Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...

Nisem, sam pogledal sem cene pri temu, ki ga je linkal Mumbo. Zaenkrat lahko še normalno uporabljam, sam sem hotel vedet koliko stane, ker bo prej ali slej neuporabno. Sploh, če mi še kaj pade po tleh. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pogledaš na stran kot je GSMArena oz. pogooglaš bolj specifično, če GSMA nima primernega odgovora.

 

Exynos 990 (7 nm+) - Global
Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+ (7 nm+) - USA

 

Tole je primerčič za Note 20 Ultra. Zdej se pa skeširajte ko žuti za ta jajca, če mate jajca.

 

Največ komercialnih reviewov pa itak prihaja iz USA zato ni neka raketna znanost izluščit zakaj Samsung SD verzije pošilja v USA (pa obviously ni samo zato ker je Qualcomm amerikanos).

 

Mi je pa zdej na misel padlo, kakšna je razlika v kameri med Exynosom in SD. Glede na to da ma SD precej dedicated čiparije za procesiranje... Morda vredno pogooglat tistmu, ki razmišlja o super duper novem Samsungu.

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Mtki pomagam pri nakupu novega telefona. Ker sem že vrsto let applefag nimam pojma o Samsungih, ona si pa na vsak način želi Samsunga, ker ga je navajena od prej. 


Skratka, išče se telefon do 200EUR. Js se nagibam k rabljeni varianti, ker itak ne bo vzela na vezavo. 

 

Gledam mal po marketplaceu in za to ceno se prodajajo S9, S8 in A70. Pa me mal zanima vaše mnenje, kaj bi priporočal. 

 

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 2 urama:

To so vse stari modeli. Če ji ni prevelik telefon naj vzame aktualnega Galaxy a21s. Vidim zdej da je tudi znižan pri Sgermu:

 

https://sgermobil.si/mobilni-telefoni/samsung-galaxy-a21s

 

imo dober res poceni NOV telefon za vse to kar ma. za mamo verjetno več kot dovolj.

 

 


Heh, tenks za odgovor. Dejansko je že ona omenila tega a21s :D Bom počakal še do naslednjega tedna, če bo še kakšen black friday popust. 

 

Kaj pa razlika med S9 in A70? 

Povezava do prispevka
rajc91 reče pred 7 urami:

imo samsung za 160€ še nikoli ni bil dober telefon, tudi za mame. Ker potem po enem mesecu sledi "kaj ti mi to kupil, to vse šteka"

 

kere telefone pa so to kupli? 

 

do letos je bil po moje tisti najcenejši samsung res slab, npr kakšen J3 2016, J3 2017.. to se je takoj zafilalo zaradi malo spomina, malo rama, se pravi plačal si samo samsung napis gor za res slab telefon.

 

ampak zadnje čase (letos) ma samsung dobre telefone tudi v najnižjem razredu. imo ker je huawei ful pritisnil s svojimi poceni telefoni in xiaomi, ki majo vedno več za malo dnara

 

kot sm reku, z A21s nima bistvo kaj zgrešit.. sem jih par prodal in se mi zdi okej, mam enga doma zapakiranega razstavnega.. mogu bi stestirat, če ti te kaj posebaj zanimalo ti lahko napišem

 

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče Dne, 19. 11. 2020 at 11:20:

Mtki pomagam pri nakupu novega telefona. Ker sem že vrsto let applefag nimam pojma o Samsungih, ona si pa na vsak način želi Samsunga, ker ga je navajena od prej. 


Skratka, išče se telefon do 200EUR. Js se nagibam k rabljeni varianti, ker itak ne bo vzela na vezavo. 

 

Gledam mal po marketplaceu in za to ceno se prodajajo S9, S8 in A70. Pa me mal zanima vaše mnenje, kaj bi priporočal. 

 

 

za (okrog) 200 € dobiš par generacij staro S serijo (flagship) ali pa novo A serijo.

 

V samem delovanju ne bo kakšne velike razlike, flagshipi se pa od A serije razlikujejo po a) manjšem ohišju b) malo boljši kameri in c) malo manjši bateriji. Zdaj pa ravnaj v skladu s svojo moralo in mtkinimi potrebami in željami.

Povezava do prispevka
The Mothership reče pred 20 urami:

za (okrog) 200 € dobiš par generacij staro S serijo (flagship) ali pa novo A serijo.

 

V samem delovanju ne bo kakšne velike razlike, flagshipi se pa od A serije razlikujejo po a) manjšem ohišju b) malo boljši kameri in c) malo manjši bateriji. Zdaj pa ravnaj v skladu s svojo moralo in mtkinimi potrebami in željami.

pa ponavad nimajo bombonckov kot so brezzicno polnjenje in pa vodotesnost (ki je na starem flagshipu tako ali tako vprasljiva)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pred kratkim sem v računalnik prenesel Z3x Samsung Tool Pro, da odklenem svoj pametni telefon Samsung Galaxy Grand Prime. Ko poskusim ta program namestiti v svoj računalnik, potrebuje skrbniško uporabniško ime in geslo. Mislim, da program potrebuje moje uporabniško ime in geslo za moj računalnik. Ko pa vnesem te poverilnice, se prikaže sporočilo o napaki. Kako lahko uporabljam to orodje v računalniku?

Povezava do prispevka
Raniyah reče pred 6 urami:

Pred kratkim sem v računalnik prenesel Z3x Samsung Tool Pro, da odklenem svoj pametni telefon Samsung Galaxy Grand Prime. Ko poskusim ta program namestiti v svoj računalnik, potrebuje skrbniško uporabniško ime in geslo. Mislim, da program potrebuje moje uporabniško ime in geslo za moj računalnik. Ko pa vnesem te poverilnice, se prikaže sporočilo o napaki. Kako lahko uporabljam to orodje v računalniku?

 

Kakšno napako javi? Samo ugibam, mogoče poskusi zagnati program kot administrator (desni klik - run as administrator).

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...