Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2022]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 25 minutami:

Glih sem to hoto vceraj povedat, itak mas item proti paralizi, baba ma 4 napada. To je to. Pa vseeno me je jebala na zacetku 😂

 

Točno to... Ker me je oneshotala in sem rabil nekaj časa, da sem pogruntal move. V drugo je tudi padla zelo hitro. Paraliza je pri meni pomenila instant smrt brez rešitve. Igla reši to.. Ampak kdo bi prvič vedel :)

Povezava do prispevka
fric reče pred 26 minutami:

Oprostite gospod. V tistem chain mestecu so edino kar so dodali naprav prvencu nek polnofolka, množica zvok. Tako, da navidezno maš res občutek, da je živo drugače pa ljudje več ali manj stojijo na svojih mestih po cele dneve in NOČI. Preko side questov rešuješ neke težave z rudniki. Potuješ od enega do drugega ljudje sam na točki A in B vmes po poti nikjer nobene vidne sledi kako roba potuje niti človeka, ki bi imel težave z nevem vozom ali neki. Tudi ljudi, ki jih "random" napadajo monsterji na terenu so najverjetneje ne daleč stran od svojega outposta. Večina se ti zahvali, le redki pa se odpravijo po svoji poti. Večina jih sam čaka, da oddideš, da se teleportirajo v mesto.

Pa razvijalci imajo res srečo, da je hkrati izšel Elder ring, ker če bi v prvi polovici leta dobili samo tole. Bi se kar konkretno pogovarjali o vseh čudnih bugi (večinoma zatikanje). Res neverjetno je kako AAA naslov vključi plezanje, pa potem se deklina na lestvi sicer prime letve telo pa praktično zaniha skozi ostale letve na lestvi.

TL:DR Vem ja špil primerjam z Witcher serijo, moral pa bi ga z Monster Hunterjem. :D

 

 

To se men bere, kokr da nisi se prisel ven iz Daunta oz tutorial zone

Povezava do prispevka

Aha. Saj bi ti verjetno itak bila preteška... 

 

The Nioh franchise was designed by Team Ninja to be a more accessible entry into the Soulslike genre, with a more cohesive story and the world being broken down into levels with a natural progression. However, combat and gameplay mechanics make the series a much tougher experience than Dark Souls.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Drgač se strinjam z večino vaših ugotovitev glede igračke igrice Ni-Oh na prejšnji strani, samo čudi me, da je toliko ljudem mission based pristop tako anti, da povečini ta pristop jemljete kot minus per-se. Meni je pa prav všeč, bolj mi je problem, da so misije slabe, nezanimive in vizualno ponavljajoče. Se mi ne zdi, da bi v vsako igračko morali na silo tlačit open world, v bistvu mi je marsikje odveč. Mi ima npr. igrica zanimive mehanike in pristope, ampak me ubije ponavljajoče premikanje od točke A do B. Tako da manjše misije bi bile res dober in drugačen pristop, samo žal so se tega v enkici lotili po liniji najmanjšega odpora, tako da so nasrali ful preveč ponavljajočih misij. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 minutami:

Ma jaz ne bi reko, da je Nioh neki izrazito tezji. Souls bossi so mi delali vec problemov kot Nioh. Verjetno zato, ker mam raje Nioh hiter combat.

 

Meni pa ravno obratno :D

 

Se pa strinjam s Ćamirom glede ponavljanja. Zdaj mi je na meji, da pa bi šel vse te zadeve še x-krat predrkavat v NG+, NG++... pa mi ne pade na pamet. Zato ne igram rogue like iger. Edina igra kje sem šel NG+ in NG++ je bila Elden Ring. Dark Souls 3 sem v drugo šel raje od začetka s čist novim buildom in ko me spet pograbi bilo katera From igra (ali njim podobna) imam dosti večjo voljo it z nule z nečim novim.

Povezava do prispevka

Če bi bil 20 let mlajši, da si zapomnim vse možne kombinacije boja :P Že zdaj nič ne vem... Samo mid stance in dodge pa kak talisman uporabit hehe... Drugo ko nekaj eksperimentiram me vse zjebe in crknem takoj. 1x sem celo parry naredil :D

 

Ker sta počasna tako pamet kot reflexi... rabim tolko več fightov z boss-i kot Ke Kit :)

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Resident evil 2 (remake)

7/10

885cfcdce2efb009440d18cb0076c285.jpg

Disclaimer for butthurt: Vem, da gre za remake in te igre ne ocenjujem po tem kako podoben remake je izvirniku, ampak kako mi je ta igra všeč, kot bi bila prvič izdana v današnjem času.

 

+ Kul vzdušje, dokaj kripi

+ Dobro premikanje zombijev

+ Povdarek na pomembnosti šparanja metkov (drugače si lahko hitro ob vso amunicijo. Če pa ne ubijaš pa se moraš po ponovnih skozihodih izogibat vsemu kar ni umrlo)

+ Izvrsten meni za nastavljanje grafičnih settingov

+ Kul mape

+ všečni stvori

 

- Slabe kontrole (from the console era)

- To, da je pol zgodbe skrite v second runu, mi ni všeč, ker ni šans, da bom igro igral 2x

- Zgodba in VA je cringy

- Uganke so slabe (recimo sefi imajo na sebi napisane številke, ki jih vtipkaš in ti jih odpre (potem to faking ni sef....., portable sef je u bistvu mini puzzle za katerega ne potrebuješ gesla: torej ni faking sef... praktično vsi iostali puzli nimajo fizičnega smisla)

- grafika ima marsikatere artefakte (sploh pri senčenju)

- igra te skos posiljuje z easy mode, kar po nesreči strigeraš ko umreš, in moreš potem reloadat prejšnji zadnji manual save.... očitno noben ni playtestal tega.

- manjek različnih zombijev

- kratka (nekje 7 urc)

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

@MaDrung dost razlik je v drugem runu, da se splača tud v drugo it. Ampk ajde če že v prvo nisi tok užival

 

Meni osebno je RE2re celo ljubši od RE4

Kokr sm prebral gre predvsem za druge puzzle, lokacije enemijev, orožja. Ampak basic story in lokacije so iste. Pa seveda dodaten boss fight. Sem pa že na youtubu pogledal claire 2nd run story bite.

 

Pa ne gre za to, da nisem užival, samo replayat iger mi res nikoli ni bila želja (razen Quake 2 seveda) :D

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Jaz sem na slušalkah odprl en sef v Last of Us Part 2 pa kasneje našel list s kodo :D počutim se kot da goljufam

 

Pa igram tudi Yakuza Like A Dragon, na začetku mogoče celo preveč nekih sekvenc brez igre, mislm da je na začetku chapter 3 ene 35 minut dialogov z enim fajtom vmes :lol: drugače pa kar sede, spominja me na Final Fantasy/Dragon Quest špile, samo brez krčevinastih likov/voice actingom in s kul zgodbo

Povezava do prispevka

@ke_kit si že obrnil? :D

 

Jaz sem... Ne vem kje. Moral bi malo poguglati. Itak si ne zapomnim imena nobenega boss-a. Nazadnje sem letal po nekem bojišču. Potem pa zaključil včeraj po nekem side mission. Jebem jim dve vrani naenkrat. Potem pa pride še oni boss z ladje na začetku, jaz pa brez enega elixirja. Amaok je bil 0 proti dvema svinjama pred njim. 

 

Danes pa ne bo časa, ker sem na trgatvi aronije pri kolegu hehe. Eno uro dela... potem pa piknik. 

Povezava do prispevka

Igram Into the Breach z Advanced Edition updejtom

 

Fak kera genialnost od strategy špile. 8X8 polje, huda utilitarna grafika s kristalno jasno podanimi informacijami, mehanike otročje lahke, deepness pa brutalen

 

Če imate radi strategije in prave moške igre, potem je to to v lajfu. Slej ko prej se zalotiš, da že 15 minut razmišljaš, kako naredit turn optimalno

 

ss_6113590509c195f98fa64cd738df534762e0c358.600x338.jpg?t=1658236736

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

@ke_kit si že obrnil? :D

 

Jaz sem... Ne vem kje. Moral bi malo poguglati. Itak si ne zapomnim imena nobenega boss-a. Nazadnje sem letal po nekem bojišču. Potem pa zaključil včeraj po nekem side mission. Jebem jim dve vrani naenkrat. Potem pa pride še oni boss z ladje na začetku, jaz pa brez enega elixirja. Amaok je bil 0 proti dvema svinjama pred njim. 

 

Danes pa ne bo časa, ker sem na trgatvi aronije pri kolegu hehe. Eno uro dela... potem pa piknik. 

Ti si res hiter z obračanjem iger. Vsaka čast res.

 

Jaz sem šele v tretji misiji lol. Mal gužva čez vikend. :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...