na ta način želi NZS pokazati, da se zaveda resnosti položaje ter na prvo mesto postavlja varnost in zdravje nogometašev in ostalih udeležencev.

 

NZS ob tem poziva klube in igralce k odgovornemu ravnanju ter strogemu upoštevanju sklepov in predpisov NZS ter odločb pristojnih državnih organov. Z izzivi, ki smo jim priča v teh negotovih časih, se bomo lahko uspešno soočali le z doslednim spoštovanjem varnosti in zdravja, profesionalnim ravnanjem ter konstruktivnim sodelovanjem. Le tako bomo lahko dosegli, da se varno in v celoti izvedejo aktivnosti, ki so temelj naše dejavnosti.

 

Prestavitev Prve lige Telekom Slovenije ne vpliva na začetek ostalih tekmovanj pod okriljem NZS, ki se pričnejo v skladu s sprejetim koledarjem tekmovanj in z upoštevanjem novih »COVID-19« sklepov za tekmovanja.

 

Povezava do prispevka
kola reče pred 7 urami:

Ne prevec presenetljivo ima Olimpija baje 3 pozitivne (kar je sokantno visok odstotek, glede na popolnjenost kadra), prvenstvo na pavzi.

 

Navedek

Endri Cekici je namreč nekaj ur po testiranju poskrbel za kar nekaj vroče krvi z objavo iz nočnega lokala v Ljubljani, kjer je bil v družbi svojih prijateljev. Zvezdniku Olimpije, ki je sicer poškodovan, očitajo nepremišljenost v času, ko je celoten klub čakal rezultate testiranja in bi pričakovali nekaj več odgovornosti, sploh glede na trend širjenja okužb med mladimi. Sploh če bi se izkazalo, da je Cekici eden od treh, ki so bili pozitivni na testiranju ... 

 

:avadodo:

 

Jude reče pred 6 urami:

Also a kdo najde Nostradamus za 20/21 sezono na RTVju, jaz ga ne.

 

pred dnevi je bil banner na spletni strani za fantasy...

Povezava do prispevka

Mandaric je cuden gospod. En cas sem mislil da je laznivi lopov. Nato sem mislil, da je zgolj senilen starec, ki ga vsi izkoriscajo. Potem sem spet mislil, da zavaja javnost in dobro ve kaj pocne. Zdaj pa sem spet preprican, da niti sam ne ve kaj tocno bi rad naredi. :nicjasno:

Povezava do prispevka

Fak, kaksna je to perspektiva kluba, da nekje v mlajsih selekcijah al pa vsaj v kakem drugem klubu znotraj Ljubljane nimas nekih obetavnih igralcev in moras vozt random tujce iz faking druge hrvaske in svicarske lige. Cudi me, da ma kdorkoli se interes hodt na tekme Olimpije, resno.

Povezava do prispevka
kola reče pred 6 urami:

Zdaj pa sem spet preprican, da niti sam ne ve kaj tocno bi rad naredi. :nicjasno:

 

...kaj dela, vemo vsi, mene neverjetno zabava ta njegova jebiveterska ambivolenca. cloveku se ne da bit niti konsistenten pri lazeh, tako zelo mu je vseeno. :D

 

Jude reče pred 9 urami:

A ni Mandarić že 10x rekel, da morajo igrati domači mladinci :rofl:

 

tisti teden je bilo to najpomembnejse, ja. ampak potem je prisel nov teden, ko so bile prioritete ze drugje.

 

skvedr reče pred 5 urami:

Fak, kaksna je to perspektiva kluba

 

perspektiva ni pretirano slaba, ampak potem ne mores mahinirat s financami.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...