Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
Navedek

V notranjosti sedaj tiktaka nov, najzmogljivejši čip Snapdragon 8 Gen 2, kjer si je Samsung priboril prebrane različice s kanec višjo frekvenco od privzete - 3,36 GHz proti 3,2 GHz - zaradi česar nosijo oznako "for Galaxy". Toda najzanimivejša noviteta za naše geografsko območje je podatek, da se Samsung naposled odreka lastnim sistemskim čipom Exynos v najzmogljivejših telefonih, na katere je bila praviloma obsojena Evropa, s čimer tudi končno priznavajo, da se ti niso mogli kosati s snapdragoni. Exynosi, med drugim tudi domnevni prihajajoči 2300, so tako sedaj potisnjeni v cenejše linije telefonov.

vir: https://slo-tech.com/novice/t811510

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 urama:

Noice, mogoce si celo ubodem 23ko in presedlam iz 10ke, ki pa mi tbh se cisto dobro sluzi razen baterija je v moskem spolnem organu in jo je polsedicno potrebno vsak dan filat, plus tega jo sedaj v mrzem vremenu kr hitro pozauga

 

Enako, to je definitivno največji upgrejd za nas evropejce.

 

Tudi sam sem na 10ki in mi več kot super spuži, edino polnim vsak dan, itak, je pa res da ga dosti uporabljam.

Povezava do prispevka

Letos očitno brez dolgega čakanja na pošiljke. Eno uro po naročilu sem že prejel obvestilo, da je S23U na poti (Telekom). Pa zdi se mi kar OK, da s prednaročilom dobiš dvojno shrambo za isto ceno - 512GB/12GB stane isto kot 256GB/8GB.

Upam, da bo S23U zdržal vsaj toliko let kot Note9, bomba od telefona. Also RIP 3.5mm jack connector.

Povezava do prispevka

Da, trgovine že jutri dobimo neki zaloge.  Glede akcije je okej, so bile pa že boljše prejšnja leta. :D

 

Drugi del akcije v prednaročilu je da dobiš dodatnih 100 eur če daš v račun stari telefon. Je pa določeno ker telefon je lahko, včasih si lahko dal tudi enega brzveznega in si dobil še teh 100 eur bonusa...

 

 

btw, trenutno uporabljam note9 in res dela vse tekoče, čeprav bo 5 let že kmalu star telefon :ninja: edino baterija je slaba, drugo pa vse ok. Mel sem S21 utra pa sem prodal, potem sem za male pare kupil Note9 od ene stranke in ga uporabljam za mail telefon že par mesecev. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
erted45 reče pred 19 urami:

Pobje, mogoce kdo ve kje bi nasel podrobnosti oz. morebitne keče te zadnje Samsungovr akcije, ki podarja 180 eur popusta ob prednarocilu katerega izmed S23 telefonov in dodatnih 100eur popusta ob menjavi staro za novo?

Evo iz prve roke. Dal v račun S10, ki je imel nekaj prask na okvirju kamere zadaj, poklikal vse na tej spletni strani https://www.risajkl.com/odkup(kot nov itd..) in mi je vn vrglo da mi ga cenijo na 180 eur. Včeraj ko so prejeli napravo so me klicali da mi lahko dajo samo 100 eur, kolikor znaša ta promocija pa še to kao da mi grejo naproti, ker ima telefon praskice na okvirju kamere(sploh ne na kameri) in da to ni kot novo in ne morejo naprej takšnega dat partnerju ki tole obnavlja in naprej prodaja. Sem vzel tistih 100 eur in čao, ker sam pa dvomim da bi dobil zanj 100.

Pričakovanja so nekaj, realnost pa drugo :D 

 

drgač pa že dobil 23ko in morm rečt da je zakon, vse je res tip top bliskovito, ekran super, kamere še nisem neki testiral, baterija pa kljub kr veliki uporabi gladko 2 dni. Se mi dopade manjši form kot nek Iphone z androidom :D 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Bile so v preteklosti boljše akcije kot to zdaj, ampak kar je je. :lol: Mogoče bodo kakšne boljše še kasneje, npr decembra. Pa operaterji bodo imeli čez čas večja znižanja na vezavo. 

 

Se mi pa dopade ta novi Ultra, čeprav je ogromen telefon. Ne morem se sicer odločit a bi vzel s23 Ultra ali iphone 14 pro/pro max. Ali morda s23+ 

 

 

Povezava do prispevka
vlaho reče Dne, 14. 2. 2023 at 8:33:

Evo iz prve roke. Dal v račun S10, ki je imel nekaj prask na okvirju kamere zadaj, poklikal vse na tej spletni strani https://www.risajkl.com/odkup(kot nov itd..) in mi je vn vrglo da mi ga cenijo na 180 eur. Včeraj ko so prejeli napravo so me klicali da mi lahko dajo samo 100 eur, kolikor znaša ta promocija pa še to kao da mi grejo naproti, ker ima telefon praskice na okvirju kamere(sploh ne na kameri) in da to ni kot novo in ne morejo naprej takšnega dat partnerju ki tole obnavlja in naprej prodaja. Sem vzel tistih 100 eur in čao, ker sam pa dvomim da bi dobil zanj 100.

Pričakovanja so nekaj, realnost pa drugo :D 

 

drgač pa že dobil 23ko in morm rečt da je zakon, vse je res tip top bliskovito, ekran super, kamere še nisem neki testiral, baterija pa kljub kr veliki uporabi gladko 2 dni. Se mi dopade manjši form kot nek Iphone z androidom :D 

 

Točno tole me je zanimalo, hvala.

 

Sem pa za foro probal vnest svoj Note8 v tisto spletno stran in dobil zelo dobro oceno 0 € :lol:

Si potem dobil tudi tistih 180 € popusta za prednaročilo?

 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 38 minutami:

 

Točno tole me je zanimalo, hvala.

 

Sem pa za foro probal vnest svoj Note8 v tisto spletno stran in dobil zelo dobro oceno 0 € :lol:

Si potem dobil tudi tistih 180 € popusta za prednaročilo?

 

ja dobil sem 100 eur kolikor je pač v tej promociji najmanj možno dobit, telefon so mi ocenili na 0 :D

Povezava do prispevka

Neseš nazaj tam kjer si kupil oz. v poslovalnico operaterja za katerega dela posrednik in zahtevaš garancijsko popravilo. Oni bodo poslali na servis in te obvestili ko pride nazaj, da prideš iskat. Ali pa pošljejo direkt k tebi domov. Druga varianta je da greš direkt na Ram2 s računom od aparata in predaš tam v garancijski servis.  Ali pa sam pošljem po pošti - kaj vse treba je navedeno na linku. Uraden servis za Samsung za Slovenijo je Ram2 d.o.o.

 

https://www.ram2.si/catalog/servis/

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...