Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2022]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 2 minutama:

Tiho bodi, jokal si, da ti ni kul. Da ti najboljsi combat ever ni kul. Šuti in trpi!!!! 😁😁

 

Al pa probaj dvojkico 😁

Too late. Sem bil v dvomih do zadnjega, sam pol so mi ponudili zraven še brezplačno darilo in nisem več mogel reči ne.

unknown.png

 

Bom kr lepo obrnil najprej enko, ne bo mene tu nek casual @tomazek prehiteval po desni.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Too late. Sem bil v dvomih do zadnjega, sam pol so mi ponudili zraven še brezplačno darilo in nisem več mogel reči ne.

unknown.png

 

Bom kr lepo obrnil najprej enko, ne bo mene tu nek casual @tomazek prehiteval po desni.

No pa si dober za 200+ ur spet :sorcerer:

 

 

 

 

Drugač pa če prov razumem morm zdej Slay the Spire zmagat še z drugim likom  (Silent) da dobim dostop do ACT4? Pa a ima Watcher težje nasprotnike ker so me v act 3 dobesedno rejpal lol. Sem že mislu kako bom še s tem likom pršu v prvo čez pol pa fašem čist ene nove monstre ki so me zmleli v prah...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Edini problem pri Nioh igrah je v tem, da Soulsborne ljudje pridejo not in pricakujejo nekaj podobnega. Sej sem bil isti. Igraj kot cisto nekaj novega, pa bo. 

Saj je še kr podobno no. Men je na začetku enka čisto zadvoljila žejo po FS, sam pol me je malo minilo, because missions. Ji bom dal še eno šanso. Pa še grem na sveže s PS5 verzijo. Upam, da bo kul. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 23 minutami:

No pa si dober za 200+ ur spet :sorcerer:

 

 

 

 

Drugač pa če prov razumem morm zdej Slay the Spire zmagat še z drugim likom  (Silent) da dobim dostop do ACT4? Pa a ima Watcher težje nasprotnike ker so me v act 3 dobesedno rejpal lol. Sem že mislu kako bom še s tem likom pršu v prvo čez pol pa fašem čist ene nove monstre ki so me zmleli v prah...

Mislim da nasprotniki so enaki, mal si lahko za vsak run kasneje otežiš sceno, če dvigneš ascension. Meni ne uspe naredit 20. stopnje pa da me jebeš. Igram s tem robotom orbastim in me že v 2. actu ubijejo :( 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Danes ponoči se mi je sanjalo, da sem Ninđa in sem prefukal celo Prlekijo, Lukarijo in Ptujsko področje... Nekje v Halozah pa so me potem Turki ustavili in zaprli. Od muke sem se zbudil. 

a si zgubu exp ko so te zaprli

 

upam da ti je autosaval

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Zanimivo. Meni je bil pa Demos Souls R še vedno bomba in vrhunska izkušnja, pa sem original vsaj dvakrat obrnil. Nioha sta mi bila pa uno, zelo cool, sploh prva tretjina N1 mi je lomila jajca... ma niti blizu temu, da bi jih zdej priporočal vsakemu. Že leveli, side missioni in manjko proper vzdušja preveč zbijejo :)

 

Je pa res da se jaz ful manj investam v posamične špile kot se ti in mi ful bolj pomeni, kakšen je tisti prvi run, ki je pri meni tudi v 95% primerov edini. Ti pa bolj ceniš long term value, bolj deep sisteme, replay value itd, s kerim lahko stisneš par sto ur v špil. IMO. 

Povezava do prispevka

Men je imel Nioh 1 res top glasbeno podlago, ful mi je zadel en tak dobr vibe. Sem se pa naveličal špile pomoje nekje okrog polovice,, bežno se spomnim enga rudnika s trakuljo iz n kosov, pa pajkovke v eni razpadajoči bajti, ne vem ker level je bil zadnji.  Ne vem, a je glih ER upadu na sceno al kaj je bilo, samo tko en cajt mi je še visel v steam libu in povzročal slabo vest samo se nisem več spravil nazaj.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Zanimivo. Meni je bil pa Demos Souls R še vedno bomba in vrhunska izkušnja, pa sem original vsaj dvakrat obrnil. Nioha sta mi bila pa uno, zelo cool, sploh prva tretjina N1 mi je lomila jajca... ma niti blizu temu, da bi jih zdej priporočal vsakemu. Že leveli, side missioni in manjko proper vzdušja preveč zbijejo :)

 

Je pa res da se jaz ful manj investam v posamične špile kot se ti in mi ful bolj pomeni, kakšen je tisti prvi run, ki je pri meni tudi v 95% primerov edini. Ti pa bolj ceniš long term value, bolj deep sisteme, replay value itd, s kerim lahko stisneš par sto ur v špil. IMO. 

Stari, najhujse je to, da js res nocem niti nimam casa za replay value 😁 meni je prvi run vse kar rabim. Ampak evo, monster hunter in nioh sta izjemi. Zakaj, ne vem. Ta loop buildov in orozij me enostavno drzi za jajca in posledicno vrzem not toliko ur. Itak objektivno so mi From igre boljse, razen DkS2 in Demons, ampak dzaba, ta combat mi je prevec carski, prevec mi dovoli. 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Je pa res da se jaz ful manj investam v posamične špile kot se ti in mi ful bolj pomeni, kakšen je tisti prvi run, ki je pri meni tudi v 95% primerov edini. Ti pa bolj ceniš long term value, bolj deep sisteme, replay value itd, s kerim lahko stisneš par sto ur v špil. IMO. 

+999

Tudi pri meni, res redko igrico grem dvakrat skozi, pa še to ponavadi mine par let med igranjem. Zato mi je dejansko najpomembnejše, kakšen je prvi run. Pa tudi nisem completionist, obrnem basic zgodbo in kakšne zanimive dodatne queste/izzive, to je pa to 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 urami:

Mene je 10 ur spilanja Demons souls precej razocaralo. Niti zabavno mi ni bilo. Tak da ta 90ka ga lahko popuši, kar se mene tiče. Medtem pa Nioha oba skupaj mam 1000ur. Fun factor je na strani Nioha, žal.

Preigral DeS ne dolgo nazaj špil je res slabšim šefom še vedno v izi 90.

Tudi jaz zelo redko preigram špile. Zakaj? Večina ima nek lvl, okolje,.. , ki mi, ko pomislim, da bi špil še enkrat obrnil vedno pride pred oči in je insta nope. Primer: a bi še enkrat preigral Dark souls 3? Direkt po faci road of sacrifice in pa farrot keep.

Povezava do prispevka

Nioh moraš nujno igrat NG++ cikle in endgame, tam šele igra pokaže svoje glavne prednosti, nenazadnje nudi praktično endless mode kot piko na i (abyss/underworld).

 

@Gatsu sloth spell je bil v vanilli enke totalno OP (takisto je bil OP living weapon - saj si ga celo lahko imel infinite), ampak so ga konkretno nerfali z DLCji. DLC bossi (in težji mobi) so povečini immuni že na NG, sploh pa je sloth na vsakem NG ciklu globalno zmanjšan v učinkovitosti. Na way of the Nioh in v endagamu je totalno useless, saj ne traja niti desetinke sekunde.

Povezava do prispevka

Cult of the Lamb: Zagnal zadevo včer in kot bi mignil je bila ura 1 zjutraj... akcijski del igre je klasična roguelite zadeva z zaenkrat precej osnovnim combatom - en gumb za melee in en gumb za curse  - kar so v tej igri uroki in en gumb za roll. Drugi del igre je pa Sims like gradnja baze, vzdrževanje dobre volje privržencev kulta ki jih najdeš med akcijskim delom igre. Ti so lačni, ti dajejo kveste, serjejo, bruhajo - in moraš počistit za njimi s tem dobiš gnojilo s katerim potem pognojiš gredice itd itd. Več ko jih imaš in bolj ko so ti vdani več dobiš točk pri pridigi s čimer si zvišuješ lajf, dviguješ štartni lvl orožij in cursov itd. Zaenkrat me moti samo hitrost ingame časa ker skor nimaš časa it ven iz baze... Aja pa verniki se ti starajo in ko postanejo starčki samo še tavajo naokoli in čakajo na bridko smrt nakar jih moraš pokopat :rofl: Odklenil sem pa že tud ribarjenje. Težavnost je pa nastavljiva in zaenkrat igram na hard in moram rečt da je treba kar pazit ker drugač si hitro nazaj v bazi.  

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

mene od cele igrice najbolj skrbi preveč enostaven fajting system ki ga omenjaš. Se mi zdi, da je ful težko kar iz prve narediti dober in dovolj deep bojni system, sploh če ima igrica še toliko drugih komponent, kot jih ima Cult of the Lamb :) 

 

A igrica ti je drgač huda, bi jo priporočil kot nek top naslov, ali ti je bolj tako tako, pač da se nekaj špila? Ker pri tebi je treba ful pazit, ker dejansko vse prešpilaš kar leze in gre, pa pol ne vem čist, ali ti je nek naslov dejansko dober ali je pač samo padel v Gatsujevo kolesje :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...