Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Mah men je pa zanimivo. Do zadnjega kroga bomo imeli bitko za prvaka. Še bolj sladko bo prvaku na koncu. Še posebej ko sta večna rivala.

 

Kvečjemu lahko komot vsak vsakega premaga. Olimpijo/Maribor, ki se borita za prvaka premaga Celje, ki se bori za obstanek. 

Angleško ligo se pune drka s tem, da je dobra ko vsak vsakega lahko premaga. Izenačena liga. Ko pa pri nas se to dogaja pa smo v kurcu liga, nazadujemo,...

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Mah men je pa zanimivo. Do zadnjega kroga bomo imeli bitko za prvaka. Še bolj sladko bo prvaku na koncu. Še posebej ko sta večna rivala.

 

Kvečjemu lahko komot vsak vsakega premaga. Olimpijo/Maribor, ki se borita za prvaka premaga Celje, ki se bori za obstanek. 

Angleško ligo se pune drka s tem, da je dobra ko vsak vsakega lahko premaga. Izenačena liga. Ko pa pri nas se to dogaja pa smo v kurcu liga, nazadujemo,...

Zanimivo bo, ampak žal drži to kar si napisal v zadnjem stavku... liga izgublja na kakovosti, sploh Maribor in Olimpija.

Povezava do prispevka

Nwm no. Jaz bi rekel, da edini ko je nazadoval je to Maribor. 

 

Mura je prišla do predzadnjega (tretjega) kvalifikacijskega kroga Lige Evropa, kjer so nesrečno dobili PSV in izpadli. Za Muro več ne moreš pričakovati.

 

Celje so meli lani res izjemno sezono, letos pa razpad sistema (tudi stanje na lestvici izraža to), odšla tudi najboljša igralca (Vizinger, Lotrić). Sicer mislim, da tiste Armence v tretjem kvalifacijskem krogu Lige Evropa bi lahko premagali in šli v Playoff, kjer pa bi pomoje izpadli proti Crveni Zvezdi.

 

Olimpija je tak je že klasika za njih v evropi, da se poserjejo proti vsakemu, ki vsaj malo zna igrat.

 

Maribor pa sramoten izpad. Tu ni besed. 

Povezava do prispevka

Dobro, Mura je bila lani kar dobra, ceprav imo je proti PSV izpadla rutinirano. Olimpija je ze imela boljse sezone, od Celja sem pa realno pricakoval malo vec. Maribor je res failal, pa Domzal ni bilo, da bi bili blizu proti kakemu klubu iz top5 lig, kar izpade cisto drugace kot izpast proti Sirokem. Jebiga, meni je vtis bil kar slab, ceprav je MB ustvaril 80% tega vtisa :D

Povezava do prispevka
kola reče pred 47 minutami:

Dobro, Mura je bila lani kar dobra, ceprav imo je proti PSV izpadla rutinirano. Olimpija je ze imela boljse sezone, od Celja sem pa realno pricakoval malo vec. Maribor je res failal, pa Domzal ni bilo, da bi bili blizu proti kakemu klubu iz top5 lig, kar izpade cisto drugace kot izpast proti Sirokem. Jebiga, meni je vtis bil kar slab, ceprav je MB ustvaril 80% tega vtisa :D

Mislim točno o tem govorim. 80% vtisa daje Maribor na evropski sceni, če ne še več. Letos so ostali oddelali bolj kot ne po pričakovanjih. Maribor pa pogorel na celi črti in zdaj je vtis slab, vbisto je pa Maribor edina anomalija bila letos. 

 

Drugače pa ja Celje bi moralo Armence zagotovo premagat. Olimpija pa nevem. Vsako leto razočara v evropi in mislim, da vsi pričakujemo že, da bojo proti kakim slabšim prej ko slej izpadli kot je bila do zdaj rutina.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Saj sploh ne rabimo gledat rezultatov v Evropi. Lahko tudi igralski kader ali prodajni potencial pogledaš, pa je hitro jasno.

Kvaliteta pada, to je žal dejstvo. Da je liga izenačena in bolj zanimiva je lahko res, ampak tu gre za perspektivo. Kozarec je lahko pol prazen ali pol poln.

uredilo bitje Orbit
Povezava do prispevka

Ja, saj razumem in se strinjam. Nasi evropski rezultati so vedno bili bolj "meh" in 80% vtisa je vedno delal MB. Kljub vsemu se mi zdi, da je objektivno bila slabsa sezona. Kvaliteta kadra pa to tudi potrjuje. Sem ze pred casom napisal, da recimo pri MB je vcasih po krilu letal Ibraimi, zadnje case pogosto Santos, pri Olimpiji pa je Elsnik hypan lol. Pa naprimer lanski Vukusic je raketa za vse napadalce Olimpije in MB v letosnji sezoni.

Povezava do prispevka

Sicer zaradi situacije po svetu je veliko klubov v totalni pizdi in pač ne morejo več zapravljat kot so lahko prej. zato so šle dol tudi odškodnine.

 

Se pa strinjam kvalitete igralcev so šle dol. Včasih si mel v Mariboru naprimer štoperski par Šuler - Rajčević zdaj maš pa jeben Uskoković ko je 2/3 kariere poškodovan in Martinović, ki mu je nivo Aluminij.

Povezava do prispevka
Jude reče pred 9 urami:

Fak kaka komedija je to.

 

Šulerjeve izjave so nesmiselne in zahrbtne. Lažne novice, da naši igralci hočejo v Maribor. Resnica je, da njihovi igralci hočejo k nam. Kaj smo v vrtcu ali kaj. Dobro vsi vemo, da so agenti dreki in ponujajo igralce vseposod. Ni treba zj nekih otroških igric se igrat naši igralci nočejo k njim, njihovi hočejo k nam. Šlekapac. To nism js to si ti. Fak. Pune cringe.

 

Najbolj smešna izjava pa je 

Navedek

ko igrate za največji klub v državi.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Počasi, kaj pa naj reče, da smo drugi ali tretji največji klub v državi, za mariborom.

Vsak bo to rekel za svoj klub.

 

Meltdown bi doživel tudi jaz, če bi plačeval folk, ki se potem vlači po ogrišču gor in dol brez vsake volje. Čisto pravilno jim je povedal. Vse imajo, izgledajo pa kot da se jim zjutraj tudi vstat ne da.

 

Najbolj mi je škoda Elšnika. Pred pol leta do enim letom m,i je model izgledal, da ima v prihodnosti zagarantirano številko 10 v reprezentanci. Upam, da ga ne bodo uničili.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 49 minutami:

Počasi, kaj pa naj reče, da smo drugi ali tretji največji klub v državi, za mariborom.

Vsak bo to rekel za svoj klub.

 

Meltdown bi doživel tudi jaz, če bi plačeval folk, ki se potem vlači po ogrišču gor in dol brez vsake volje. Čisto pravilno jim je povedal. Vse imajo, izgledajo pa kot da se jim zjutraj tudi vstat ne da.

 

Najbolj mi je škoda Elšnika. Pred pol leta do enim letom m,i je model izgledal, da ima v prihodnosti zagarantirano številko 10 v reprezentanci. Upam, da ga ne bodo uničili.

 

S prve roke ti lahko povem da bo težko kaj z Elšnika, pa ne po nogometni plati ampak že folk z Zlatoličja (njegovi sovaščani) pravijo da ima inteligence za enega koloradskega hrošča, se mi na koncu zdi da bo Svetlin z Domžal imel boljšo kariero, lahko pa da se motim seveda.

 

Glede plač sicer ne vem, koliko je res da se igralcev ne plačuje, vem pa da je Ivanović izjemno padel v formi in se vam to pozna, ker v jesenskem delu je tip sam reševal tekme s svojo kvaliteto, proti Celju vam je pa mislim da manjkal Savić, ki je doktor za razne Korune.

 

Kdo ve kaj se dogaja v klubu, to s Stamenkovičem in blokiranimi sredstvi je precej slaba.

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 1 uro:

Počasi, kaj pa naj reče, da smo drugi ali tretji največji klub v državi, za mariborom.

Vsak bo to rekel za svoj klub.

Komot lahko rečejo nekaj v smislu, da  je Olimpija eden od največjih klubov v državi in bi zvenelo velik boljše in resnično kot laž, da si največji klub v državi ko vsak ve, da nisi.

 

Nevem no kolk jaz spremljam prvo ligo Kuzmič ali Guberac nimata nikoli izjave v smislu, da je Mura/Koper največji klub v državi. Kaj šele drugi.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 5 urami:

Najbolj mi je škoda Elšnika. Pred pol leta do enim letom m,i je model izgledal, da ima v prihodnosti zagarantirano številko 10 v reprezentanci. Upam, da ga ne bodo uničili.

 

kola reče pred 4 urami:

Elsnik je na euru igral tako slabo, da je to tezko opisat imo.

 

verjamem @Vilinecovim 'internim informacijam', ampak meni se zdi Elšnik ena taka klasična slovenska nogometna zgodba wunderkinda. 

 

igra v izredno povprečni ekipi (še za slovenske razmere!), prikaže nekaj izjemnih predstav, izplava na kvalitativno površje, nasprotniki se nanj pripravijo, ga prečitajo (kvalitete da bi to lahko anuliral pač nima) in ob borni pomoči soigralcev potone nekam na sredino. z izjemo občasnih prebliskov se nato bolj ali manj valja tam nekje rahlo nad povprečjem.

 

že miljonkrat videno, že miljonkrat preživeto. :hmm:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 urami:

Komot lahko rečejo nekaj v smislu, da  je Olimpija eden od največjih klubov v državi in bi zvenelo velik boljše in resnično kot laž, da si največji klub v državi ko vsak ve, da nisi.

 

Nevem no kolk jaz spremljam prvo ligo Kuzmič ali Guberac nimata nikoli izjave v smislu, da je Mura/Koper največji klub v državi. Kaj šele drugi.

Ah daj no, ob kaj se ti spotikaš. Kot, da to, kateri je 'največji klub v državi' ni totalno subjektivna zadeva. Za vsakega je 'njegov' klub največji in s tem ni nič narobe.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...