Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Pa je le na zadnji dan prišla več kot zaželena okrepitev v napadu. Na posojo iz Poljske z možnostjo odkupa prišel Ognjen Mudrinski. Lani preživel posojo pri HNK Gorici v 1. HNL in na 27ih tekmah zabil, 9 golov in dal 2 asistenci. Meni se zdi kar okej statistika glede na to, da je igral za nek mid-table hrvaški klub. Bolše že bo kot Sirk in Vipotnik.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

To s Kotnikom je kar komedija haha. Očitno mu je klub dal proste roke ampak na koncu ga niso v Olimpijo hotli spustit. Sicer meni je škoda, da se ga nismo mogli losat ampak po drugi strani fajn, da ga nismo dali v Olimpijo. Res, da nič extra ni. Okej ima talent samo mu je delo tuje in je velik pristaš alkohola. Od kadar je prišel ni bil kondicijsko pripravljen za več kot 20 min na tekmo. Iste težave ga spremljajo že iz časov Gorice in so se ga tudi zaradi tega znebili na koncu. Sicer mislim, da bi isto v Olimpiji blo, da bi se še oni nafukali z njim ampak fiks sem, če bi šel tisto tekmo na derbiju bi pa nam zabil. Zakon bivšega.

 

EDIT: Sta pa še za konec prestopnega roka šla Aljaž Antolin na posojo v 2. SNL v NK Beltinci ter Ignacio Guerrico na posojo v NK Tabor Sežana. Guerrico je tak bil odveč saj je bil šele 3 LB v ekipi.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Glede na to, da je Koderman ostal in je tu še Sikošek je res bil odveč, Antolin je pa itak talent za naprej :D. 

 

Kotnik je res en tak kekec, talenta ima kar precej, kar je tudi znal kdaj pokazat, ampak kaj če spije isto kot Bačinović (member?) lol. Baje je imel opcijo Tabor ali tujina, Olimpija pa ziher ne, bo pač počakal do konca sezone.

 

Ekipa trenutno ne zgleda ravno slabo, čeprav bi Juga dal malo na klop, me pa zanima predvsem ta nov Frenči. Dobro da je zdaj reprezentančni premor, bosta potem lahko oba novinca igrala :D

 

@ayrton79 Kotnik si je nažalost škodo delal sam, on je en tak Drvo z več talenta.

uredilo bitje Vilinec
Povezava do prispevka

Nogomania piše, da je za Kotnika bila zainterisirana Tabor Sežana in Maribor ga bi pustil tja ali v tujino. Mislim, če je to res je pač idiot in ga ni niti malo škoda. Šel bi v Tabor na posojo. Oddelal sezono tam. Definitivno bi več igral kot pri nas na tribuni ter potem konec sezone šel bilo kam hoče ko mu poteče pogodba magari v Olimpijo. Tak pa vprašanje, če bojo ga hoteli videl po sezoni tribune.

 

Drugače pa se strinjam sam bi tudi malo videl Bergsena kako bi se znašel med vratnicama.  Kamil in Ognjen pa tudi upam, da bota vsaj malo uigrana, da bosta lahko že začela v prvi postavi po reprezentačnem premoru.

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Sicer ponavadi take zadeve na sodiščih trajajo kar nekaj časa. Bi blo res presenetljivo hitro, da bi dobli epilog. No razen, če so se zmenili za poravnavo samo dvomim, da bi v javnost prišle kakšne informacije.

 

Drugače pa danes ob 17.00 se nadaljuje prekinjena tekma med Muro in Radomljami. Tekma petega kroga se je zaradi vremenskih razmer prekinila v 59 minuti. Rezultat je bil 2-2.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Včeraj ko sem videl kak se nadaljuje prekinjena tekma iz 5. kroga med Muro in Radomljami sem se vprašal malo kakšna smešna pravila imamo mi v ligi kot, da smo neki amaterji iz seljačke lige. Zakaj tej je lahko za Muro sploh zaigral zdaj Nardin Mulahusejnović? Tej ko se je igrala tekma (in bila prekinjena) je bil še član Kopra in je v 5. krogu Kopra proti Olimpiji tudi zaigral za njih 73. minut. Včeraj se zaigral še 31 minut za Muro. Torej je v 5. krogu Prve lige Telemach zaigral skupaj za dva kluba (Koper in Mura) ter skupno dosegel 104 minute. Rekord v naši ligi. Škoda ni še zabil proti Olimpiji bi imel dva gola od dveh klubov v istem krogu.

 

Drugače pa ste videli to zadnjo blefersko izjavo Šulerja. Toti res nebi smel izjav dajat.

Navedek

"Ja, nogomet se je postavil na glavo. Mi iz francoske prve lige po nobeni logiki ne bi mogli pripeljati igralca. Pa smo ga. Bili smo zelo blizu dogovora z napadalcem iz Bayerna, ki je zdaj v Anderlechtu. V normalnih pogojih je kaj takega nemogoče,"

Igralec o katerem govori je Joshua Zirkzee. Kdo tej verjame tem zgodbicam. Isto nakladanje kot pa je imel, da je bil v pogovorih z Miho Mevljo. Tudi o Bijolu je nekaj nakladal, če me spomin ne vara.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 7 urami:

Kdo tej verjame tem zgodbicam.

 

to je pa zdaj že v slogu Wengerjevih -  ' I could have sign'...(insert top 10 current players in the world). :D

 

pač, tip deluje kot nek semi drekač, vrti tisti gobec kot zmešan, za pokazat pa nima kaj dosti.

 

srečo ima, da je v Ljubljani še stokrat huje. :D

Povezava do prispevka

the fuck, 3. liga serious shit

 

Navedek

 Na tekmi tretje lige med Škofjo Loko in Izolo je izbruhnilo nasilje. Na urgenci so končali trije nogometaši in primorski navijač.

Napadalci so bili organizirani kot bojna skupina, ki je z vso silo bliskovito vdrla na igrišče, napadla in po petih minutah tudi odšla. "Vdrli so zamaskirani, oboroženi s kiji in palicami," je še povedal Jemec in dodal, da je bil to očitno dobro načrtovan napad.

https://www.rtvslo.si/sport/nogomet/v-napadu-navijacev-v-skofji-loki-poskodovani-trije-nogometasi/592969

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...