Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Ne vem kaj mu je delalo v glavi res, očitno njegova zadnja tekma za Maribor, za kazen naj si sam najde prevoz domov. Sodnik danes dober, nič mu ne gre očitat, čisto nenevarna situacija on pa toliko da ga ni šel ubit. Ne vem, mogoče mu je babo nabil noč prej pa mu slike poslal.

Povezava do prispevka

Se ne bojim karme. Četudi Maribor spuši zadnji krog bom več kot srečen za Muro, ki bi si totalno zaslužila naslov.

 

EDIT: Pozabil sem še dodat, da se ne bojim karme, ker mam grozen občutek glede zadnje tekme in sicer upam vsaj na točko Maribora ampak pričakujem poraz (Maribora) in zmago Mure. To s zanič Gorico in Koprom ni realen pokazatelj stanja in pričakujem res peklenski boj s Muro.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

No ja, sem čisto malo drugačnega mnenja sicer - se strinjam če ne uspemo vsaj nekega remija z Muro si niti ne zaslužimo prvaka, ampak Ante ne vem, še vedno se spomnim tistega "mamice vam jebem" od njega :D.

 

Res Gorica in Koper nista nek pokazatelj, ampak se mi zdi da se je od drugega polčasa tekme s Taborjem nekaj spremenilo na bolje, nekako se poznajo obrisi kako bi Maribor pod Rožmanom mogel zgledat, je pa minus za Muro to, da Ante ni najbolj vajen igrat proti postavljeni obrambi, zato dostikrat izgublja točke proti na papirju slabšim nasprotnikom. Vsekakor se obeta zanimiv finale lige.

 

Povezava do prispevka

Se čist strinjam. Maribor, da tu vsaj točke ne iztrži je sramota in si ne zasluži, da je prvak. Pravim sam, da Mura bi si v primeru zmage čisto zaslužila naslov prvaka in tu ji noben nič nebi mogel očitat kot navijač Maribora.

 

Meni je pri Rožmanu všeč, da je hitro odfukal te "motilce" v ekipi. Upam, da bo v vsakem primeru ali bojo prvaki ali ne potekala poleti čistka kot je bilo napovedano.

 

Drugače pa mal statistike: tekma med Muro in Mariborom tudi tekma med najboljšo obrambo v ligi (Mura; letos so dobili samo 25 golov(Maribor jih je 38)) in najboljšim napadom v ligi (Maribor; letos so dali že 63 golov(Mura jih je dala 47))

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Prvak bo tisti, ki bo imel najvec tock (verjetno no). Tezko bi rekel, da je nezasluzeno, ce so jih drugi zbrali manj :) Bo pa jebena tekma, ne vem kaj pricakovat. Verjetno bi Anteju bolj pasalo igrat na nulo, Rozmanu pa napadat, ampak zdaj imamo kaj imamo :D

Povezava do prispevka
kola reče pred 2 minutama:

Prvak bo tisti, ki bo imel najvec tock (verjetno no)

Mura, če zmaga bo imela isto točk kot Maribor in bi bila na prvem mestu zaradi boljših medsebojnih tekem.

 

Drugače pa ja se strinjam. Bilo kdo je prvak bo zasluženo. Vsi so celo sezono kiksali. Bo pa peklenska tekma.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 5 urami:

No ja, sem čisto malo drugačnega mnenja sicer - se strinjam če ne uspemo vsaj nekega remija z Muro si niti ne zaslužimo prvaka, ampak Ante ne vem, še vedno se spomnim tistega "mamice vam jebem" od njega :D.

 

Res Gorica in Koper nista nek pokazatelj, ampak se mi zdi da se je od drugega polčasa tekme s Taborjem nekaj spremenilo na bolje, nekako se poznajo obrisi kako bi Maribor pod Rožmanom mogel zgledat, je pa minus za Muro to, da Ante ni najbolj vajen igrat proti postavljeni obrambi, zato dostikrat izgublja točke proti na papirju slabšim nasprotnikom. Vsekakor se obeta zanimiv finale lige.

 

Kera cudna bi bila,da od treh primorskih klubov dva izadeta, amd je tsti tretji Sezana. 

Povezava do prispevka

@Tijuana; če se ti da, pojdi brat moje komentarje ob njegovem imenovanju. za tipom garant stoji mafija, sicer si ne znam razložit, kako lahko njegovo delo kogar koli prepriča. :avadodo:

 

also, Rožman, trener 15x državnih prvakov, večkratnih udeležencev CLja in ELja, prelaga pritisk na Muro, ker ima starejše in IZKUŠENEJŠE moštvo!

 

BLEFER.

 

also, najboljši igralec 1 SNL za letošnjo sezono je oseba, ki zaradi svoje starosti koleba med zaključkom in nadaljevanjem kariere.

 

BEAT THAT, EUROPE!!!1

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...