Skoči na vsebino

Samsung


Lunco

Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče Dne, 25. 2. 2022 at 18:17:

 

Jezu pol pa samo jaz nimam sreče. 

 

Evo pišem z S22 Ultra. Je kar velik korak naprej v primerjavi z Note 9, ki sem ga imel do zdaj.

kje si ga (pred)narocil? jaz se kar cakam ultro s 512gb in nihce ne zna nic povedat.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Ejga reče pred 12 urami:

Kater etui pa? Kako te je pisalo zajebavalo :O
 

 

Saj imao sam dva. Pa tko 70eur en lol  Ja pisalo ni delalo na določenih mestih na ekranu. Skrajno moteče. Sem že hotel na servis dat in pol ugotovim da dela če ni bilo ovitka gor. Z originalnim kasneje ni bilo problemov. 

 

Evo do zdaj se mi je 2x zgodilo, da mi je zamrznil za 20-30sec.  UI se sesuje zaradi nekega razloga :D 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
vlaho reče pred 1 uro:

Res hvala kurcu da se m dodgal tale bullet, mi moja s10ka se zmeri vrhunsko dela in bi se tolkel po glavi da sem zamenjal

Js sn šel iz 20+, ki je delal smooth, sam tole je next level glede vsega. Če laufam oba enga ob drugem s20+ deluje laggy. Nobenega crasha ali freeza v treh tednih. Updejtam pa takoj vse ko je na voljo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...