Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

Goranne, jaz sem imel podobno težavo, pri iphonu in sem potem samo dovode za elektriko spucal. Dejansko se nabere svinjarije notri v portu in jo moraš spucat. Če to ne zaleže pa bo treba menjat.

 

Sicer pa dobiš dandanes novo S9 za 300€, ki je mimogrede top Samsung telefon

Povezava do prispevka

300eur je res ful zame zdj, vem da je top, kupi rabljenga dve leti menda in ze dve let dela pri meni brez najmanjsih tezav s softwarom, @tomazek hvala se enkrat

 

Dovolj majhen, ma vse kar rabim

 

S cim bi pa lahk spucal

 

 

Edit

Vidim zdj da je nekj obloge od umazanije na stenah okol, bom to prvo probal odstrant

A je izopropanol safe

Povezava do prispevka

Malo z zobotrebcem počačkaj pa spihaj s kompresorjem, če nimaš kupiš eno konzervo stisnjenega zraka in spihaš s tistim.

 

Meni zgleda kot, da je usrano notri (ker si potiskal umazanijo naprej, ko si vstavljal kabel) in zdaj ne gre kabel do konca notri.

 

Za naprej pa redno čisti dovod za elektriko pa dokumentiraj vsa čiščenja, da ga boš nekega dne lažje prodal.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

S21 fe

Ene par bixby rutin nastimanih

Auto brightness (v povprecju se giblje na 50%)

120Hz (razen ko odprem youtube; potem je bixby rutina da da na 60Hz)

Samsung jajc nikoli nisem maral, ampak mi je tale fon veliko boljsi od iphone jajc, pixel jajc in ostalih drugih jajc

Screenshot_20221005-213109_Device care.jpg

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Me3do reče Dne, 29. 10. 2022 at 16:18:

Če ne bo ok uveljavlji garancijo, meni zgleda kot neka napaka na telefonu 

 

Če maš opcijo sprobat simko od drugega operaterja dej, sam zna bit da bo isti problem... 

 

Al si že sprobavu? 

 

Sim sem zamenjal. Isti operater Telekom. Dvomil sem v okvaro. Data ne dela občasno, klici pa skoz normalno. Vse je to en čip, en modem. Sem naredil update na novo verzijo. Zgleda je popravilo zadevo. Sem pa trenutno v Cro. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...