Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 58 minutami:

Opazuje svoje mišice v 4K :D

 

Fak... malo me mika, čerav ne rabim. Mi S20+ še čist super služi. Mikavno pa je, da bi imel manjši obrok za novega S22+, kot pa za trenutnega, ki imam ravno zadnji obrok pri Telekomu.

 

Moram biti močen, ker res sploh ne rabim.

 Rabs nujno s22 ultra

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 11. 2. 2022 at 8:44:

malo me mika, čerav ne rabim. Mi S20+ še čist super služi.

Povsem enake dileme imam.. Včeraj sem podrobno analiziral razlike med obema na gsmarena in ugotovil, da nimam (razen kaprice) niti enega pametnega razloga za menjavo. S20+ je super napravica. 

Povezava do prispevka

Moram rect, da me po par tednih S21 moti le ena stvar, namrec kar konkretno sem triggeran zaradi horizontalnega scrolla v app draweru. To mi je najedalo tudi v S7 casih, vendar sem to reseval z google now launcherjem, ki ga meanwhile vec ni. Pozna kdo kako pametno alternativo? Nova mi ni vsec :)

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 1 uro:

To veš da dobiš slušalke Samsung Galaxy Buds Pro - registracija preko Samsung Members ? Za prednaročila velja...

Kolk je realna cena teh slušalic? Ker na ceneje.si je od 150-250€. Jih mam namen neodprte prodat dalje, pa da vem kako ceno dat.

Povezava do prispevka

Moja je poleg Note 9 dobila Watch 3 Gear Frontier. To je bilo 3.5 leta nazaj, jo še dan danes uporabljam, baterija podobno kot na začetku, če jo imam samo za službo potem jo polnim vsak 2. dan, če jo imam cel dan na roki potem se polni vsak dan. To me ne moti, še ko greš od doma jo polniš na telefonu. 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 34 minutami:

Evo pišem z S22 Ultra.

Js pa še vedno čakam, ker so šalabajzerji pri Telemachu dal opcijo naročat barve telefonov, ki jih sploh nimajo na zalogi (čeprav je pisal, da je zaloga). Prav mi je, ka se pa preseravam z bordo rdečo. Sm jih klical nej kenslajo in pošljejo črnega, ki je na zalogi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...