Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
kola reče pred 28 minutami:

No, ampak ne dobis za vsak aparat 250e, lahko ti ponudijo 10e, kolikor razumem pogoje te akcije :)

250 dobiš v vsakem primeru če prineseš enega izmed navedenih telefonov, potem pa ti ga pa še povrh ocenijo koliko je vreden. Če boš recimo prinesel nov s20 boš dobil imo (karikiram) 200 plus 250, če pa neka stara jajca pa res okol 20 eur :)

Povezava do prispevka
wicked reče pred 16 urami:

Predlagam ti da nabaviš S21 FE, ker ima večjo baterijo. Sem imel S21 pa sem ga moral filat kar pogosto. 

 

 

Jaz npr. uporabljam 3 ure telefona na dan in mi baterija v mojemu s21 drži več dan in pol.

Pravzaprav drži bolje kot kateri koli smart phone, ki sem si ga lastil do sedaj. 

Te pa razumem, če si power user. Potem baterija ne drži toliko kot bi morala.

Povezava do prispevka

Jz ze leta kupujem eno leto stare modele (sicer applovih) telefonov pa mi nikoli ni zal. Razlike od leta do leta so tako banalne da moras met res nek brutalen razlog da upraviceno kupis najnovejsi model. Ce pa hoces met latest&greatest pa be my guest itak. 

Povezava do prispevka

To each his own prjatu Arey :D

 

Sicer nisem nikoli kupoval high end telefonov, ampak se mi ne zdi smiselno kupovat telefon za 700 eur 3 tedne pred novim modelom.

S22 baje naj bi imel uniform body frame, kar ga zna narediti zelo privlačnega, pa še majhen bo osnovni model, nekje S10e dimenzija.

 

Pixel 5 like telefon, yay :fun:

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 26. 1. 2022 at 13:30:

Ciljam na novo Ultro. Upam, da bo vredna dnarja. Hočem imeti zoom in še vedno pisalo.   Note 9 pa mi baterija počasi peša. 

Kako se kaj v praksi izkaže tole pisalo, ki ga dobiš zraven note? Ga dosti uporabljaš?

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 12 urami:

 

Meni je cool. Ponavadi podpisujem dokumente,  lažje tipkam po tipkovnici, za kakšne skice. Bom tko rekel. 98% časa ne uporabljam :)  Ko pa rabim pa je zakon. 

+1 :)

 

Men pride prav k ne rabim kakih listov okol nost ko rabim na hitro kako skico narest v proizvodnji :)

Povezava do prispevka

Jaz sem si omislil Note8 z namenom zapisovanja predavanj, ko sem bil še na faksu.

Me še vedno preseneča, kako dobro se je zadeva obnesla. Sem lepo pisal v Word, z recimo ~90 % uspešnim prepoznavanjem pisave, .docx datoteko sem imel shranjeno kar v OneDrive, da sem lahko na PCju (ali bilokje) dokaj enostavno dostopal do zapiskov. Sploh so mi hude razne poteze, npr. če se zmotiš, narišeš črto čez besedo in ti jo izbriše, če med črke narišeš navpično črto ti naredi presledek, če 2 besedi povežeš s takim "U" ti presledek izbriše....

Navadit sem se moral edino velikost, ker sem bil pač navajen na zvezke in it pisat na površino nekih 15x5 cm je terjalo nekaj navajanja. Pa moj Note nima nekaterih bolj naprednih funkcij, ki jih imajo kasnejši Samsungi - npr. pri Note9 se da s tipko na S penu sprožit fotoaparat (osebno bi to sigurno ponucal).

Obžalujem edino, da si ga nisem nabavil prej, čeprav je pa res, da odkar nisem več na faksu, S pen počiva :). Svoje čase sem ga sicer imel za čičkanje po kakšnih Mesenđerjih in sličnih komunikatorjih, ampak sem nekoliko opustil, ker mi je obično tipkanje hitrejše.

Povezava do prispevka

Včeraj je bilo dogodek Galaxy Unpacked. Novi, včeraj predstavljeni S22 Ultra je v bistvu novi Note, ma S Pen. Zraven so seveda predstavili še s22 in s22+. V predprodaji pri nas pri uradnih dobaviteljih dobite 120 eur bonusa na telefon + Galaxy Pro Buds.  

 

vpavic_220201_5008_0001.jpg

 

https://www.theverge.com/2022/2/9/22917015/samsung-galaxy-s22-ultra-screen-price-specs-note

 

1_09_Galaxy_S22_Plus_Group_Image1_design_HI.jpg

 

https://www.theverge.com/2022/2/9/22925259/samsung-galaxy-s22-ultra-unpacked-2022-biggest-announcements

 

Povezava do prispevka

Kolikor sem gledal primerjavno na gsmarena je

 

s22 malo manjši kot s21, ima tudi malo manjši ekran - 6.1 inč nasproti 6.2

 

Ma stekleno ozadnje, prej plastika, novi procesor

 

Corning Gorilla Glass Victus+ prejšnja verzija brez plusa :)

 

Največji plus je IMO 3x optični zoom

 

levo s21 desno s22

image.png.23879918e89cb5181c61c956c9cef6c4.png

 

en minus je malo manjša baterija in sicer 3700 namesto prej 4000 mAh

 

 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 55 minutami:

Mene predvsem zanima kako se obnese novi Exynos čip, sploh v primerjavi s Snapdragon alternativo.

Je razlika med njima samo ni zdej spet tolikšna da bi povprečni uporabnik zazanal 5-10 posto

 

drgač pa tko k Me3do pravi pri nas ni mogoče nakup tega čipa

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...