Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 1 uro:

Ja sam nimas 100x zooma da bi se na dlje lah pozoomal 😃

 

 

 

Bmk za kamero tudi če bi bla 720p :D čist dovolj bi blo za moje potrebe. 

 

Fotoaparat je tako po moje na zadnjem mestu kaj gledam in rabim na telefonu. 

 

Z eno roko ga morem hendlat kar 20+ ne morem in da lufa spletne banke, Office 365 in klice ter SMS. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

Odločil sem se za S23 FE, hvala in lp čez 3-4 leta :D

Das se 100€ poleg in si kupis normalen telefon - S23. S23 FE je se vecji in tezji od plus serij, ob tem da ima obcutno manjsi zaslon. Smeti

 

Pa se snapdragona dobis v S23

 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=12082&idPhone3=12520&idPhone2=12772

uredilo bitje stupid_retard
Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 37 minutami:

1 mesec rabljen s23+ za 700 dober deal? Glede na to da so novi 850 pa da jim bo v kratkem padla cena.

Jaz tudi kupujem, cakam na zapakiranega. Pomoje pametno se malo počakati, vsaj v mojem primeru, ker trenutno jih pri operaterjih ni na zalogi in posledicno tudi na bolhi in marketplacu ne. Ampak 700€ je vseeno dober deal

Povezava do prispevka
stupid_retard reče pred 10 urami:

Das se 100€ poleg in si kupis normalen telefon - S23. S23 FE je se vecji in tezji od plus serij, ob tem da ima obcutno manjsi zaslon. Smeti

 

Pa se snapdragona dobis v S23

 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=12082&idPhone3=12520&idPhone2=12772

 

Potem edino, če počakam še malo (saj sile nimam nobene), ker trenutno ima Telekom enako ceno za S23 in S24. Ziher je to zdaj ob prekrivanju (izidu nove serije) in bo cena S23 padla kmalu.

 

Ima pa tudi na tvojem linku S23 FE večji zaslon os S23, ne vem od kje ti, da je manjši?

 

P.S.: Aja, zdaj vidim, da si mislil + serijo glede velikosti zaslona. Saj to pa je logično, je pa tudi pol cenejši. To mi ni minus.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Edino preko Telekoma bom vzel kot vedno. Sem naročnik že 20 let in še toliko bom. Niti v sanjah ne bom dajal keša za telefon in nikoli še nisem :D Tistih 20-30€ pri položnici pa niti "ne opazim". Itak imam non stop vezavo zaradi raznih pičkarij, ki jih jemljem preko njihove trgovine. In ne vem od kje, da preplačam telefon? A dobim na Bolhi S24 256GB za 800€?

Povezava do prispevka

Ga bos se ceneje, zelo kmalu po izidu. S23 dobis za 600, medtem ko je na Telekomu 800. Na Bobu paket za 5, medtem ko je na Telekomu 20. V 1 letu prihranis 400, ampak ok ce si ze 20 let narocnik, potem je res najbolj logicna odlocitev da ostanes se naprej tam, pa tudi ce dvignejo paket za 300%..

uredilo bitje stupid_retard
Povezava do prispevka

Tako. Zadovoljna stranka ne gleda na par €. Vedno, ko je poteklo obdobje, sem pregledoval ponudbe za enako storitev pri konkurenci in razen kake promocije nisem našel istega paketa za več kot ene 5€ razlike mesečno. Za 5€ pa ne mislim menjavat operaterja, še posebej ne kaki A1 ipd., ker imajo v mojih koncih tudi zanič signal po vaseh.

 

Za 800€ dobim S24, zakaj bi potem kupoval staro serijo za 600€ od nekoga preko Bolhe?

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Hvala na izjavi komentarja :D Saj si mi ti pričel svetovat in mi ponujaš S23 za skoraj isto ceno kot je S24 in podobne nebuloze kako je pri Telekomu drago ipd. Pa S23+ ko pravim, da nočem prevelikega in še kup čist nevmesnih, da bi kupil drugje, menjal operaterja in pakete,...

 

Cenim trud :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...