Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

Jst sem imel prej s10e pa mi je res dobro služil. Delal je smooth pa odziven je tudi bil. Edino, kar mi je šlo res na živce je bilo odklepanje na prstni odtis. Res me je skos neki zajebaval. 

 

Zdej pa pri s21 nimam več teh težav in tudi od vsega začetka mi dela brez nekih večjih težav. Imam ga skos updatanega pa vsaj 1x na teden ga restartam

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 16 urami:

stari moj, kaj bi blo šele če bi ga vsak dan. :rofl:

 

 

K nov bi bil prjatu :sorcerer:

 

Tsunamii reče pred 11 urami:

Ima kdo brezžične slušalke Samsung Galaxy buds pro? So za kaj..?   

 

Imam... Pa še to sem tko v neki nagradni igri dobil.
Meni so dobre, ker se mi lepo na uho uležejo in nočejo pasti kar tako ven. Tole mi je kar velik bonus, ker imam recimo strašanske težave z klasičnimi slušalkami tipa apple earbuds.

Zvok je ok, ne pa pričakovati nekega presežka

Povezava do prispevka

Evo, to je to. We have reached peak consumerism.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_ceo_issues_formal_apology_to_users_over_gos_scandal-news-53586.php

https://www.gsmarena.com/samsung_found_to_be_throttling_performance_on_over_10000_android_apps_for_its_devices-news-53418.php

https://www.gsmarena.com/galaxy_s22_sales_reportedly_start_to_fall_due_to_the_gos_scandal_carrier_subsidies_increase_to_count-news-53835.php

 

Navedek

To recap, Samsung’s Game Optimizations Service (GOS) comes pre-installed on the latest Galaxy S smartphones and tablets as well as some older flagship devices. The service should fine-tune system performance during gaming in a bid to extend battery life but was later found to throttle performance on up to 10,000 apps.

 

The matter was only made worse as users were not presented an option to disable GOS by default. In addition, GOS seemed to whitelist benchmarking apps like Geekbench from throttling. As a result, Geekbench banned the last four generations of Galaxy S flagships as well as the Galaxy Tab S8 series from its platform.

 

AKA dejmo throttlat popolnoma vse razen benchmarke in naredimo vso to neumno gonjo za vedno več performanca (ob nemogočih constrainting to v telefonih hladit) samo smokescreen.

 

Počnejo pa to vsi.

 

Tko da... ko naslednjič nekdo reče, da je kupil flagshipa in mu je telefon občutno hitrejši od prejšega ali pa da se čuti moč itd... se samo posmejte sami pri sebi. :rofl:

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Sej drgac to da telefon hitreje naredi burst task je se vedno dejstvo. Hitreje odpre app al pa nalozi content - tko da uizi. Ne vem pa kdo se zadnjih 5+ let CUDI razliki pri flagshipih dveh zaporednih let. Vecina nas menja telefone na vsaj 2, ce ne 3 ali vec let, kjer se razlike ze precej poznajo. Ne kot leta 2010, se pa. 

Povezava do prispevka

Tudi pri meni je to prva zadeva, ki jo na telefonu izklopim. Že od same uvedbe tehnologije VoWifi pri naših operaterjih ta zadeva ni delovala OK. Sem imel na nekem telefonu default vključeno in sem raziskoval zakaj klici prekinjajo na istem mestu kjer s starim telefonom niso. Potem sem našel tale VoWifi, ga izključil in svet je bil zopet lepši.

Povezava do prispevka

Meni je moj S21FE ze ene 3x cisto zmrznil..... Enkrat tako da ga nisem mogel niti ugasnit/restartat..... Se dobro da se je to zgodilo pri 10% baterije, tako da sem ga pustil cez noc da se sprazni....
Moje navdusenje nad telefonom kopni iz dneva v dan..... Pa pustimo da je bralnik prstnega oddtisa in face recog tako pocasen da je se moj Huawei Mate 10 pro 5x hitrejsi....

Povezava do prispevka

Resno ga nesi nazaj pa jim zmerjaj matke in potrošniški material :D 

 

Jst sem pa z mojim S21 več kot zadovoljen... Edino prstni odtis me nervira do daske. Sam to me je itak pri skoraj vseh razen tistemu P20 pro, ki sem ga imel dolgo časa nazaj in je imel nadmočen bralnik prstnega odtisa pod ekranom

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 17 minutami:

Resno ga nesi nazaj pa jim zmerjaj matke in potrošniški material :D 

 

Jst sem pa z mojim S21 več kot zadovoljen... Edino prstni odtis me nervira do daske. Sam to me je itak pri skoraj vseh razen tistemu P20 pro, ki sem ga imel dolgo časa nazaj in je imel nadmočen bralnik prstnega odtisa pod ekranom

Sam sem odkar sem namestil novo steklo na s10 zadevo resil da sem dal vseh 5 moznih odtisov od palca in zadeva presenetljivo se kar dobro deluje. Ni na nivoju s8 ali 9 ampak deluje

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 39 minutami:

Resno ga nesi nazaj pa jim zmerjaj matke in potrošniški material :D 

 

Jst sem pa z mojim S21 več kot zadovoljen... Edino prstni odtis me nervira do daske. Sam to me je itak pri skoraj vseh razen tistemu P20 pro, ki sem ga imel dolgo časa nazaj in je imel nadmočen bralnik prstnega odtisa pod ekranom

 

vlaho reče pred 20 minutami:

Sam sem odkar sem namestil novo steklo na s10 zadevo resil da sem dal vseh 5 moznih odtisov od palca in zadeva presenetljivo se kar dobro deluje. Ni na nivoju s8 ali 9 ampak deluje

 

evo isto s21, razen res slabe front kamere (in underwhelming back kamere) mi je prstni odtis pustil najslabši vtis od vsega (kar se da malo popravid s tem da daš več odtisov istega prsta) - sploh ker sem prišel iz oneplus 6, ki je imel namesnki čitalec odzadaj in je telefon odklenil instantno

 

drugače pa sem zadovoljen, brez nekih zmrzavanj, zatikanj, ravno prav velik 

 

Zdej sam še upam da zdrži vsaj ene tri-štiri leta (eno je že mimo)

Povezava do prispevka

Res? Meni pa prstni odtis na S21 dela v nulo. Edino, ce imam usran prst od kakenega silikona ali betona mi razumljivo ne dela najbolje. Nimam pa nobenega screen protectorja. Prej sem imel S7edge in glede na tistega je res blazno boljsi.

Povezava do prispevka

Jst mam tega default, ki je že bil gor, nisem nič dodajal

 

Ma če ne bi mel oneplus-a prej, bi isto mogoče reku da je prstni odtis ok-ish, sam tku ga lahko primerjam in ga je oneplus res šišnu na polno 

Pa samsung je res občutljiv na umazanijo ja, alpa že če maš malo bolj mastno kožo na prstu zna bit problem, oneplus je pa tudi te anomalije (do določenega nivoja ofc) prebavu

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Imam S20FE 4G (exynos) kupljen decembra 2020 in problem z njim. 

Namreč baterijo mi nenormalno hitro prazni. Tudi če ga čez dan ko sem v službi ne uporabljam veliko mi v recimo osmih urah zelo hitro sprazni baterijo. 

Kje je vzrok? 

Sedaj sem na 4.1 verziji androida. 

Te dni sem imel vklopljeno zaščito baterije tako, da se polnjenje ustavi pri 85%.

 

No danes je baterija padla iz 85% od jutra na 39% ali kakšen procent manj do dveh, treh. 

Torej za vsaj 46% v roku osmih ur s tem, da sem ga zelo malo rabil. 

Čekiranje mailov, malo brskanja po spletu (Chrome) in to je to. 

 

Naj omenim, da sem po zadnji večji posodobitvi na android 4.1 že naredil factory reset a to očitno ne pomaga. 

 

Kakšna ideja kje je krivec?

 

Edit:

Najraje bi prodal samo ne vem kaj potem vzet. 

Nobenih flagshipov. Zaželjeno pa je dobra kamera in solidna baterija. 

Pa da ni velik kot opeka.

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka

Če je tole bolj za bolšjak, me naj admin popravi. In sicer, imam Samsung Galaxy S22 Ultra v original Samsungovem Clear View coverju (flip cover), pa mi ta tip coverja  ne sede. Predno začnem le-tega prodajat, me zanima, če je mogoče tu naokoli kdo, ki bi ga bil pripravljen zamenjati za Samsungov črn leather cover (ne silikon)? :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...