Skoči na vsebino

John Wick 4


pocast

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

udaril sem maratonc wick 1, 2, 3 in potem direkt v kino. takoj na začetku dodatna doza serotonina zaradi prehoda iz domačega kina v dejanski kino, v trenutku zalepljen na ekran z uvodno sceno. film ga razvaljiva na polno na vse možne načine; od akcije, lokacij, izbora scen, kamere, kinematografije edino barve so sem in tja over the top, predvsem zaključna scena. totalna akcijska uživancija za vse, ki so jo sposobni pogledat kot je mišljena. vrstni red wickov: 4, 3, 1, 2 – kjer je razlika med 3 in 1 precej manjša kot med 1 in 2. dvojka mi je delovala blazno monotona. najljubša scena v 4ki = berlin = orgazem, killa harkan made my day  :avadodo:

 

edino kar mi je malce pokvarilo ogled je bil čefur na moji desni, ki je skozi cel film spuščal smrdljive bombe, da mu jebem mater čefursko kot tudi njegovi prizadeti komentarji – človek je verjetno prvič gledal wicka in ga dojemal v pričakovanju akcijske simulacije, temu primerni so bili občasni komentarji. na srečo imam nadnaravno sposobnost fokusa in blokade vsega neumnega v neposredni bližini, pred (ne)naklepnim umorom v kinu pa me je obvaroval vip sedež ter skrajen nagib v levo (kar je ustvarilo kvaliteten meter in pol varnostne razdalje) in roka čez nos. fuckin bad luck, jebi ga shit happens & god bless john wick. 

Povezava do prispevka

Se strinjam z @mahoney. Ampak štirka je iz clusterfucka 2 in 3 naredila resnično prebavljivo zadevo, tako da to je za pohvaliti. Res sem bil pozitivno presenečen no.

 

Pa vse kar je @moropfliposki napisal o plusih so tudi pri meni bili nori plusi(Osaka in Berlin :worship:). Vključno z izborom igralcev in režijo. Samo na koncu imaš vsega res že počasi zadosti in ritem malo popusti, tako da ni quite action masterpiece. 

Povezava do prispevka
mahoney reče pred 11 urami:

Prvi Wick je se vedno najboljsi potem so pa zaceli iti v realm superhero filmov. 3ka je tako slaba, da je bil cudez, da so sploh posneli 4. del.

 

 

delno se strinjam - bulletproof obleke, modela najmanj 20x zbije avto, ali pa pade iz tretjega štuka bočno na rob strehe avta in spusti nekakšen ohhhgrrrhmm in akcija dalje :D, men je blo to izredno zabavno in sem na polno roflal, ker sem prevzel mantro, ki jo izrazito furajo v 1 in 2, pa tudi sicer: on je boogeyman, babajaga. je še več, on je ta ki pride po boogija in babo. človek ki je nekoč s svinčnikom ubil 3 ljudi, človek čiste volje in fokusa in če kaj so vse zgodbe o njem  "watered down"! :D ob originalnem ogledu nisem toliko zagrabil v to razlago in so mi bli johnwicki ok z izjemno dvojke, ki mi je bila dolgočasna (tudi ob drugem ogledu - katakombe mi zamorijo). tokrat sem na polno prevzel kdo je johnwick ter v kakšnem svetu deluje  in je blo super zabavo. 

 

 

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 1 uro:

 

 

Pa vse kar je @moropfliposki napisal o plusih so tudi pri meni bili nori plusi(Osaka in Berlin :worship:). Vključno z izborom igralcev in režijo. Samo na koncu imaš vsega res že počasi zadosti in ritem malo popusti, tako da ni quite action masterpiece. 

 

zame Berlin > Osaka > Pariz. pa sej pariz tudi ni bil slab in je ponudil več dinamike, ko so francozi navalili ko mutavi na jaja :D - med prometom, v bajti (iz druge perspektive), štenge (auč :D ) in zaključek. meni sicer sedejo vmesne počasnejše scene med tipično john wick dolgimi akcijskimi scenami. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Wicku se že vidi da je star, težje dela prevale, skos spušča neke "zmatrane" zvoke, pa tepejo ga ka vola. Men osebno dost bedn del (najslabši od vseh), sam akcija pa seka na puno, od začetka do konca. Sam vprašanje je al so zaklučl s filmi, al bodo nardil še kak del. Zaključna scena po odjavni špici namiguje na marsikaj.

uredilo bitje NixoN
Povezava do prispevka
mahoney reče pred 22 urami:

Ocitno bodo do konca zmolzli to kravo. Prihaja vec spinoff filmov. Prvi je Ballerina z Anno De Armas.

Jaz sem zakljucil s to fransizo.

Se pravi ženska k je mela carski fight scene v zadnjemu Bondu bo mela svoj Wick film? To je top, ženska ima očitno zelo dobro koordinacijo, ne mormo skos te starčke gledat kako se tepejo

Povezava do prispevka
mahoney reče Dne, 24. 5. 2023 at 8:52:

Ocitno bodo do konca zmolzli to kravo. Prihaja vec spinoff filmov. Prvi je Ballerina z Anno De Armas.

Jaz sem zakljucil s to fransizo.

 

Weraziel reče Dne, 25. 5. 2023 at 6:57:

Se pravi ženska k je mela carski fight scene v zadnjemu Bondu bo mela svoj Wick film? To je top, ženska ima očitno zelo dobro koordinacijo, ne mormo skos te starčke gledat kako se tepejo

lahko pa da jo bo Wick rešil Ana zna igrat oboje. Res pa je, da sem jaz zaljubil v Ano, iz prvega filma, ki ga je imela z Keanutom:

 

https://gfycat.com/belatedgiddyindianrhinoceros

 

<iframe src='https://gfycat.com/ifr/BelatedGiddyIndianrhinoceros' frameborder='0' scrolling='no' allowfullscreen width='640' height='308'></iframe><p> <a href="https://gfycat.com/belatedgiddyindianrhinoceros">via Gfycat</a></p>

Povezava do prispevka

Delim isto mnenje z zadnjimi uporabniki. Sm pricakoval da bo film bolj porazne sorte ampak sm si reku ajde dejmo priloznost in da mogoce je kj na tem da ma oceno 8,1 na IMDBju ampak zal sm bil v zmoti :/. Se kr razocar tko da se je prekinl po 1 uri gledanja in se slo pogledat Matrico da se obudi spomine kako naj bi proper akcijski filmi mogli bit posneti :).

Povezava do prispevka

Jaz se vedno ne vem kako so lahko tej John Wick filmi itako uspesni

 

Dobro po drugi strani imamo Fast X 

 

Sam kako ima to lahko na imdb 8

Edino kar je ql v filmi je HDR in nekateri kadri s tem povezani

 

Dovro ajde ta ulluminati assasins creed scena v back groundu ni svoh, sam to he lih tako da je se mi zdi.. a po drugi strani te razvlecene fajterske scene, ki so kao highlight, so najbolj bedne..da ne govorim o izbiri glavnega igralca za to vlogo, ki se mi zdi milo receno ironicen.. edino kae je ql je frizura in armani obleka

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pogledal in je bolj kot ne razočaranje. Razvlečen, brez prave rdeče niti, s predvidljivim koncem. Določene stvari so čisto brez veze notri. Poznajo se mu leta. Negativci totalno porazni, ne vem kje so te pajace našli.

 

Pa še to, kolikokrat lahko človeka zbije avto preden se mu vsaj ena kost zlomi, sej vem da takih filmov ni za jemati resno, ampak kar je preveč je pa preveč.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Fakin šit, toliko akcije, pa toliko dolgčasa. Če bi porezali eno uro stran, bi bil lahko odličen akcijski film, ker koreografije in scenografija je res top. Razen zadnjo za zadnja scena je bila barvno zelo bedna, če bi posneli naravni sočni vzhod, bi bilo že zadovoljivo.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...