Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2022]


Priporočeni prispevki

@tomazek te pa takoj opozorim, da od skupne količine batin, ki je boš dobil od igre, ene 90% na začetku. Pol gre precej na lažje oz. se navadiš pa tudi odkleneš nujno potrebne skille, sploh v enki. Tak da ne prehitro obupat, če boš videl, da ti ne gre.

 

Pa dodge/run na tipki X (namesto Fromovega krogca) je meni pojedel živce dokler se nisem navadil :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

 

Ja, sem ravnokar preveril. Saj bom najprej sprobal enko. Dvojka je 60€. To zdaj ziher ne dam :D


mislim,da je v akciji ravno od  vceraj (30 USD), ko se mal prebijal kaj bi kaj igral. sicer to ni zame, ker cist prevec zakomplicirano 🙂


mam pa tezavo kaj igrat, sem sam v hisi ene 3 tedne, preden famili pride, a po sluzbi se mi kar nic ne da prevec. 
mal sem igral Clanfolk preko steama, mal Miles Moralesa na petki, probal se enkrat RDR2, a me nic ne povlece. 
 

ponavadi pol odigram ene 2 matcha v COD 🙃 pa kak dober metal v ozadju, pol mal mesto dogradim v Cities Skyline (na steam sale si kupil nekaj DLCjev), pa pol kako pokrajino preletim v MS Flight Simulator ..za zen, pol pa grem gledat kak del serije Besa, ki jo zdaj odkril.

 

iscem pa tu ideje. Mogoce res probam Days Gone koncat, pa Forbidden West. Obeh se navelical nekje na polovici.  Aja dober predlog je bil Hot Wheels, pocasi postajam dober 👍
 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Fak, @bitsurugi, jebi se, FOMO maker. :D

Če bi bil Nioh2 complete edition za 20, bi takoj nabavil, zdaj sem pa v dilemi ali vzeti Nioh Collection (DLCji yaay, Nioh 1 za brezveze naay). A so DLCji res tako essential?

 

DLC doda:

- nove misije

- nove enemije, bosse

- NOVO TEŽAVNOST, nov NG+ cikel

- nova orožja

- nov loot z novimi seti ter novo redkost loota 

- nov endgame sistem

- v dvojki dobiš še nove soul core, ki so abilityji

- dvojki dobiš še scrolle, ki so nova vrsta aktivitija za ene game, poleg underworlda

 

Tak da ja, če misliš resno igrat nujno z DLCJi.

 

edit: ce bi le sprobal ali je sploh zate pol seveda ne rabis dlcja, dlc pride v postev ko koncas NG

uredilo bitje bitsurugi
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Igram HZD 2 in si špil delam še bolj zanimiv z rasizmom :D

 

V čisto prvem questu se delam da s kolegom črncem namesto health rastlin nabirava banane

 

Na vsako kompanjonovo bedasto pripombo odgovarjam z Aloyinim glasom

- There is a ladder over here - Nobody asked for your opinion, monkey

- It seems I am not welcomed here - Even robots dont like niggers looo

 

Ko teče za mano se derem Stop following me Im calling the cops itd

 

Ne vem, trenutno mi je 9,7/10 špil :D

 

 

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

 

DLC doda:

- nove misije

- nove enemije, bosse

- NOVO TEŽAVNOST, nov NG+ cikel

- nova orožja

- nov loot z novimi seti ter novo redkost loota 

- nov endgame sistem

- v dvojki dobiš še nove soul core, ki so abilityji

- dvojki dobiš še scrolle, ki so nova vrsta aktivitija za ene game, poleg underworlda

 

Tak da ja, če misliš resno igrat nujno z DLCJi.

 

edit: ce bi le sprobal ali je sploh zate pol seveda ne rabis dlcja, dlc pride v postev ko koncas NG

Nioh collection je imel gamers.si za ca 20 eur, a z madžarskim ovitkom. Preveri če se imajo.

Lp

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Nisem še pognal. Dol sem dal vlečt. Ne vem, če bo čas med vikendom, ker mam neke piknike :)

uvod v igro je bolj zajeban, kot v soulse. crkavanja bo galore. ce bos vztrajal, ti bo eden boljsih gameov, ki si jih preigral. fingers crossed

Povezava do prispevka

MHW vanila je ok, ampak nula proti dejanski igri ki se zacne z Iceborne in preides v endgame. Tam je pol pravi Monster Hunter.

 

Za Nioh ne bo zgubljal besed, Bitsu je vse povedal. Nioh 2 je enostavno odlicna igra, kar se tice fun factorja in contenta, boljsa od vseh From iger. Ni tu debate.

Povezava do prispevka

The surge

8/10

bcdc5c985e9d409e831de1bc5adadd1ab6c5592f

 

slika.png.0d76bf8524fe905107a209f9637eb437.png

 

Mislim, da mi je to najljubša Souls-like igra poleg Sekiro, ki sem jo igral do sedaj; nekoliko boljša od DS3.

 

Kot prvo, me je očaral theme: Uporaba Exo suita, ki (delno) razloži zakaj si jači in se lahko kosaš z roboti in ostalimi exo entuziasti. uporaba raznih implantov - skratka Future is now. Nekako mi daje res kul filing.

Glede zvoka nasprotnikov so se zgledovali po Dead space <3 in le tega še izboljšali. Zadeva, sploh na začetku, je zelo kripi. Dalj ko igro igraš, bolj kripi postaja, ko se zavedaš raznih dobro izpeljanih implikacij.

 

Gre seveda za še eno Souls-like igro, vendar naredi nekaj stvari, ki me pri ostalih igrah navadno žulijo dosti bolje:

1. Pot do šefekov je kratka.

2. Tudi če si nisi nabral točk do naslednjega levela, lahko rukneš te točke v banko, če prideš do baze.

3. Nadgradnje so enostavne in benefiti jasno označeni, torej ne potrebuješ konstantnega skakanja po wikipediji.

4. Nadgradnje exo skeletona in orožja so dokaj straight-forward in ne rabiš cele igre igrati na en način, ampak lahko vmes poljubno switchas med različnimi stili igranja.

5. Ok, to je to. :D

 

Zelo všeč mi je kako dobiš blueprinte in material za izdelavo armorja. Sovragi (nepopolno mehanski) imajo na sebi dele armorja (oprsje, lepa glava, noge, ajmo - kje so rukeeee???).  Pri sovragih lahko izbereš, če želiš, kateri del telesa boš najbolj ciljal. Ko je ta sovrag pri nizki volji do življenja, lahko, če imaš dovolj nabrane energije, ki jo fašeš z mikastenjem, izvedeš odsek dela telesa. Razlog za to je v tem, da takoj ko stvor umre, sproži samoužig. Torej je edini način, da dobiš kakršnekoli iteme, da jih odrežeš, tik preden ta kurba umre. Več ko si ta del telesa prefukaval na sovragu, višja je šansa, da boš kaj dobil od njega. Prvič ko odrežeš armor, ki ga še nisi, pa za njega dobiš tudi blueprint.

Če si ne želiš višje šanse za item ali blueprinta (mogoče ga že maš), pa se splača ciljat dele telesa kjer sovrag nima armorja.

Res very nice in innovative. Pripomore k grajenju občuta resničnosti tega sveta in hkrati mehanika ni nadležna. Lahko ciljaš armor set, ki si ga želiš.

 

Svet je zelo prepreden - torej odklepaš bližnice. Igra nima objective pointa, ampak moraš uporabit svoj možgan. Ravno tako nima mape, vendar se oddolži z dokaj jasnimi označbami krajov - dokaj.

Nekateri bossi so zelo kul (Big sister, Firebug), ostali pa pač nekaj podobnega kot pri DS sceni.

 

VA je decent, zgodba in delivery le te je nekje 8/10.

 

DLCji so nič posebnega in priporočam, da si jih ne nabavite. Mogoče Walk in the park. Igra trpi za difficulty scalingom, saj so določeni deli DLCja preveč preprosti, če jih ne narediš ob pravem času. To je tudi moja kritika večine souls-like iger - da se jih da enostavno overlevelat. Imo je Sekiro zelo dobro rešil ta problem, kjer power increase karakterja ni bil tako velik in je cela igra bila bolj koherentna.

 

Kaj nisem maral:

1. muzika nič posebnega

2. FPS konsistency je out of wack. Igra skače med 50 in 150 fps. Na določenih delih čez igro se enostavno locka na 50 fps - očitno developer ni znal rešiti določenih problemov z konsistenco operacij. Veliko bolj bi mi bilo všeč, če bi potem celo igro lockali na 50 Hz. Te opcije nimaš.

3. Grafika je ok, vendar na marsikaterem predelu izgleda rushed.

4. Kamera je na določenih delih slaba (ok to je res redko, sam mislim, da je potrebno omenit).

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Sleeping dogs

 

Pa v bistvu ni tako napacna. Kot je rekel Weraziel je GTA verzija Hong Konga. Mix pretepacin in cefurscin s precej bolj odraslo zgodbo in par zanimivimi gameplay mehanikami. Precej boljse od drugih ubishit psov. 

 

Hades

 

To ni stil igre, ki bi mi dogajal, pa se mi zdaj bliska pred ocmi, ce jih zaprem od nepretrganega igranja. Se vedno nisem uspel priti mimo prvega bossa 

Povezava do prispevka

zmanjkalo je elektrike medtem ko sem igral Jedi:Fallen Order

 

ko sem prišel nazaj not v safe mode, mi je ponujalo samo opcijo 7

 

eno uro sem se jebal, da sem probal vse ostale kombinacije, zdownloadal neke stvari na USB, opcija 1, opcija 2, ...

 

nič ni delalo

 

tko da evo, zdej sm nazaj not in downloadam špile

 

morm se še spomnit geslo za drugi account

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 13 urami:

Stari spilaj Surge 2! Naredi si to uslugo, doooosti boljsa!

Jasno. Tak veš, da se praktično vseh omembe vrednih iger dotaknem. Ampak rabim kakšna 2 meseca pavze od souls-like, da ne bom vse na enkrat preigral, pol pa leto suše do izida naslednjih omembe vrednih.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...