Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2022]


Priporočeni prispevki

Pred par dnevi začel igrat Lords of the Fallen. Tako razdvojen glede neke igre po moje še nikoli nisem bil lol. Na eni strani res kul pravomoški art in feeling inercije in teže boja, na drugi pa faking čudna spastična kamera in težko berljiv environment.

Sam ajde, mi je uletel Nioh Collection, tko da je res nobrainer in se bom raje lotil slednjega. Čisto sem pozabil kako tight combat in gameplay ima ta igra. :wub:

 

@tomazek Katero začetno orožje/atribut si izbral?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

@tomazek Katero začetno orožje/atribut si izbral?

 

Že od samega začetka igram z eno sabljo in spear za secondary. Čez 80% s sabljo. Za sabljo vlagaš v heart. Ampak sem vlagal enakomerno v par zadev (najmanj strength in dex). Zdaj pa hočem tudi dex na 10, da lahko grem en ninja trening delat, da mi odklene neke skile.

 

Living weapon sem vzel morskega psa. Še tega se redko spomnim uporabiti :) Sem pa z njim fino zaključil ene 2 boss fighta, ko mi je zmanjkalo elixirjev in je šlo proti koncu (njemu in meni).

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 43 minutami:

Aaa ledena :) fin šef. Tak informativno, vsi ti bossi izhajajo iz japonske mitologije :) nekateri malo spremenjeni ampak naceloma je to to.

 

Ej... Igra kako vlogo orožje, ki ga izbereš na začetku kot primarno in sekundarno? Tam ko te sprašuje, da izbereš in potem še living weapon. Ali to nima veze in lahko kasneje igraš z bilo čim ti srce poželi? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

Ej... Igra kako vlogo orožje, ki ga izbereš na začetku kot primarno in sekundarno? Tam ko te sprašuje, da izbereš in potem še living weapon. Ali to nima veze in lahko kasneje igraš z bilo čim ti srce poželi? 

Skor ziher sem da nima veze, ker jaz sem menjaval non stop

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Ej... Igra kako vlogo orožje, ki ga izbereš na začetku kot primarno in sekundarno? Tam ko te sprašuje, da izbereš in potem še living weapon. Ali to nima veze in lahko kasneje igraš z bilo čim ti srce poželi? 

Po moje je sam fora v razporeditvi statsov in pol prva orožja, ki jih dobiš so ista.

 

Zdaj sem premagal šefinjo drugega območja. Padla v drugo. Prvič me je totalno porejpala z unim spellom, ki te zamrzne. Ampak na koncu dneva vedno velja wisdom: 100 kilska sekira za neumne >>>>>> all :D

 

 

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz pa igram par večerov HZD 2 (še vedno z rasističnim modom aka RL vpitjem na 99% folka v špilu) in mi je špil noro hud. U izi tempo in gameplay, lep je za umret, 1000 stvari za delat, za raziskat celega fuka robe, fajti so še vedno mega fun, tak lušten poletni vibe ima, ni da ni. Uno ko pogooglaš "nice & casual" pa ti to ven vrže. Vsak dan urico do dve namesto par delov neke brainless tv serije, zraven spiješ kako pivo in kej spečeš za jest, to je to. Ne vem zakaj mi zdaj že drugi Horizon tako sede kot mi nobeden ne-rockstar copypaste open world špil ne. Preprosto mi je fun in cool. 

 

Je imel Gojc kar prav ko je napisal, da je ER malo po krivici vzel popolnoma ves spotlight H:FW. Ni vprašanja sploh keri špil je boljši, ma tudi tale je ful sweet in si zasluži najvišjo casual hvalo :D

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Jaz pa igram par večerov HZD 2 (še vedno z rasističnim modom aka RL vpitjem na 99% folka v špilu) in mi je špil noro hud. U izi tempo in gameplay, lep je za umret, 1000 stvari za delat, za raziskat celega fuka robe, fajti so še vedno mega fun, tak lušten poletni vibe ima, ni da ni. Uno ko pogooglaš "nice & casual" pa ti to ven vrže. Vsak dan urico do dve namesto par delov neke brainless tv serije, zraven spiješ kako pivo in kej spečeš za jest, to je to. Ne vem zakaj mi zdaj že drugi Horizon tako sede kot mi nobeden ne-rockstar copypaste open world špil ne. Preprosto mi je fun in cool. 

 

Je imel Gojc kar prav ko je napisal, da je ER malo po krivici vzel popolnoma ves spotlight H:FW. Ni vprašanja sploh keri špil je boljši, ma tudi tale je ful sweet in si zasluži najvišjo casual hvalo :D

Tole sem tudi jaz ravnokar pognal in se čist strinjam.

Na žalost je to najbolj SAFE špil. Avtorji enega minusa niso popravili iz prvenca. Svet je še vedno mrtev, mesta polna pozabljivi likov in okolica nekako sterilna. Ampak mater fight z roboti je fun af.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

Jaz pa igram par večerov HZD 2 (še vedno z rasističnim modom aka RL vpitjem na 99% folka v špilu) in mi je špil noro hud. U izi tempo in gameplay, lep je za umret, 1000 stvari za delat, za raziskat celega fuka robe, fajti so še vedno mega fun, tak lušten poletni vibe ima, ni da ni. Uno ko pogooglaš "nice & casual" pa ti to ven vrže. Vsak dan urico do dve namesto par delov neke brainless tv serije, zraven spiješ kako pivo in kej spečeš za jest, to je to. Ne vem zakaj mi zdaj že drugi Horizon tako sede kot mi nobeden ne-rockstar copypaste open world špil ne. Preprosto mi je fun in cool. 

 

Je imel Gojc kar prav ko je napisal, da je ER malo po krivici vzel popolnoma ves spotlight H:FW. Ni vprašanja sploh keri špil je boljši, ma tudi tale je ful sweet in si zasluži najvišjo casual hvalo :D

Word. Moram se spet vrnit, ko neham z Niohi.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 8 urami:

Tole sem tudi jaz ravnokar pognal in se čist strinjam.

Na žalost je to najbolj SAFE špil. Avtorji enega minusa niso popravili iz prvenca. Svet je še vedno mrtev, mesta polna pozabljivi likov in okolica nekako sterilna. Ampak mater fight z roboti je fun af.

 

Sir, are you on drugs? Svet je neskončno bolj živ, že v unem prvem mestecu Chain neki neki se več dogaja kot v celem HZD skupi. Liki so boljše animirani in ne izgledajo direkt iz chineser kung fu duba. Sidequesti, tretji največji minus HZD, tudi zaenkrat izgledajo FUL bolj fun. Tko dobesedno vse, kar je bilo najbolj narobe s HZD, so popravili :)

 

Je pa špil zares mega safe, popolnoma neinovativen in se drži Sony Exclusives načrta do zadnje pike :D Pač ja, nice & casual.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 urami:

Po moje je sam fora v razporeditvi statsov in pol prva orožja, ki jih dobiš so ista.

 

Zdaj sem premagal šefinjo drugega območja. Padla v drugo. Prvič me je totalno porejpala z unim spellom, ki te zamrzne. Ampak na koncu dneva vedno velja wisdom: 100 kilska sekira za neumne >>>>>> all :D

 

 

Nisem vedel al ti naj dam račko al smeh za reakcijo :D Mene je fukala v 3 pm.

 

Ufff kolko full več damaga se dela s heavy weapon. Ne vem zakaj se ne morem navaditi... niti v From špilih. Vedno raje igram s hitrejšim. Kar precej udarcev si prejel, ki so mene instant ubili, tebe pa ne...hmmm...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jst sem dobesedno cel Nioh 2 obrnil z največjo in najtežjo sekiro / kladivom, ki je v tistem trenutku obstajal. Parkrat sem vmes sprobal kakšen meč, tonfe, palice, nunchake itd... vsakič rekel Rofl lol in šel nazaj na banana split dieto s sekiro :D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Jst sem dobesedno cel Nioh 2 obrnil z največjo in najtežjo sekiro / kladivom, ki je v tistem trenutku obstajal. Parkrat sem vmes sprobal kakšen meč, tonfe, palice, nunchake itd... vsakič rekel Rofl lol in šel nazaj na banana split dieto s sekiro :D

 

Evo, danes imam čas, ker so mi neki plani propadli... in bom sporbal eno težko orožje in kusiragamo al kaj je že. Jeba je, ker nisem toliko vlagal v te statse.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 39 minutami:

 

Sir, are you on drugs? Svet je neskončno bolj živ, že v unem prvem mestecu Chain neki neki se več dogaja kot v celem HZD skupi. Liki so boljše animirani in ne izgledajo direkt iz chineser kung fu duba. Sidequesti, tretji največji minus HZD, tudi zaenkrat izgledajo FUL bolj fun. Tko dobesedno vse, kar je bilo najbolj narobe s HZD, so popravili :)

 

Je pa špil zares mega safe, popolnoma neinovativen in se drži Sony Exclusives načrta do zadnje pike :D Pač ja, nice & casual.

 

Se strinjam z obema. Navkljub vsemu temu je svet mlacno mrtev. Nevem no, ce ves cas dobivas neke genericne reci je raziskovanje brezpredmetno. Zakaj hudica bi plezal na neke stolpe po materiale. Zanima me kdo je zivel tam, zakaj ga ni vec, v cem se razlikuje od modela iz stolpa na drugem koncu mape, kaj se je zgodilo z njim, kaksna orozja je pustil za sabo. Saj ne recem da se niso trudili v tej smeri, samo jebemti da jim na rata narediti sveta zivega. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 6 minutami:

 

Aja, čist pozabil na to. Pa imam eno ono knjigo al kaj je... pa kupiš jo lahko poceni pri blacksmithu. Samo moram najprej malo stestirati orožja v neki misiji, če mi bo sploh odgovarjalo... ker, kot omenjeno, mi v From špilih težka počasna orožja niso nekaj pasala.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Aja, čist pozabil na to. Pa imam eno ono knjigo al kaj je... pa kupiš jo lahko poceni pri blacksmithu. Samo moram najprej malo stestirati orožja v neki misiji, če mi bo sploh odgovarjalo... ker, kot omenjeno, mi v From špilih težka počasna orožja niso nekaj pasala.

naredi prej system save in sprobaj

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Nisem vedel al ti naj dam račko al smeh za reakcijo :D Mene je fukala v 3 pm.

 

Ufff kolko full več damaga se dela s heavy weapon. Ne vem zakaj se ne morem navaditi... niti v From špilih. Vedno raje igram s hitrejšim. Kar precej udarcev si prejel, ki so mene instant ubili, tebe pa ne...hmmm...

Nabrž imam več lajfa in/ali težjo opremo, ki me bolj ščiti. Zaenkrat večinoma vlagam v Body (life bar), Stamina (teža opreme, ki jo lahko nosiš) in Strength (damage težkih orožij). Tukaj sem bil level 20.

  

tomazek reče pred 1 uro:

Aja, čist pozabil na to. Pa imam eno ono knjigo al kaj je... pa kupiš jo lahko poceni pri blacksmithu. Samo moram najprej malo stestirati orožja v neki misiji, če mi bo sploh odgovarjalo... ker, kot omenjeno, mi v From špilih težka počasna orožja niso nekaj pasala.

Nioh ima to prednost, da lahko tudi težja orožja narediš bolj hitra z nizkim stance-om. Večino časa sicer furam mid stance, ampak glede na vrsto nasprotnika preklopim tudi na high ali low stance. High dela več damagea in ima še večji doseg, ampak je počasnejši, low stance pa je presenetljivo hiter tudi, če imaš počasno sekiro. Prvi udarec s kopitom ročaja je praktično instanten, sam moraš biti ful bližje nasprotniku (podobno kot s hitrejšimi orožji).

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

Evo, danes imam čas, ker so mi neki plani propadli... in bom sporbal eno težko orožje in kusiragamo al kaj je že. Jeba je, ker nisem toliko vlagal v te statse.

Če hoces bit ninja, kusarigama + kunai. Naceloma kunai bojo dovolj za vse bosse. Kusarigama je carsko orozje, moveset je lepota

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

 

Sir, are you on drugs? Svet je neskončno bolj živ, že v unem prvem mestecu Chain neki neki se več dogaja kot v celem HZD skupi. Liki so boljše animirani in ne izgledajo direkt iz chineser kung fu duba. Sidequesti, tretji največji minus HZD, tudi zaenkrat izgledajo FUL bolj fun. Tko dobesedno vse, kar je bilo najbolj narobe s HZD, so popravili :)

 

Je pa špil zares mega safe, popolnoma neinovativen in se drži Sony Exclusives načrta do zadnje pike :D Pač ja, nice & casual.

Oprostite gospod. V tistem chain mestecu so edino kar so dodali naprav prvencu nek polnofolka, množica zvok. Tako, da navidezno maš res občutek, da je živo drugače pa ljudje več ali manj stojijo na svojih mestih po cele dneve in NOČI. Preko side questov rešuješ neke težave z rudniki. Potuješ od enega do drugega ljudje sam na točki A in B vmes po poti nikjer nobene vidne sledi kako roba potuje niti človeka, ki bi imel težave z nevem vozom ali neki. Tudi ljudi, ki jih "random" napadajo monsterji na terenu so najverjetneje ne daleč stran od svojega outposta. Večina se ti zahvali, le redki pa se odpravijo po svoji poti. Večina jih sam čaka, da oddideš, da se teleportirajo v mesto.

Pa razvijalci imajo res srečo, da je hkrati izšel Elder ring, ker če bi v prvi polovici leta dobili samo tole. Bi se kar konkretno pogovarjali o vseh čudnih bugi (večinoma zatikanje). Res neverjetno je kako AAA naslov vključi plezanje, pa potem se deklina na lestvi sicer prime letve telo pa praktično zaniha skozi ostale letve na lestvi.

TL:DR Vem ja špil primerjam z Witcher serijo, moral pa bi ga z Monster Hunterjem. :D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...