Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

ne vem, jzt sem zdej menjal na 15k in sem placal 280 eur.

tud ce bi prsparal 50 eur recimo, ce nebi sel na uradni servis, se mi zdi vseeno full drago. v mojem primeru mors menjat gume 2x na leto, torej 500 eur sam za gume na let. ce bi kupoval sport gume pa itak lahk zacnem sam na kruh in vodo zivet.

 

naslednje gume bodo mitas touring, da vidim primerjavo z metzeler roadtec 01, ce je res vredna guma teh dodatnih dnarjev.

Povezava do prispevka
Paljo se ruga reče pred 5 urami:

Drgac katere gume se splaca nabavit za GSa, za se furat po asvaltu in bombat turbica cez ride/do Cerknice?

 

Trenutno mam gor Anakee Adventure in po 4k so po straneh ze cisto glih z tisto povezovalno gumo med cepi.

 

Tole ne vem, ce bo zdrzalo 10kkm.

 

pejd darkside, fukn gor Sailun za 40e pa boli te kurac ;)

f9fefdb1da7da5688110909fa3039dab_XL.jpg

Povezava do prispevka

Nič bat, ga tudi za offroad kdaj pokoristim. Npr crashbar je na desni malo bolj porajsan, kaj čem ... sej zato pa je a ne. :blush:

Moraš pa pazit kaj gledaš ... al navaden model ali adventure.

Adventure modeli so huuuuge. Ta desni fotrov je R 1200 GSA (2007) in je res krava. Mi je pa zaradi agregata in moje gluhote, ker se sam bolj na vibracije zanašam kot na sam zvok, R 1200 GS (probal 2014 navaden GS) veliko boljši za vozit zaradi boljšega vibracijskega outputa, vsaj meni se zdi, da se veliko bolj zavedam kaj se pod mojo ritjo dogaja.

uredilo bitje SmukY
Povezava do prispevka
TurboMan reče Dne, 11. 5. 2020 at 22:29:

 

 

zelo mučno gledat

 

vedno sm mislu da ga bolj nagnem, ko sm vidu tole mi je žalost pršla v oči

 

 

potem sm začel razmišlat kaj se dogaja, in mi je blo jasn da mi balanco ful močno zapira

 

 

da je nasplošno vožnja zelo utrujujajoča,

 

 

da se skos borim z motorjem, dobesedno k grem v zavoj, moram res močno se borit z balanco, da mi je ne zapre, da jo ohranm tko k hočm da je

 

 

pa sm šel googlat kaj je vzrok zapiranja balance in prvi zadetk - pritisk v gumah

 

 

 

predpisani pritisk mam 2.5 spredaj, zadaj 2.8

 

 

fural sm spredi 2.1, zadaj 2.3 (sm mislu da bo 2.5

 

 

 

razlog, da sm mel nižji pritisk je v tem, da sm sprva mel mitaske, k so mi drsele

 

 

pritisk sm spustu in je blo vse ok, da se težje vozi pa nism opazu, ker takrat še nism vzmetenja zrihtal

 

 

zdj mam pa in spredi in zadi zrihtano vse

 

 

 

tko da sm reku jebeš, 2.5 spredaj, 2.8 zadaj

 

 

 

 

motor je čis drugačn postal, ČIST!!!1

 

 

lahkoten za vozt, v ovinku balance ne zapira, lahkoten za ohranjat smer ko si v zavoju, velik bolj odziven ... mislm rees res res ogromna razlika

 

 

vožnja ni utrujajoča,

 

Ej Turbo eno vprašanje... Nič žaljivega ne mislim ali kar koli slabega ampak... A si pomislu da bi motor zamenjal? Noben ne "jamra" čez svoje motorje tudi drugi ki so peljali tvojega ne, ti pa venomer? Mogoče ti pa pač ta motor ne sede? A ni brezveze se matrat?

 

Vem da iščeš rešitve pa tud najdeš sam je vedno neki. 

 

Pač vprašam :)

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka
Tadey reče pred 10 urami:

 

Ej Turbo eno vprašanje... Nič žaljivega ne mislim ali kar koli slabega ampak... A si pomislu da bi motor zamenjal? Noben ne "jamra" čez svoje motorje tudi drugi ki so peljali tvojega ne, ti pa venomer?

 

men je blo ok. :D

vsec mi je k je nizek moped, pa je tko lahko po kolenu se peljat.

 

 

Povezava do prispevka

Obrnil 15k. Naslednji teden ma pa moped 1. rojstni dan. Tko da to je to. 15 tisoc kilometrov sva prepotovala prvo leto.

Nove gume so ODLICNE. Mislim, iste so kot te k sem mel prej gor sam pac nove. Prejsnje so sicer mele se profil in zgledale vredu ampak je neverjetno kako se pozna na gumi izguba oblike.

Povezava do prispevka
moderator reče pred 1 uro:

Kaj zdej? Ne bos prodal? Backup za gs-ko? 

En je bil zainteresiran, sam ko bi moral sporocit kdaj pride na ogled, ni blo nic.

 

Vceri sem se podaljsal oglas za en mesec, ce ne bo nic, obdrzim moped.

 

 

drevored reče pred 6 minutami:

Obrnil 15k. Naslednji teden ma pa moped 1. rojstni dan. Tko da to je to. 15 tisoc kilometrov sva prepotovala prvo leto.

Nove gume so ODLICNE. Mislim, iste so kot te k sem mel prej gor sam pac nove. Prejsnje so sicer mele se profil in zgledale vredu ampak je neverjetno kako se pozna na gumi izguba oblike.

To ti ze skoz govorim.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...