Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Luka$ reče pred 7 urami:

Rudonja je bil ŠD pod Biščanom. Ekipa je bila precej solidna takrat :)

 

Sicer pa Mandarić ne bo pobasal vseh pet milijonov, nekaj gre za poplačilo dolgov, itd. Naj bi si povrnil znesek ki ga je plačal Rastoderju, plus kar so pač izcuzali iz kluba v teh letih :D

 

popravi me, če se motim, a tiste ekipe niti ni sestavljal Rudonja, temveč jo je podedoval?

 

slovenski mediji povzemajo informacije, da bo šlo 3 miljone za poplačilo dolga, 2 pa Mandariću v žep. ampak če me spomin ne vara, je on takrat plačal bananarju 4 miljone?

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 2. 10. 2021 at 19:16:

popravi me, če se motim, a tiste ekipe niti ni sestavljal Rudonja, temveč jo je podedoval?

 

slovenski mediji povzemajo informacije, da bo šlo 3 miljone za poplačilo dolga, 2 pa Mandariću v žep. ampak če me spomin ne vara, je on takrat plačal bananarju 4 miljone?

Z Biščanom sta jo sestavila, trener je pač bil garancija nekaterim posojenim igralcem tipa Uremović, brez Biščana njega ne bi nikoli videli.

 

Kolikor vem je Rastoder klub prodal za dva milijona. 

 

EDIT: Aja, zdaj sem se spomnil da ko govorimo o 'poplačilu dolgov' je čisto mozno da gre za poplačilo dolgov Milanu Mandariću, da je posojal denar klubu :DVem da je Rastoder to delal.

uredilo bitje Luka$
Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 1 uro:

Faking Šuler "ta teden verjetno trener še ne bo znan", najboljše res da prideta nazaj kronik Zlatko in Darko, jao.

Po mojem mnenju bi bilo najboljše Karanoviča pustit do zimske pavze za začasnega trenerja. Igrajo ne slabo in za razliko od rožmana igrajo najboljši igralci. Trenutno vsaj jaz na trgu ne vidim nobenega trenerja, ki bi lahko bil dober za nas. Tako, da najboljše bi res bilo do zime čakat, če bo mogoče tej kaj več na voljo. Brezveze spet enega na silo jemat pa menjat čez pov leta.

 

Prvi dober korak Maribora bi bil, da spizdijo tisti iz kluba, ki so Zahovića rušli. Saj vse kar so naredili odkadar je šel je bil res epic fail in tudi vse kar je Zahović krizitiral Maribor odkadar je šel je vse prav povedal in na koncu res blo. 

 

Kritiziral Bogatinova. Imel prav. Bogatinov prišel kot pomočnik Gajserja nato čez noč postal Športni direktor, pokrizitiral Rožmana za trenerja, da je napaka. Imel prav. Rožman bil fail, večina nas je vedla preden je podpisal. Povedal pustit raje Gasjerja za trenerja na klopi do konca sezone in mislim, da bi bolše se izšlo, če bi tej res se Šuler tak odločil.

 

Res lepo rušilci Zahovića počasi uničujejo ta klub.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Saj to se pa ve kdo sta "glavna dva" :). Problem Karanovića je da se ta šok efekt počasi poslavlja in s tem se tudi kažejo njegove slabosti (menjave proti Olimpiji/Domžalam), pa tudi nasplošno ni ravno znan kot super strokovnjak (medtem je v klubu Petrovič). Naj se vsaj pove potem, da do premora trenerja ne bo, ne pa to kaj se zdaj dela :S. 

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 4 urami:

Saj, a ni bilo to pričakovano, da bo nov lastnik (a je že šla prodaja uradno skozi?) nastavil svojega trenerja? 

Menda je bila Mandarićeva zadnja želja (zahteva?) pred prodajo kluba da mu pustijo da osebno odpusti Miloševića 😂Sicer naj bi bil novi - stari trener Dino Skender :mehkoblato:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 urami:

a tem "revolving door" trenerjem tolk lepo izplačujejo odpravnine, da jih boli kurac za ponos in se vsakič vrnejo?

 

...nočem bit krivičen, a za 95% teh trenerjev je Olimpije itak najvišja stopnica v trenerski karieri. če bi imeli na voljo kaj boljšega, se ne bi vsakič znova vračali kot jebeni Lesiji. :D

Povezava do prispevka

Delius ob 2.30 sedel na mostu in začutil, da se želi zmaj srečati z njim

 

https://www.rtvslo.si/sport/nogomet/prva-liga/delius-ob-2-30-sedel-na-mostu-in-zacutil-da-se-zeli-zmaj-srecati-z-njim/597522

 

Za zjokat. Od zadaj ga pumpajo tudi starejši brat od Skenderja in brata Bedene. Kako so tenisači prišli v to zgodbo meni ni jasno. 5. liga je pomoje vse bolj verjeten scenarij.

 

 

Povezava do prispevka
Jude reče Dne, 14. 10. 2021 at 20:54:

Kako so tenisači prišli v to zgodbo meni ni jasno.

 

Bedene je v Angliji spoznal nekega agenta. tldr, slučajno je bil nek posrednik/prevajalec med njim in nekim hrvaškim(?) igralcem in tako ga je zagrabilo, da se zdaj bolj kot s tenisom ukvarja s menedžiranjem. :rofl:

 

drugače se pa strinjam. res se bojim, da bo tole labodji spev. Guberac je pa tudi napovedal odhod Kopra v peto ligo, če slučajno hrvaški mafiji uspe s tožbo proti klubu. in ravno tile tipi se zdaj nekaj pojavljajo v kombinacijah z vodstvenimi funkcijami v Olimpiji...:rolleyes:

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pri Olimpiji so le nekaj dni po nastopu novega vodstva kluba potegnili prvo potezo, odletel je Savo Milošević, po nekaterih namigovanjih nikakor sporazumno. Miloševiću in njegovim prav tako odstavljenim sodelavcem, bi Olimpija morala plačati približno 400 tisočakov odškodnine, a pri Olimpiji tega ne nameravajo storiti. Zato se je bil srbski strokovnjak primoran obrniti kar na sindikat SPINS, ni izključujoče, da bi se lahko vmešali tudi višji organi.

 

 

A kot poročajo pri Ekipi, Olimpija sedaj vrača udarec. Miloševiću namreč očitajo, da je preko “svojih” agentov v klub prišlo kar nekaj nogometašev, ki jih je kasneje potiskal v ospredje, ostali pa so bili ignorirani in tako izgubili svojo tržno vrednost. Olimpija je Miloševića obtožila povzročitve velike gospodarske škode.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...