Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2022]


Priporočeni prispevki

Monster Hunter Rise Sunbreak (PC)

 

Res škoda, da tole nihče razen mene ne igra, vrhunski expansion, ki v vsem, ma prav vsem izboljša vanilla Rise.

 

Roster monsterjev je 10/10, prišli so skoraj vsi stari fan favourite monsterji iz preteklih MH titul (zlasti Gore in Shagaru Magala, Astalos, celo Espinas iz Frontier ipd.), ki so za zahodnjake ''novi'', saj jih World ni imel, prav tako so se resnično potrudili za monsterje, ki jih sedaj prvič vidimo. Flagship monster dodatka, Malzeno, je naravnost vrhunski fight.

 

Kmalu pridejo še zastonjski DLCji, ki bodo dodali še ducat novih monsterjev za džabe, kot je to običajno. Celotni roster je okrog 70-80 monsterjev, nekako na rangu Worlda/Iceborna.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 minutami:

Monster Hunter Rise Sunbreak (PC)

 

Res škoda, da tole nihče razen mene ne igra, vrhunski expansion, ki v vsem, ma prav vsem izboljša vanilla Rise.

 

Roster monsterjev je 10/10, prišli so skoraj vsi stari fan favourite monsterji iz preteklih MH titul (zlasti Gore in Shagaru Magala, Astalos, celo Espinas iz Frontier ipd.), ki so za zahodnjake ''novi'', saj jih World ni imel, prav tako so se resnično potrudili za monsterje, ki jih sedaj prvič vidimo. Flagship monster dodatka, Malzeno, je naravnost vrhunski fight.

 

Kmalu pridejo še zastonjski DLCji, ki bodo dodali še ducat novih monsterjev za džabe, kot je to običajno. Celotni roster je okrog 70-80 monsterjev, nekako na rangu Worlda/Iceborna.

 

Verjamem in bi z veseljem igral če nebi bla Switch konzolna ekskluziva... Tko pa Fuck Capcom... ;)

 

Povezava do prispevka
shure reče pred 46 minutami:

Stray in Spiderman, ker sta zastonj na PS Plus. Spidey je kar fun, samo verjetno ne smem prevec dodatnih taskov delat, ker se mi bo zamerilo vse skupaj?

Miles Morales mi je bil ljubši ker je tok krajši da se to ne zgodi :D najkrajši open world špil ever

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sea of Thieves, solo slooping. Milina. Pa skeleton forte delam sam, where is ur God now???

 

Project Zomboid - testirajo se novi modi in unstable release

 

No Man's Sky - gradijo se baze na paradise planetih, duplicira se chlorine in se dila za mastne pare in upgrejda se freighter. Lustno se mamo

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Fak ima Jedi Fallen Order skos fps drope na PS5, sem mislil da bo vsaj držalo tistih 30fpsov

 

Čeprou najbolj me moti počasnost lika. Izvajat Roll je skoraj neuporabno, upam da to malo bolj porihtajo v drugem delu, ker sem v Bloodbornu umiral veliko manj kot tu, včasih mi sploh ni jasno zakaj sm umrl kljub blockanju in umikanju rdečim napadom

uredilo bitje Weraziel
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ghost Recon Breakpoint - igram trial različico , 6 ur. Tole se spomnim, da sem probal beto in jo po 15min zbirsal, sedaj sem pa probal še enrkat trial in zadeva ni več tako obupna. Dodali so možnost izbire immersion načina, ki zelo spremeni igro (brez ilevelov in neumnosti, ki ne spadajo v tactical shooterje). PS5 patch je žal samo 60 fsp, igra je na 1080p, ampak nekako izgleda OK. Je kdo to preigral oz. je vredno trenutnih 13 eur na PSN trgovini? Izgleda res ogromno vsebine, ampak je to še vedno Ubi in je nažalost ponavadi 90% vsebine zelo povprečne/slabe.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

ja sej to igram, pa na določenih mestih VEDNO dropne in potem raje zbežim stran kukr da se tolčem

 

Si prepričan da imaš dejansko PS5 verzijo nameščeno? Ker za PS4/X1 BC 60fps patch je bilo znano da je slabo optimiziran. Ma next gen upgrade dejansko laufa svilnato gladko na XSX in PS5 in samo malenkost kolca na XSS. Sem igro ponovno preigral par mesecev nazaj in nisem opazil nobenih dropov ki so bili kar stalnica ob prvem igranju na PS4. Predvsem z "žabami" naprimer sem imel ob izidu hude težave ker je vedno "zaštekalo" ko je stegnila jezik...

Povezava do prispevka

mam, ker vedno zdownloadam PS5 verzijo, mogoče bi blo kul da pogledam v settinge na kaj mam naštiman, bom dal na performance mode če tega nimam

 

nazadnje sem uletel nekam nazaj do ladjice pa je bil tam robot pa je na vsake neki cajta zatrokiralo

Povezava do prispevka

mnja, sem razmišljal da je verjetno to. Vseeno je dost bed, da jim na novejši konzoli ni ratalo nardit fixa, da je stalno na 30fps, samo glede na to, da so firma pod okriljem EA, potem verjamem, da niso veliko delali na fixih ampak že skoraj takoj začeli delat nadaljevanje.

Povezava do prispevka

@tomazek: internet me že celi dan nekaj zajebavle, zato nisem čekiral foruma :) . Ja, Observer mi je bil kul, ampak kot sem že rekel: ni to igra za vsakogar. Meni je bila zadeva res super.
Mimogrede pa sem končal še Red String Club. Takšna bolj kratka, ampak zelo dobra pixelart cyberpunk avanturca. Ima sicer nekaj cepitev v zgodbi, ampak dvomim da bom v kratkem šel še enkrat skozi. Res všečno in dobro spisano (liki in zgodba sama), ampak načeloma zelo kratko (manj kot 5 ur za skozihod). 
Zdaj grem pa v malce drugačne vode. Pravkar sem začel z Mafio 1 (Definitive edition). Sto let je že, kar sem nazadnje igral in takrat mi ni preveč potegnilo. Ampak zaenkrat je pa igra zelo kul.  Ko smo že pri gangsterjih: vse na svetu bi dal za proper remake legendice King of Chicago (Cinemaware, 1986).. uh. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 32 minutami:

 

Se da skipati cutscene? Kako dolgo si rabil, da si obrnil? 


Nič nisem skipal, zato ne vem. Hja, mislim da ca. 9 ur (plus minus 1 ura). Sem res res počasi igral (bral vse kar je bilo možno..) in hkrati poleg main story seveda delal tudi side. Še kar nekaj odprtega je pa vseeno ostalo. Tu me vedno najdeš, ker namreč nikoli ne štopam igralnega časa. Zato lahko rečem samo iz glave. Cirka.. :) 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...