Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

tomzzi reče pred 1 uro:

Še nekaj...

Očitno telefon izgubi povezavo s pcjem prek kabla po tem ko se ekran izklopi oziroma v mirovanju po minuti, dveh... Čisto naključno. 

Če odklenem telefon lahko spet dostopam do pomnilnika, sd kartice.

Čudno.

 

a si ziher, da ni to safety feature? ti spizdijo fončija, na kabl vštekajo pa hekujejo.

 

sicer ne vem, če je to res to, ker mam sam naštiman display timeout na 30min in nikoli, ko je telefon povezan s kompom ne ugasnem ekrana ravno zaradi te paranoje, da bo komunikacija šla.

 

EDIT: mogoče lahko potestiraš tako, da vklopiš adb debugging in ko te na fonu prompta, če zaupaš kompu, potrdiš in ugasneš ekran. mogoče komunikacija ostane zarad te potrditve in zato, ker teče preko adb, ne (zgolj?) mtp.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Noben telefon katerega sem si lastil (P10, Mi 9, Z3 Compact in še bi lahko našteval) ni nikoli izgubil povezave po določenem času ko se zaslon izklopi.

Vsaj ne pomnim.

 

Edit:

včeraj sem odstranil Smart Switch in Dex iz računalnika. Pravtako samsungove gonilnike za telefon. 

Zaenkrat deluje. Spremljam naprej. 

Če bo sedaj ok potem je bil krivec ali Smart Switch, Dex ali samsungovi gonilniki. 

 

Edit:

po ponovni namestitvi Smart Switch se je težava s povezavo ponovila. Hmm... 

Očitno Smart Switch ne deluje kot treba.

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
Ascender reče pred 54 minutami:

Sam presodi

https://www.electronic4you.si/catalogsearch/result/?q=A51

Za nezahtevne uporabnike je super foncek, AMOLED zaslon je dober,  fotkic je OK... stvari delujejo... za 250-270€ je vredu stvarca.

Povezava do prispevka

Zdravo. Imam zanimiv problem. Imam Galaxy 21 z Led coverjem. Ko je cover "zaprt" se dogaja, da se mi nekateri appi v ozadju ne osvežujejo - to sem opazil z desktop aplikacijo Whatsapp. Kadar imam na telefonu cover zaprt se mi v aplikaciji ne osvežujejo pogovori. Pomaga že samo odprtje coverja (telefon se s tem odklene). Seveda imam možnost izvajanja aplikacij v ozadju omogočeno. Kakšna ideja kaj bi lahko bil vzrok?

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Imam problem. 

Ne vem ali je v telefonu problem (verjetno) ali v omrežju. 

Namreč parkrat do sedaj se mi je zgodilo, da je bila moja telefonska številka nedosegljiva ko me je hotel kdo poklicati. Signal za omrežje je bil ok. 

Tudi SMS operaterja sem dobil par ur kasneje o neodgovorjenem klicu. 

V appu za klicanje neodgovorjenih številk ni.

Prebrskal sem tudi nastavitve klicanja a tam ni bilo nič takega vklopljeno.

 

Telefon je S20 FE (4G). Telefon drugače dela dokaj razen pregrevanja in slabih fotk. Pač k_určev Exynos.

 

Sem bi komu sanjalo kje je problem?

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 1 uro:

Imam problem. 

Ne vem ali je v telefonu problem (verjetno) ali v omrežju. 

Namreč parkrat do sedaj se mi je zgodilo, da je bila moja telefonska številka nedosegljiva ko me je hotel kdo poklicati. Signal za omrežje je bil ok. 

Tudi SMS operaterja sem dobil par ur kasneje o neodgovorjenem klicu. 

V appu za klicanje neodgovorjenih številk ni.

Prebrskal sem tudi nastavitve klicanja a tam ni bilo nič takega vklopljeno.

 

Telefon je S20 FE (4G). Telefon drugače dela dokaj razen pregrevanja in slabih fotk. Pač k_určev Exynos.

 

Sem bi komu sanjalo kje je problem?

 

Meni se je dogajalo isto, sicer ne na Samsungu, pa je bila kriva SIM kartica. Ko so mi jo menjali se to ni več ponovilo. Prav tako je bila kartica od A1, so tudi hoteli, da plačam menjavo, pa sem se malo pizdil in so naredili brezplačno.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Medeninček reče pred 36 minutami:

Kater telefon bi bil okoli 250-300 EUR, ima sAmoled zaslon in dobro zaščito na steklu? Po možnosti tudi luknjo za slušalke.
Ter kje ga kupiti?

Pixel 4a iz tukaj: https://store.google.com/de/product/pixel_4a?hl=de

 

Tukaj si narediš račun kjer dobiš poštni predal v Nemčiji, za 15€ ti ga pošljejo v Slovenijo: https://system.mailboxde.com/login.html

 

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 56 minutami:

Samo ena malenkost: iz aliexpressa dobis tempered glass coverje za kateri koli telefon za skoraj cente, namestitev je izjemno enostavna in hitra. Da se ne bos prevec s tem parametrom ukvarjal. 

 

Ni več tako enostavno ker je po novem treba plačati DDV + stroške obdelave na carini. Prej je bilo za zneske do 22€ to oproščeno.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
tomzzi reče Dne, 7. 5. 2021 at 20:36:

Očitno ima zadnje čase večkrat probleme nisem bil edini s tem problemom. V familiji danes še eden z istim problemom.

V NM ima zadnji mesec ful folka z A1 probleme. Tako da dvomim da je pri vseh sim. 

uredilo bitje Caffrey
Povezava do prispevka
Medeninček reče pred 9 urami:

Hvala za nasvete. A tist način naročanja iz Nemčije je kdo poskusil? Kako je pa iz garancijo potem?

ja, mislim, da nas je kar nekaj tukaj na forumu tako prišlo do pixla.

 

Garancija bi mogla veljati tudi pri nas, ne vem pa kdo je naš uradni serviser.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...