Skoči na vsebino

Odbojka


ejnit

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 leto kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Imam občutek da večina reprezentanc ne igra VNL s polnimi postavami oz. s polnim interesom, ker se šparajo za svetovno prvenstvo 2022. Urnik je kr (pre)natrpan, ravno par dni nazaj je imel Bruno (podajač Brazilije) nek rant, ker si je en njegov soigralec strgal tetivo na zadnji tekmi.  

https://poland.postsen.com/news/amp/26727

 

Dobršen del prve ekipe je manjkal v prve tednu VNL, drugi teden so bli bolj kompletni (- Čebulj), Urnaut se vrača po poškodbi pa še Kovačič in Štern bila pozitivna na covid in sta igrala(+trenirala) samo za zadnjo tekmo. 

 

Uglavnem, sem tudi jaz pričakoval boljše rezultate, ampak težko rečem, ali je to vpliv trenerja al nepopolnost ekipe (recimo na poziciji korektorja smo imeli igralce, ki niso primarno korektorji).

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
dilar reče pred 3 urami:

 

Odbojka je za luzerje, na mn3njal smo pa sami zmagovalci :mafija: Zajbavam, sam odbojke mi pa res nikol ni blo za gledat, zgleda pa, da jim dobr gre trenutno. 

Saj (delujoči) streami se lahko šerajo, to se ne šteje pod warez? 

uredilo bitje Jakey
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 9 urami:

bravo Lahi. nimaš kaj, od vseh reprezentanc, ki sem jih gledal, so bili za glavo boljši (in višji!)

 

naši? če se ne motim, ima jedro naše reprezentance še mnogo prvenstev pred seboj.

 

top 4 na svetu (in evropski podprvaki) v odbojki. ne me jebat :worship:

 

A naši bodo pa spet #junaki, pa ne vem kaj še? :)

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 1 uro:

ja a niso? iz države s praktično neobstoječo prvo ligo do četrte najboljše reprezentance na svetu

 

fantje so junaki. brez pardona.

 

absolutno. ostale ekipe na final 4 + francozi so pač nivo ali dva višje, lahko zmagaš edino na res perfekten dan.

 

kar se tiče prihodnosti, vinčič je že konkretno padel glede na najboljša leta, pajenk je pa tudi že kar v letih. imo težko, da lahko držimo ta nivo še dolgo.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

zadnje dni spremljem malo mlado odojkarsko reprezentanco do 20 let. igrajo evropsko prvenstvo in izgleda, da imamo kar nekaj talentiranih igralcev.

 

na prvenstvu sta 2 skupini po 6 reprezentanc in po nekem ključu smo nabasal na skupino s srbi, poljaki, francozi in italijani. izgubili smo proti italijanom in poljakom, pa še to se je na tekmi proti poljski v tretjem nizu, ki smo ga suvereno dobivali, nesrečno poškodoval korektor nik mujanovič, ki je meni izgledal kot naš najboljši igralec. danes so naši brez njega v 5 nizih premagali francoze.

 

na poziciji podajalca igra najdič, ki je star komaj 16 in igra za svoja leta odlično. izstopa še sprejemalec bračko, pa tudi bloker kržič.

 

vse tekme se da gledat na jutubi, naši bodo v prihodnjih dneh igrali za razvrstitev od 5. do 8. mesta.

 

https://www.youtube.com/c/OvertheblockIt-Volley

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...